Latarnia Lumbra prowadzi w świat baśni - świetliste formy marki Blomus

Blomus lumbra

Oderwijmy się na moment od codzienności, stresu i spraw najważniejszych. Dajmy ponieść się wyobraźni. Przed nami pojawia się stary sługa, zgarbiony za sprawą przeżytych doświadczeń, spoglądający mądrymi, ciepłymi oczami spod krzaczastych brwi, trzymający w sękatej dłoni latarnię. Jej dyskretne światło prowadzi nas w świat, który znamy z dzieciństwa. Świat magiczny, czarowny, beztroski. Idziemy za kroczącym żwawo staruszkiem, który wiedzie nas w ostępy dzikiego ogrodu. Tu mamy czas odetchnąć od dorosłości, od problemów. Jesteśmy tylko my, natura i… doskonale prosta latarnia Lumbra.

Niemiecka marka Blomus, mistrz stalowych form, powołała do istnienia latarnię jak z baśni. Jej prosta elegancja rozbudza wyobraźnię.

 

Szklano-stalowa lampa ogrodowa Lumbra, niemieckiej marki Blomus

 

Połączenie szkła i stali daje efekt czysty, subtelny, niewymuszony w swoim dostojeństwie. Lumbra przypomina latarnie, z którymi służący wychodzili naprzeciw wracających do domu państwa. Latarnie, którymi oświetlano kiedyś salony i sypialnie. Teraz latarnia stała się wyjątkowo pomysłowym elementem dekoracji ogrodowego zacisza.

Latarnia ogrodowa Lumbra budzi też głębokie skojarzenia, jako przedmiot o symbolicznej wymowie. Latarnia oznacza poszukiwanie, odkrywanie, przygodę, wiedzę, ale i mijające chwile, uciekające życie. Światło płonącej w ogrodzie latarni będzie nadawać zielonej przestrzeni magicznej wymowy. Wiele stanie się wtedy możliwe, człowiek uświadomi sobie tkwiące w nim możliwości.

Zmyślnie skonstruowana latarnia marki Blomus może stać na stole lub wisieć na gałęzi, kołysząc się delikatnie w podmuchach letniego wiatru. Zimą przyda się jako przytulny rozświetlacz ogrodu zimowego.

 

Latarnia ogrodowa, Lumbra, pozwala za sprawą świecy stworzyć magiczny nastrój

 

Dyskretne światło w ogrodzie, w nocy pełnej tajemniczych dźwięków i cieni, ma niezwykłą wręcz siłę oddziaływania. Pozwoli kultywować chwile tylko dla siebie, czas z najbliższymi. Niezwykły nastrój, jaki zbudować można za pomocą latarni Lumbra, z białą świecą w środku (białą z racji upodobań marki Blomus do tej najczystszej z barw), pomoże oderwać się od tego, co zbyt mocno angażuje myśli. Blomus uczy kultywować baśniowe chwile dla samych siebie.

Światło świecy odbijającej się w stali i szkle zaczaruje baśniowo ogrodowe chwile. Dlatego latarnia stalowo-szklana latarnia Lumbra niemieckiej marki Blomus może być pomysłowym prezentem dla każdego, komu chce się pokazać inną twarz rzeczywistości – rozjaśnionej najpierwotniejszym światłem, poza którym nic innego już się nie liczy.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Blomus

Pin it button

Artykuły powiązane

Pe%c5%82ne wdzi%c4%99ku du%c5%84%c5%9bkie meble skagerak

O wysmakowanych sklepach internetowych zmieniających życie

Tworzenie sklepu internetowego jest przedsięwzięciem niewyobrażalnie trudnym. Chodzi o to, by ta przestrzeń była czarująca, fachowa, budząca zaufanie. Da się to zrobić!
Signo skrzynki ogrodowe blomus

Wyjątkowe listy w wyjątkowych skrzynkach Blomus

Choć ludzie listów już nie piszą, skrzynka na listy, co ciekawe, nie została usunięta z ogrodowego krajobrazu. Nadal zdobi płot – jak, np., stalowe, eleganckie skrzynki Blomus.
Skagerak denmark skrzynka ogrodowa

Mała Dania z dużej Danii

Skrzynka ogrodowa, skrzyneczka na owoce i warzywa, która jest swoistym arcydziełem? Dlaczego nie? To, co skandynawska marka Skagerak bierze w dłonie, staje się wyjątkowe.
Miniatura

Serwowanie w ogrodzie, czyli dobre naczynia na stole

Jedzenie w ogrodzie to jedna z większych przyjemności ciepłych dni. Ważnym jest, by móc znaleźć takie naczynia, które pozwolą długo zachować ciepło serwowanych na powietrzu potraw.
Pochodnie marki blomus

Pochodnia Palos czaruje wieczory

Niemiecka marka Blomus wie wszystko na temat ogrodów. Potrafi stworzyć stalowe arcydzieła, proste a eleganckie pochodnie ogrodowe Palos, które zaczarują wieczory.
Grenen skagerak denmark

Meble Grenen marki Skagerak na 365 dni ogrodowego roku

Grennen, luksusowe meble ogrodowe marki Skagerak Denmark, nie boją się temperatur, nie straszne im zarówno upały, jak i mrozy. Stworzone w kochającej design Skandynawii, wytrwają dekady.
}