Design utkany ze światła - lampy ogrodowe marki Holmegaard

Design with lighti holmegaard

Mistrz popisowych form z dmuchanego szkła, duńska marka Holmegaard, kusi miłośników ogrodu, wyjątkowego designu i rozświetlonych nastrojem wieczorów nową odsłoną lamp Design with Light, Marii Berntsen. Poprzednie latarnie ogrodowe wykonane były z przezroczystego szkła. Teraz mamy do wyboru aż cztery rozmiary lamp ze szronionego, mlecznobiałego, dmuchanego przez mistrzów rzemiosła szkła (16, prawie 25, 29 i 45 cm).

Uroku tej wyjątkowo przytulnej, urokliwej w formie lampie nadaje skórzany uchwyt, dzięki któremu całość do złudzenia przypomina lampy znane z filmów o elfach, wróżkach i innych baśniowych istotach.

 

Szklane lampy Holmegaard, Design with Light Marii Berntsen

 

Szklane lampy Marii Berntsen mogą służyć tworzeniu nietypowych nastrojów nie tylko w ogrodzie. Można postawić je w salonie, na stole w jadalni, czy nawet w sypialni, gdzie staną się prawdziwy źródłem delikatnego, wyważonego spokoju. Będzie można spędzić przy nich wiele naprawdę niezapomnianych chwil.

 


Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Holmegaard

Pin it button

Artykuły powiązane

Lampa stelton

Magnussenowskie światło z tysiąca i jednej nocy - lampa 1001 marki Stelton

Nazywamy ją lampą z tysiąca i jednej nocy. Genialne, stylizowane na stare lampy okrętowe dzieło słynnego Erika Magnussena zmieni wieczory w czas snucia intrygujących opowieści.
Blomus pochodnie

Światło sprzed wieków - urok pochodni Blomus

Pochodnia daje niezwykłe światło – dzięki niej można zmienić wieczorny ogród w przestrzeń magiczną. A jeśli sięgnąć po pochodnie marki Blomus, magia staje się designerska.
Pe%c5%82ne wdzi%c4%99ku du%c5%84%c5%9bkie meble skagerak

O wysmakowanych sklepach internetowych zmieniających życie

Tworzenie sklepu internetowego jest przedsięwzięciem niewyobrażalnie trudnym. Chodzi o to, by ta przestrzeń była czarująca, fachowa, budząca zaufanie. Da się to zrobić!
Skagerak denmark skrzynka ogrodowa

Mała Dania z dużej Danii

Skrzynka ogrodowa, skrzyneczka na owoce i warzywa, która jest swoistym arcydziełem? Dlaczego nie? To, co skandynawska marka Skagerak bierze w dłonie, staje się wyjątkowe.
Signo skrzynki ogrodowe blomus

Wyjątkowe listy w wyjątkowych skrzynkach Blomus

Choć ludzie listów już nie piszą, skrzynka na listy, co ciekawe, nie została usunięta z ogrodowego krajobrazu. Nadal zdobi płot – jak, np., stalowe, eleganckie skrzynki Blomus.
Skagerak   ignis miniatura

Palenisko ogrodowe Ignis i magiczne nastroje

Każdy, kto ma zadbany ogród, życzy sobie, by ognisko nie zniszczyło starannie pielęgnowanej trawy. W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się palenisko ogrodowe marki Skagerak.
}