Design utkany ze światła - lampy ogrodowe marki Holmegaard

Design with lighti holmegaard

Mistrz popisowych form z dmuchanego szkła, duńska marka Holmegaard, kusi miłośników ogrodu, wyjątkowego designu i rozświetlonych nastrojem wieczorów nową odsłoną lamp Design with Light, Marii Berntsen. Poprzednie latarnie ogrodowe wykonane były z przezroczystego szkła. Teraz mamy do wyboru aż cztery rozmiary lamp ze szronionego, mlecznobiałego, dmuchanego przez mistrzów rzemiosła szkła (16, prawie 25, 29 i 45 cm).

Uroku tej wyjątkowo przytulnej, urokliwej w formie lampie nadaje skórzany uchwyt, dzięki któremu całość do złudzenia przypomina lampy znane z filmów o elfach, wróżkach i innych baśniowych istotach.

 

Szklane lampy Holmegaard, Design with Light Marii Berntsen

 

Szklane lampy Marii Berntsen mogą służyć tworzeniu nietypowych nastrojów nie tylko w ogrodzie. Można postawić je w salonie, na stole w jadalni, czy nawet w sypialni, gdzie staną się prawdziwy źródłem delikatnego, wyważonego spokoju. Będzie można spędzić przy nich wiele naprawdę niezapomnianych chwil.

 


Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Holmegaard

Pin it button

Artykuły powiązane

Miniatura

Serwowanie w ogrodzie, czyli dobre naczynia na stole

Jedzenie w ogrodzie to jedna z większych przyjemności ciepłych dni. Ważnym jest, by móc znaleźć takie naczynia, które pozwolą długo zachować ciepło serwowanych na powietrzu potraw.
Pe%c5%82ne wdzi%c4%99ku du%c5%84%c5%9bkie meble skagerak

O wysmakowanych sklepach internetowych zmieniających życie

Tworzenie sklepu internetowego jest przedsięwzięciem niewyobrażalnie trudnym. Chodzi o to, by ta przestrzeń była czarująca, fachowa, budząca zaufanie. Da się to zrobić!
Meble drachmann skagerak denmark

Majestat drewnianych mebli ogrodowych Drachmann marki Skagerak

Masywne, solidne meble ogrodowe Drachmann, duńskiej marki Skagerak, łączą w sobie uwielbienie do sztuki, ekologii i nadzwyczajnej jakości. Jak to wszystko udało się połączyć?
Skagerak denmark skrzynka ogrodowa

Mała Dania z dużej Danii

Skrzynka ogrodowa, skrzyneczka na owoce i warzywa, która jest swoistym arcydziełem? Dlaczego nie? To, co skandynawska marka Skagerak bierze w dłonie, staje się wyjątkowe.
Lampa stelton

Magnussenowskie światło z tysiąca i jednej nocy - lampa 1001 marki Stelton

Nazywamy ją lampą z tysiąca i jednej nocy. Genialne, stylizowane na stare lampy okrętowe dzieło słynnego Erika Magnussena zmieni wieczory w czas snucia intrygujących opowieści.
Latarnia morska menu

Magnetyzujący blask Latarni MENU

Wyśmienicie pomysłowe lampy ogrodowe marki MENU stylizowane są na latarnie morskie. Podobnie jak ich pierwowzór, symbolizują osiągnięcie upragnionego relaksu.
}