Lista prezentów ślubnych - stylowy, drewniany podarunek

Teakowa patera frame skagerak denmark

Zdarzyło nam się już nie raz, że przyszła młoda para skompletowała sobie listę prezentów ślubnych, na które składało się wszystko, co drewniane. Oczywiście, wybór padł, bo jakże by inaczej, na rewelacyjne, teakowe akcesoria do salonu, tworzone od lat z maestrią i namaszczeniem przez duńską markę Skagerak. Na liście ślubnych podarunków znalazła się, ciesząca się niesłabnącą popularnością, kompletnie niepowtarzalna patera na owoce – Frame.

 

Patera na owoce, Frame, duńskiej marki Skagerak Denmark, powstała z naturalnego teaku


Taki wybór - teakowy, drewniany, miodowo-brązowy - w pełni popieramy, jako nieskończeni miłośnicy tworzącej zapadające w serce cuda marki Skagerak Denmark. Często, rozmawiając ze spełniającymi życzenia przyszłej młodej pary przyszłymi gośćmi weselnymi, słyszymy w ich głosie przygnębienie - żałują, że kiedy oni decydowali się wziąć ślub, o słynnych, cenionych w całym świecie markach, niestety, nikt w Polsce nie miał pojęcia. Młodzi Państwo zadawalali się więc, chcąc nie chcąc, potwornie brzydkimi żelazkami, czy straszliwymi zegarami z kukułką.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Skagerak Denmark

Pin it button

Artykuły powiązane

Patera ondea blomus

Owocowa elegancja - patery mistrzów designu

Stalowy design marek Blomus i Bugatti przejawia się po raz kolejny w projektach wypełniających jadalnię i salon. Dekoracyjne misy i patery znowu kuszą swoimi kształtami.
Miniatura

Papillo Uno - świecznikowe motyle marki Stelton

Stalowe, pokryte miedzą lub mosiądzem świeczniki Papillo Uno, duńskiej marki Stelton, wprowadzą zupełnie niepowtarzalne nastroje rodem z baśni.
Naczynia staub

Jak piękne rzeczy zmieniają życie, część 2

Światowi designerzy dobrze znają tajemnice ludzkiej duszy – projektując piękne sprzęty codziennego użytku ulepszają życie, dając każdemu możliwość obcowania z wyjątkowością.
Zebra miniatura

Pasiaste safari, czyli Zebra Kaya Bojesena

Zabawki Kaya Bojesena, które słynny duński złotnik i designer zaczął tworzyć w 1922 roku, stały się na powrót niezwykle popularne za sprawą marki Rosendahl.
Safari hipopotam miniatura

Tłuściutkie safari - czyli drewniany Hipopotam Kaya Bojesena

Z zabawkami jest jak z baśniami, niektóre przetrwają wieki, inne przepadną w annałach wieków. Drewniane figurki Bojesena przetrwały do dziś. Bawią dzieci i zdobią dorosłe salony całego świata.
Wazonik embrace stelton

Wszechświat objęć wazoników Steltona

Obejmij mnie - szepcze wazonik Embrace, duńskiej marki Stelton. Kusi, by przytulić się do ukochanej osoby, by znowu poczuć nadzwyczajną bliskość i radość bycia razem.
}