Design utkany ze światła - lampy ogrodowe marki Holmegaard

Design with lighti holmegaard

Mistrz popisowych form z dmuchanego szkła, duńska marka Holmegaard, kusi miłośników ogrodu, wyjątkowego designu i rozświetlonych nastrojem wieczorów nową odsłoną lamp Design with Light, Marii Berntsen. Poprzednie latarnie ogrodowe wykonane były z przezroczystego szkła. Teraz mamy do wyboru aż cztery rozmiary lamp ze szronionego, mlecznobiałego, dmuchanego przez mistrzów rzemiosła szkła (16, prawie 25, 29 i 45 cm).

Uroku tej wyjątkowo przytulnej, urokliwej w formie lampie nadaje skórzany uchwyt, dzięki któremu całość do złudzenia przypomina lampy znane z filmów o elfach, wróżkach i innych baśniowych istotach.

 

Szklane lampy Holmegaard, Design with Light Marii Berntsen

 

Szklane lampy Marii Berntsen mogą służyć tworzeniu nietypowych nastrojów nie tylko w ogrodzie. Można postawić je w salonie, na stole w jadalni, czy nawet w sypialni, gdzie staną się prawdziwy źródłem delikatnego, wyważonego spokoju. Będzie można spędzić przy nich wiele naprawdę niezapomnianych chwil.

 


Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Holmegaard

Pin it button

Artykuły powiązane

Pochodnie marki blomus

Pochodnia Palos czaruje wieczory

Niemiecka marka Blomus wie wszystko na temat ogrodów. Potrafi stworzyć stalowe arcydzieła, proste a eleganckie pochodnie ogrodowe Palos, które zaczarują wieczory.
Grenen skagerak denmark

Meble Grenen marki Skagerak na 365 dni ogrodowego roku

Grennen, luksusowe meble ogrodowe marki Skagerak Denmark, nie boją się temperatur, nie straszne im zarówno upały, jak i mrozy. Stworzone w kochającej design Skandynawii, wytrwają dekady.
Blomus pochodnie

Światło sprzed wieków - urok pochodni Blomus

Pochodnia daje niezwykłe światło – dzięki niej można zmienić wieczorny ogród w przestrzeń magiczną. A jeśli sięgnąć po pochodnie marki Blomus, magia staje się designerska.
Skagerak   ignis miniatura

Palenisko ogrodowe Ignis i magiczne nastroje

Każdy, kto ma zadbany ogród, życzy sobie, by ognisko nie zniszczyło starannie pielęgnowanej trawy. W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się palenisko ogrodowe marki Skagerak.
Skagerak denmark skrzynka ogrodowa

Mała Dania z dużej Danii

Skrzynka ogrodowa, skrzyneczka na owoce i warzywa, która jest swoistym arcydziełem? Dlaczego nie? To, co skandynawska marka Skagerak bierze w dłonie, staje się wyjątkowe.
Blomus pochodnie fuoco

Dostojeństwo pochodni stołowych Blomusa - pomysł na ogród nocą

Znicz, lampion, stołowa pochodnia – Fuoco, dzieło marki Blomus, ma wiele imion. Niewysoka pochodnia pozwoli odmienić każdy letni, czy jesienny wieczór w czas nadzwyczaj magiczny
}