Lista prezentów ślubnych - stylowy, drewniany podarunek

Teakowa patera frame skagerak denmark

Zdarzyło nam się już nie raz, że przyszła młoda para skompletowała sobie listę prezentów ślubnych, na które składało się wszystko, co drewniane. Oczywiście, wybór padł, bo jakże by inaczej, na rewelacyjne, teakowe akcesoria do salonu, tworzone od lat z maestrią i namaszczeniem przez duńską markę Skagerak. Na liście ślubnych podarunków znalazła się, ciesząca się niesłabnącą popularnością, kompletnie niepowtarzalna patera na owoce – Frame.

 

Patera na owoce, Frame, duńskiej marki Skagerak Denmark, powstała z naturalnego teaku


Taki wybór - teakowy, drewniany, miodowo-brązowy - w pełni popieramy, jako nieskończeni miłośnicy tworzącej zapadające w serce cuda marki Skagerak Denmark. Często, rozmawiając ze spełniającymi życzenia przyszłej młodej pary przyszłymi gośćmi weselnymi, słyszymy w ich głosie przygnębienie - żałują, że kiedy oni decydowali się wziąć ślub, o słynnych, cenionych w całym świecie markach, niestety, nikt w Polsce nie miał pojęcia. Młodzi Państwo zadawalali się więc, chcąc nie chcąc, potwornie brzydkimi żelazkami, czy straszliwymi zegarami z kukułką.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Skagerak Denmark

Pin it button

Artykuły powiązane

Miniatura

Papillo Uno - świecznikowe motyle marki Stelton

Stalowe, pokryte miedzą lub mosiądzem świeczniki Papillo Uno, duńskiej marki Stelton, wprowadzą zupełnie niepowtarzalne nastroje rodem z baśni.
Zebra miniatura

Pasiaste safari, czyli Zebra Kaya Bojesena

Zabawki Kaya Bojesena, które słynny duński złotnik i designer zaczął tworzyć w 1922 roku, stały się na powrót niezwykle popularne za sprawą marki Rosendahl.
Szklany wazon rosendahl miniatura

Jak i komu wysyłać kwiaty - świat gentelmana, część 3

Wysyłanie, czy wręczanie kwiatów jest, jak się okazuje, sztuką samą w sobie. Sztuką obwarowaną pewnymi ograniczeniami i zasadami, które dżentelmen doskonale zna.
Koszyk na polana blomus

Design niejedno ma imię

Przedmioty codziennego użytku, tworzone przez słynnych designerów, przestają być li tylko przedmiotami. Stają się sprzętami obdarzonymi duszą i, co najważniejsze, imieniem.
Patera ninnananna bugatti

Jak natura podpowiedziała kształt luksusowemu designowi

Światowej klasy designerzy często sięgają po wzory inspirowane naturą – tak rzecz się ma w przypadku luksusowych pater marek Bugatti i Legnoart, które zawsze przyciągają wzrok
Stalowa patera na owoce bugatti

Płynna patera Bugatti

Włosi słyną z odkrywczego, inspirującego desingu. Patera Acqua jest przykładem tego, jak natura podpowiedziała kształt przedmiotowi Bugatti, dając w efekcie formę modną i prostą.
}