Dostojeństwo pochodni stołowych Blomusa - pomysł na ogród nocą

Blomus pochodnie fuoco

Pochodnia, choć głęboko symboliczna, jest dziś traktowana bez należnego jej szacunku. Dawniej była symbolem przewodnictwa, mądrości, oświecenia, świadomości. Dziś - kiedy (pozornie) współczesność obdarła przedmioty z symboliki, pochodnia służy nade wszystko do przemieniania wieczoru w czas pełen uwznioślonej wyjątkowości. Niemniej – współcześni designerzy, współpracujący z najsłynniejszymi markami tego świata, nie pozwalają pochodniom odejść w cień historii. Powołują do istnienia formy zjawiskowo oryginalne lub ujmujące w naturalnej prostocie.

 

Zjawiskowe, nastrojowe wieczony stworzone za sprawą pochodni Fuoco marki Blomus

 

Ustawiane w ogrodzie pochodnie odmieniają znaną rzeczywistość. Nadają wieczorowi magii, powabu, który stworzyć potrafi tylko naturalny ogień. Takie właśnie założenie przyświecało niemieckiej marce Blomus, twórcy stołowych pochodni Fuoco.

Pomysł Blomusa przypomina misę, znicz rozświetlający starożytne igrzyska. Potężny lampion stworzony został z eleganckiej, satynowanej stali i ceramiki. Fuoco rozświetli nocny ogród, czy też salon lub jadalnię. Można też zanieść go w jesienny, chłodny wieczór do ogrodu zimowego, by tam snuć razem z najbliższymi twórcze plany na przyszłość.

 

Blomus to prawdziwy specjalista od nastroju – stołowa pochodnia Fuoco

 

Ogień, odbijający się zjawiskowo w stali pochodni Fuoco, niemieckiej marki Blomus, pozwoli poczuć się częścią wszechświata, który kocha światło.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Blomus

Pin it button

Artykuły powiązane

Lampa stelton

Magnussenowskie światło z tysiąca i jednej nocy - lampa 1001 marki Stelton

Nazywamy ją lampą z tysiąca i jednej nocy. Genialne, stylizowane na stare lampy okrętowe dzieło słynnego Erika Magnussena zmieni wieczory w czas snucia intrygujących opowieści.
Pe%c5%82ne wdzi%c4%99ku du%c5%84%c5%9bkie meble skagerak

O wysmakowanych sklepach internetowych zmieniających życie

Tworzenie sklepu internetowego jest przedsięwzięciem niewyobrażalnie trudnym. Chodzi o to, by ta przestrzeń była czarująca, fachowa, budząca zaufanie. Da się to zrobić!
Signo skrzynki ogrodowe blomus

Wyjątkowe listy w wyjątkowych skrzynkach Blomus

Choć ludzie listów już nie piszą, skrzynka na listy, co ciekawe, nie została usunięta z ogrodowego krajobrazu. Nadal zdobi płot – jak, np., stalowe, eleganckie skrzynki Blomus.
Meble drachmann skagerak denmark

Majestat drewnianych mebli ogrodowych Drachmann marki Skagerak

Masywne, solidne meble ogrodowe Drachmann, duńskiej marki Skagerak, łączą w sobie uwielbienie do sztuki, ekologii i nadzwyczajnej jakości. Jak to wszystko udało się połączyć?
Skagerak   ignis miniatura

Palenisko ogrodowe Ignis i magiczne nastroje

Każdy, kto ma zadbany ogród, życzy sobie, by ognisko nie zniszczyło starannie pielęgnowanej trawy. W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się palenisko ogrodowe marki Skagerak.
Blomus lumbra

Latarnia Lumbra prowadzi w świat baśni - świetliste formy marki Blomus

Lumbra, stalowo-szklana latarnia ogrodowa marki Blomus, pozwala stworzyć niepowtarzalne nastroje. Rozświetlające ją światło świecy uspakaja, relaksuje i uczy trudnej sztuki dystansu.
}