Design utkany ze światła - lampy ogrodowe marki Holmegaard

Design with lighti holmegaard

Mistrz popisowych form z dmuchanego szkła, duńska marka Holmegaard, kusi miłośników ogrodu, wyjątkowego designu i rozświetlonych nastrojem wieczorów nową odsłoną lamp Design with Light, Marii Berntsen. Poprzednie latarnie ogrodowe wykonane były z przezroczystego szkła. Teraz mamy do wyboru aż cztery rozmiary lamp ze szronionego, mlecznobiałego, dmuchanego przez mistrzów rzemiosła szkła (16, prawie 25, 29 i 45 cm).

Uroku tej wyjątkowo przytulnej, urokliwej w formie lampie nadaje skórzany uchwyt, dzięki któremu całość do złudzenia przypomina lampy znane z filmów o elfach, wróżkach i innych baśniowych istotach.

 

Szklane lampy Holmegaard, Design with Light Marii Berntsen

 

Szklane lampy Marii Berntsen mogą służyć tworzeniu nietypowych nastrojów nie tylko w ogrodzie. Można postawić je w salonie, na stole w jadalni, czy nawet w sypialni, gdzie staną się prawdziwy źródłem delikatnego, wyważonego spokoju. Będzie można spędzić przy nich wiele naprawdę niezapomnianych chwil.

 


Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Holmegaard

Pin it button

Artykuły powiązane

Miniatura

Serwowanie w ogrodzie, czyli dobre naczynia na stole

Jedzenie w ogrodzie to jedna z większych przyjemności ciepłych dni. Ważnym jest, by móc znaleźć takie naczynia, które pozwolą długo zachować ciepło serwowanych na powietrzu potraw.
Skagerak   ignis miniatura

Palenisko ogrodowe Ignis i magiczne nastroje

Każdy, kto ma zadbany ogród, życzy sobie, by ognisko nie zniszczyło starannie pielęgnowanej trawy. W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się palenisko ogrodowe marki Skagerak.
Lampa stelton

Magnussenowskie światło z tysiąca i jednej nocy - lampa 1001 marki Stelton

Nazywamy ją lampą z tysiąca i jednej nocy. Genialne, stylizowane na stare lampy okrętowe dzieło słynnego Erika Magnussena zmieni wieczory w czas snucia intrygujących opowieści.
Blomus lumbra

Latarnia Lumbra prowadzi w świat baśni - świetliste formy marki Blomus

Lumbra, stalowo-szklana latarnia ogrodowa marki Blomus, pozwala stworzyć niepowtarzalne nastroje. Rozświetlające ją światło świecy uspakaja, relaksuje i uczy trudnej sztuki dystansu.
Skagerak denmark skrzynka ogrodowa

Mała Dania z dużej Danii

Skrzynka ogrodowa, skrzyneczka na owoce i warzywa, która jest swoistym arcydziełem? Dlaczego nie? To, co skandynawska marka Skagerak bierze w dłonie, staje się wyjątkowe.
Konewki marki blomus

Ogrodowe przyjemności - konewki Blomus wyręczają naturę

Konewka może stać się dziełem sztuki ogrodowej, jeśli tylko jej kształt zaproponują słynni designerzy. Stalowe konewki marki Blomus są tak ładne, że dzięki nim rośliny lepiej rosną.
}