Lista prezentów ślubnych - stylowy, drewniany podarunek

Teakowa patera frame skagerak denmark

Zdarzyło nam się już nie raz, że przyszła młoda para skompletowała sobie listę prezentów ślubnych, na które składało się wszystko, co drewniane. Oczywiście, wybór padł, bo jakże by inaczej, na rewelacyjne, teakowe akcesoria do salonu, tworzone od lat z maestrią i namaszczeniem przez duńską markę Skagerak. Na liście ślubnych podarunków znalazła się, ciesząca się niesłabnącą popularnością, kompletnie niepowtarzalna patera na owoce – Frame.

 

Patera na owoce, Frame, duńskiej marki Skagerak Denmark, powstała z naturalnego teaku


Taki wybór - teakowy, drewniany, miodowo-brązowy - w pełni popieramy, jako nieskończeni miłośnicy tworzącej zapadające w serce cuda marki Skagerak Denmark. Często, rozmawiając ze spełniającymi życzenia przyszłej młodej pary przyszłymi gośćmi weselnymi, słyszymy w ich głosie przygnębienie - żałują, że kiedy oni decydowali się wziąć ślub, o słynnych, cenionych w całym świecie markach, niestety, nikt w Polsce nie miał pojęcia. Młodzi Państwo zadawalali się więc, chcąc nie chcąc, potwornie brzydkimi żelazkami, czy straszliwymi zegarami z kukułką.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Skagerak Denmark

Pin it button

Artykuły powiązane

Patera ondea blomus

Owocowa elegancja - patery mistrzów designu

Stalowy design marek Blomus i Bugatti przejawia się po raz kolejny w projektach wypełniających jadalnię i salon. Dekoracyjne misy i patery znowu kuszą swoimi kształtami.
Safari hipopotam miniatura

Tłuściutkie safari - czyli drewniany Hipopotam Kaya Bojesena

Z zabawkami jest jak z baśniami, niektóre przetrwają wieki, inne przepadną w annałach wieków. Drewniane figurki Bojesena przetrwały do dziś. Bawią dzieci i zdobią dorosłe salony całego świata.
Patera ninnananna bugatti

Jak natura podpowiedziała kształt luksusowemu designowi

Światowej klasy designerzy często sięgają po wzory inspirowane naturą – tak rzecz się ma w przypadku luksusowych pater marek Bugatti i Legnoart, które zawsze przyciągają wzrok
Donice cocoon elegancja dmuchanego szk%c5%82a marki holmegaard

Śnieżnobiałe ekspozycje marki Holmegaard - szklane doniczki na kwiaty

Szklane donice słynnej duńskiej huty, Holmegaard, do dziś święcą triumfy. Posadzić w takiej doniczce rośliny, to tak, jakby powiedzieć im – „Jesteście najbardziej wyjątkowe na świecie”.
Wazonik embrace stelton

Wszechświat objęć wazoników Steltona

Obejmij mnie - szepcze wazonik Embrace, duńskiej marki Stelton. Kusi, by przytulić się do ukochanej osoby, by znowu poczuć nadzwyczajną bliskość i radość bycia razem.
Stalowa patera na owoce bugatti

Płynna patera Bugatti

Włosi słyną z odkrywczego, inspirującego desingu. Patera Acqua jest przykładem tego, jak natura podpowiedziała kształt przedmiotowi Bugatti, dając w efekcie formę modną i prostą.
}