Dostojeństwo pochodni stołowych Blomusa - pomysł na ogród nocą

Blomus pochodnie fuoco

Pochodnia, choć głęboko symboliczna, jest dziś traktowana bez należnego jej szacunku. Dawniej była symbolem przewodnictwa, mądrości, oświecenia, świadomości. Dziś - kiedy (pozornie) współczesność obdarła przedmioty z symboliki, pochodnia służy nade wszystko do przemieniania wieczoru w czas pełen uwznioślonej wyjątkowości. Niemniej – współcześni designerzy, współpracujący z najsłynniejszymi markami tego świata, nie pozwalają pochodniom odejść w cień historii. Powołują do istnienia formy zjawiskowo oryginalne lub ujmujące w naturalnej prostocie.

 

Zjawiskowe, nastrojowe wieczony stworzone za sprawą pochodni Fuoco marki Blomus

 

Ustawiane w ogrodzie pochodnie odmieniają znaną rzeczywistość. Nadają wieczorowi magii, powabu, który stworzyć potrafi tylko naturalny ogień. Takie właśnie założenie przyświecało niemieckiej marce Blomus, twórcy stołowych pochodni Fuoco.

Pomysł Blomusa przypomina misę, znicz rozświetlający starożytne igrzyska. Potężny lampion stworzony został z eleganckiej, satynowanej stali i ceramiki. Fuoco rozświetli nocny ogród, czy też salon lub jadalnię. Można też zanieść go w jesienny, chłodny wieczór do ogrodu zimowego, by tam snuć razem z najbliższymi twórcze plany na przyszłość.

 

Blomus to prawdziwy specjalista od nastroju – stołowa pochodnia Fuoco

 

Ogień, odbijający się zjawiskowo w stali pochodni Fuoco, niemieckiej marki Blomus, pozwoli poczuć się częścią wszechświata, który kocha światło.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Blomus

Pin it button

Artykuły powiązane

Skagerak denmark skrzynka ogrodowa

Mała Dania z dużej Danii

Skrzynka ogrodowa, skrzyneczka na owoce i warzywa, która jest swoistym arcydziełem? Dlaczego nie? To, co skandynawska marka Skagerak bierze w dłonie, staje się wyjątkowe.
Pe%c5%82ne wdzi%c4%99ku du%c5%84%c5%9bkie meble skagerak

O wysmakowanych sklepach internetowych zmieniających życie

Tworzenie sklepu internetowego jest przedsięwzięciem niewyobrażalnie trudnym. Chodzi o to, by ta przestrzeń była czarująca, fachowa, budząca zaufanie. Da się to zrobić!
Design with lighti holmegaard

Design utkany ze światła - lampy ogrodowe marki Holmegaard

Piękne, szklane lampy ogrodowe - Design with Light - projektu Marii Berntsen, pozwolą rozświetlić ciepłe wieczory. Doskonale posłużą nie tylko w ogrodzie, ale i salonie.
Konewki marki blomus

Ogrodowe przyjemności - konewki Blomus wyręczają naturę

Konewka może stać się dziełem sztuki ogrodowej, jeśli tylko jej kształt zaproponują słynni designerzy. Stalowe konewki marki Blomus są tak ładne, że dzięki nim rośliny lepiej rosną.
Pochodnie marki blomus

Pochodnia Palos czaruje wieczory

Niemiecka marka Blomus wie wszystko na temat ogrodów. Potrafi stworzyć stalowe arcydzieła, proste a eleganckie pochodnie ogrodowe Palos, które zaczarują wieczory.
Meble drachmann skagerak denmark

Majestat drewnianych mebli ogrodowych Drachmann marki Skagerak

Masywne, solidne meble ogrodowe Drachmann, duńskiej marki Skagerak, łączą w sobie uwielbienie do sztuki, ekologii i nadzwyczajnej jakości. Jak to wszystko udało się połączyć?
}