Design utkany ze światła - lampy ogrodowe marki Holmegaard

Design with lighti holmegaard

Mistrz popisowych form z dmuchanego szkła, duńska marka Holmegaard, kusi miłośników ogrodu, wyjątkowego designu i rozświetlonych nastrojem wieczorów nową odsłoną lamp Design with Light, Marii Berntsen. Poprzednie latarnie ogrodowe wykonane były z przezroczystego szkła. Teraz mamy do wyboru aż cztery rozmiary lamp ze szronionego, mlecznobiałego, dmuchanego przez mistrzów rzemiosła szkła (16, prawie 25, 29 i 45 cm).

Uroku tej wyjątkowo przytulnej, urokliwej w formie lampie nadaje skórzany uchwyt, dzięki któremu całość do złudzenia przypomina lampy znane z filmów o elfach, wróżkach i innych baśniowych istotach.

 

Szklane lampy Holmegaard, Design with Light Marii Berntsen

 

Szklane lampy Marii Berntsen mogą służyć tworzeniu nietypowych nastrojów nie tylko w ogrodzie. Można postawić je w salonie, na stole w jadalni, czy nawet w sypialni, gdzie staną się prawdziwy źródłem delikatnego, wyważonego spokoju. Będzie można spędzić przy nich wiele naprawdę niezapomnianych chwil.

 


Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Holmegaard

Pin it button

Artykuły powiązane

Konewki marki blomus

Ogrodowe przyjemności - konewki Blomus wyręczają naturę

Konewka może stać się dziełem sztuki ogrodowej, jeśli tylko jej kształt zaproponują słynni designerzy. Stalowe konewki marki Blomus są tak ładne, że dzięki nim rośliny lepiej rosną.
Blomus pochodnie fuoco

Dostojeństwo pochodni stołowych Blomusa - pomysł na ogród nocą

Znicz, lampion, stołowa pochodnia – Fuoco, dzieło marki Blomus, ma wiele imion. Niewysoka pochodnia pozwoli odmienić każdy letni, czy jesienny wieczór w czas nadzwyczaj magiczny
Skagerak   ignis miniatura

Palenisko ogrodowe Ignis i magiczne nastroje

Każdy, kto ma zadbany ogród, życzy sobie, by ognisko nie zniszczyło starannie pielęgnowanej trawy. W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się palenisko ogrodowe marki Skagerak.
Meble drachmann skagerak denmark

Majestat drewnianych mebli ogrodowych Drachmann marki Skagerak

Masywne, solidne meble ogrodowe Drachmann, duńskiej marki Skagerak, łączą w sobie uwielbienie do sztuki, ekologii i nadzwyczajnej jakości. Jak to wszystko udało się połączyć?
Grenen skagerak denmark

Meble Grenen marki Skagerak na 365 dni ogrodowego roku

Grennen, luksusowe meble ogrodowe marki Skagerak Denmark, nie boją się temperatur, nie straszne im zarówno upały, jak i mrozy. Stworzone w kochającej design Skandynawii, wytrwają dekady.
Latarnia morska menu

Magnetyzujący blask Latarni MENU

Wyśmienicie pomysłowe lampy ogrodowe marki MENU stylizowane są na latarnie morskie. Podobnie jak ich pierwowzór, symbolizują osiągnięcie upragnionego relaksu.
}