Latarnia Lumbra prowadzi w świat baśni - świetliste formy marki Blomus

Blomus lumbra

Oderwijmy się na moment od codzienności, stresu i spraw najważniejszych. Dajmy ponieść się wyobraźni. Przed nami pojawia się stary sługa, zgarbiony za sprawą przeżytych doświadczeń, spoglądający mądrymi, ciepłymi oczami spod krzaczastych brwi, trzymający w sękatej dłoni latarnię. Jej dyskretne światło prowadzi nas w świat, który znamy z dzieciństwa. Świat magiczny, czarowny, beztroski. Idziemy za kroczącym żwawo staruszkiem, który wiedzie nas w ostępy dzikiego ogrodu. Tu mamy czas odetchnąć od dorosłości, od problemów. Jesteśmy tylko my, natura i… doskonale prosta latarnia Lumbra.

Niemiecka marka Blomus, mistrz stalowych form, powołała do istnienia latarnię jak z baśni. Jej prosta elegancja rozbudza wyobraźnię.

 

Szklano-stalowa lampa ogrodowa Lumbra, niemieckiej marki Blomus

 

Połączenie szkła i stali daje efekt czysty, subtelny, niewymuszony w swoim dostojeństwie. Lumbra przypomina latarnie, z którymi służący wychodzili naprzeciw wracających do domu państwa. Latarnie, którymi oświetlano kiedyś salony i sypialnie. Teraz latarnia stała się wyjątkowo pomysłowym elementem dekoracji ogrodowego zacisza.

Latarnia ogrodowa Lumbra budzi też głębokie skojarzenia, jako przedmiot o symbolicznej wymowie. Latarnia oznacza poszukiwanie, odkrywanie, przygodę, wiedzę, ale i mijające chwile, uciekające życie. Światło płonącej w ogrodzie latarni będzie nadawać zielonej przestrzeni magicznej wymowy. Wiele stanie się wtedy możliwe, człowiek uświadomi sobie tkwiące w nim możliwości.

Zmyślnie skonstruowana latarnia marki Blomus może stać na stole lub wisieć na gałęzi, kołysząc się delikatnie w podmuchach letniego wiatru. Zimą przyda się jako przytulny rozświetlacz ogrodu zimowego.

 

Latarnia ogrodowa, Lumbra, pozwala za sprawą świecy stworzyć magiczny nastrój

 

Dyskretne światło w ogrodzie, w nocy pełnej tajemniczych dźwięków i cieni, ma niezwykłą wręcz siłę oddziaływania. Pozwoli kultywować chwile tylko dla siebie, czas z najbliższymi. Niezwykły nastrój, jaki zbudować można za pomocą latarni Lumbra, z białą świecą w środku (białą z racji upodobań marki Blomus do tej najczystszej z barw), pomoże oderwać się od tego, co zbyt mocno angażuje myśli. Blomus uczy kultywować baśniowe chwile dla samych siebie.

Światło świecy odbijającej się w stali i szkle zaczaruje baśniowo ogrodowe chwile. Dlatego latarnia stalowo-szklana latarnia Lumbra niemieckiej marki Blomus może być pomysłowym prezentem dla każdego, komu chce się pokazać inną twarz rzeczywistości – rozjaśnionej najpierwotniejszym światłem, poza którym nic innego już się nie liczy.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Blomus

Pin it button

Artykuły powiązane

Blomus pochodnie

Światło sprzed wieków - urok pochodni Blomus

Pochodnia daje niezwykłe światło – dzięki niej można zmienić wieczorny ogród w przestrzeń magiczną. A jeśli sięgnąć po pochodnie marki Blomus, magia staje się designerska.
Pochodnie marki blomus

Pochodnia Palos czaruje wieczory

Niemiecka marka Blomus wie wszystko na temat ogrodów. Potrafi stworzyć stalowe arcydzieła, proste a eleganckie pochodnie ogrodowe Palos, które zaczarują wieczory.
Skagerak   ignis miniatura

Palenisko ogrodowe Ignis i magiczne nastroje

Każdy, kto ma zadbany ogród, życzy sobie, by ognisko nie zniszczyło starannie pielęgnowanej trawy. W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się palenisko ogrodowe marki Skagerak.
Design with lighti holmegaard

Design utkany ze światła - lampy ogrodowe marki Holmegaard

Piękne, szklane lampy ogrodowe - Design with Light - projektu Marii Berntsen, pozwolą rozświetlić ciepłe wieczory. Doskonale posłużą nie tylko w ogrodzie, ale i salonie.
Miniatura

Serwowanie w ogrodzie, czyli dobre naczynia na stole

Jedzenie w ogrodzie to jedna z większych przyjemności ciepłych dni. Ważnym jest, by móc znaleźć takie naczynia, które pozwolą długo zachować ciepło serwowanych na powietrzu potraw.
Latarnia morska menu

Magnetyzujący blask Latarni MENU

Wyśmienicie pomysłowe lampy ogrodowe marki MENU stylizowane są na latarnie morskie. Podobnie jak ich pierwowzór, symbolizują osiągnięcie upragnionego relaksu.
}