Dostojeństwo pochodni stołowych Blomusa - pomysł na ogród nocą

Blomus pochodnie fuoco

Pochodnia, choć głęboko symboliczna, jest dziś traktowana bez należnego jej szacunku. Dawniej była symbolem przewodnictwa, mądrości, oświecenia, świadomości. Dziś - kiedy (pozornie) współczesność obdarła przedmioty z symboliki, pochodnia służy nade wszystko do przemieniania wieczoru w czas pełen uwznioślonej wyjątkowości. Niemniej – współcześni designerzy, współpracujący z najsłynniejszymi markami tego świata, nie pozwalają pochodniom odejść w cień historii. Powołują do istnienia formy zjawiskowo oryginalne lub ujmujące w naturalnej prostocie.

 

Zjawiskowe, nastrojowe wieczony stworzone za sprawą pochodni Fuoco marki Blomus

 

Ustawiane w ogrodzie pochodnie odmieniają znaną rzeczywistość. Nadają wieczorowi magii, powabu, który stworzyć potrafi tylko naturalny ogień. Takie właśnie założenie przyświecało niemieckiej marce Blomus, twórcy stołowych pochodni Fuoco.

Pomysł Blomusa przypomina misę, znicz rozświetlający starożytne igrzyska. Potężny lampion stworzony został z eleganckiej, satynowanej stali i ceramiki. Fuoco rozświetli nocny ogród, czy też salon lub jadalnię. Można też zanieść go w jesienny, chłodny wieczór do ogrodu zimowego, by tam snuć razem z najbliższymi twórcze plany na przyszłość.

 

Blomus to prawdziwy specjalista od nastroju – stołowa pochodnia Fuoco

 

Ogień, odbijający się zjawiskowo w stali pochodni Fuoco, niemieckiej marki Blomus, pozwoli poczuć się częścią wszechświata, który kocha światło.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Blomus

Pin it button

Artykuły powiązane

Skagerak   ignis miniatura

Palenisko ogrodowe Ignis i magiczne nastroje

Każdy, kto ma zadbany ogród, życzy sobie, by ognisko nie zniszczyło starannie pielęgnowanej trawy. W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się palenisko ogrodowe marki Skagerak.
Latarnia morska menu

Magnetyzujący blask Latarni MENU

Wyśmienicie pomysłowe lampy ogrodowe marki MENU stylizowane są na latarnie morskie. Podobnie jak ich pierwowzór, symbolizują osiągnięcie upragnionego relaksu.
Miniatura

Serwowanie w ogrodzie, czyli dobre naczynia na stole

Jedzenie w ogrodzie to jedna z większych przyjemności ciepłych dni. Ważnym jest, by móc znaleźć takie naczynia, które pozwolą długo zachować ciepło serwowanych na powietrzu potraw.
Grenen skagerak denmark

Meble Grenen marki Skagerak na 365 dni ogrodowego roku

Grennen, luksusowe meble ogrodowe marki Skagerak Denmark, nie boją się temperatur, nie straszne im zarówno upały, jak i mrozy. Stworzone w kochającej design Skandynawii, wytrwają dekady.
Lampa stelton

Magnussenowskie światło z tysiąca i jednej nocy - lampa 1001 marki Stelton

Nazywamy ją lampą z tysiąca i jednej nocy. Genialne, stylizowane na stare lampy okrętowe dzieło słynnego Erika Magnussena zmieni wieczory w czas snucia intrygujących opowieści.
Konewki marki blomus

Ogrodowe przyjemności - konewki Blomus wyręczają naturę

Konewka może stać się dziełem sztuki ogrodowej, jeśli tylko jej kształt zaproponują słynni designerzy. Stalowe konewki marki Blomus są tak ładne, że dzięki nim rośliny lepiej rosną.
}