Lista prezentów ślubnych - stylowy, drewniany podarunek

Teakowa patera frame skagerak denmark

Zdarzyło nam się już nie raz, że przyszła młoda para skompletowała sobie listę prezentów ślubnych, na które składało się wszystko, co drewniane. Oczywiście, wybór padł, bo jakże by inaczej, na rewelacyjne, teakowe akcesoria do salonu, tworzone od lat z maestrią i namaszczeniem przez duńską markę Skagerak. Na liście ślubnych podarunków znalazła się, ciesząca się niesłabnącą popularnością, kompletnie niepowtarzalna patera na owoce – Frame.

 

Patera na owoce, Frame, duńskiej marki Skagerak Denmark, powstała z naturalnego teaku


Taki wybór - teakowy, drewniany, miodowo-brązowy - w pełni popieramy, jako nieskończeni miłośnicy tworzącej zapadające w serce cuda marki Skagerak Denmark. Często, rozmawiając ze spełniającymi życzenia przyszłej młodej pary przyszłymi gośćmi weselnymi, słyszymy w ich głosie przygnębienie - żałują, że kiedy oni decydowali się wziąć ślub, o słynnych, cenionych w całym świecie markach, niestety, nikt w Polsce nie miał pojęcia. Młodzi Państwo zadawalali się więc, chcąc nie chcąc, potwornie brzydkimi żelazkami, czy straszliwymi zegarami z kukułką.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Skagerak Denmark

Pin it button

Artykuły powiązane

Safari hipopotam miniatura

Tłuściutkie safari - czyli drewniany Hipopotam Kaya Bojesena

Z zabawkami jest jak z baśniami, niektóre przetrwają wieki, inne przepadną w annałach wieków. Drewniane figurki Bojesena przetrwały do dziś. Bawią dzieci i zdobią dorosłe salony całego świata.
Zebra miniatura

Pasiaste safari, czyli Zebra Kaya Bojesena

Zabawki Kaya Bojesena, które słynny duński złotnik i designer zaczął tworzyć w 1922 roku, stały się na powrót niezwykle popularne za sprawą marki Rosendahl.
Koszyk na polana blomus

Design niejedno ma imię

Przedmioty codziennego użytku, tworzone przez słynnych designerów, przestają być li tylko przedmiotami. Stają się sprzętami obdarzonymi duszą i, co najważniejsze, imieniem.
S%c5%82o%c5%84   miniatura

Szczęście z ciekawską trąbą - drewniany Słoń Kaya Bojesena

Słonik, drewniana figurka słynnego Kaya Bojesena, stał się maskotką nie tylko dzieci, ale i dorosłych, którzy cenią sobie design kultowych zabawek znanego duńskiego złotnika.
Plint skagerak

Odmiana ma dobry smak - zestawy Plint marki Skagerak Denmark

Duński producent, marka Skagerak Denmark, nigdy nie rozczarowała miłośników eleganckiego designu – teakowo-porcelanowe zestawy Plint kuszą subtelną formą.
Patera ondea blomus

Owocowa elegancja - patery mistrzów designu

Stalowy design marek Blomus i Bugatti przejawia się po raz kolejny w projektach wypełniających jadalnię i salon. Dekoracyjne misy i patery znowu kuszą swoimi kształtami.
}