Lista prezentów ślubnych - stylowy, drewniany podarunek

Teakowa patera frame skagerak denmark

Zdarzyło nam się już nie raz, że przyszła młoda para skompletowała sobie listę prezentów ślubnych, na które składało się wszystko, co drewniane. Oczywiście, wybór padł, bo jakże by inaczej, na rewelacyjne, teakowe akcesoria do salonu, tworzone od lat z maestrią i namaszczeniem przez duńską markę Skagerak. Na liście ślubnych podarunków znalazła się, ciesząca się niesłabnącą popularnością, kompletnie niepowtarzalna patera na owoce – Frame.

 

Patera na owoce, Frame, duńskiej marki Skagerak Denmark, powstała z naturalnego teaku


Taki wybór - teakowy, drewniany, miodowo-brązowy - w pełni popieramy, jako nieskończeni miłośnicy tworzącej zapadające w serce cuda marki Skagerak Denmark. Często, rozmawiając ze spełniającymi życzenia przyszłej młodej pary przyszłymi gośćmi weselnymi, słyszymy w ich głosie przygnębienie - żałują, że kiedy oni decydowali się wziąć ślub, o słynnych, cenionych w całym świecie markach, niestety, nikt w Polsce nie miał pojęcia. Młodzi Państwo zadawalali się więc, chcąc nie chcąc, potwornie brzydkimi żelazkami, czy straszliwymi zegarami z kukułką.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Skagerak Denmark

Pin it button

Artykuły powiązane

Szklany wazon rosendahl miniatura

Jak i komu wysyłać kwiaty - świat gentelmana, część 3

Wysyłanie, czy wręczanie kwiatów jest, jak się okazuje, sztuką samą w sobie. Sztuką obwarowaną pewnymi ograniczeniami i zasadami, które dżentelmen doskonale zna.
Plint skagerak

Odmiana ma dobry smak - zestawy Plint marki Skagerak Denmark

Duński producent, marka Skagerak Denmark, nigdy nie rozczarowała miłośników eleganckiego designu – teakowo-porcelanowe zestawy Plint kuszą subtelną formą.
Donice cocoon elegancja dmuchanego szk%c5%82a marki holmegaard

Śnieżnobiałe ekspozycje marki Holmegaard - szklane doniczki na kwiaty

Szklane donice słynnej duńskiej huty, Holmegaard, do dziś święcą triumfy. Posadzić w takiej doniczce rośliny, to tak, jakby powiedzieć im – „Jesteście najbardziej wyjątkowe na świecie”.
Provence holmegaard

Dekoracyjne misy Provence Holmegaard - rarytas dla konesera szkła

Doskonale piękne, tworzone przez mistrzów rzemiosła z dmuchanego szkła misy Provence, duńskiej huty Holmegaard są niekończącym się źródłem inspiracji dla aranżujących salon.
%c5%9bcienny wieszak na pras%c4%99 rosendahl

Prasa designem udoskonalona - markowe stojaki na gazety

Prawdziwe, papierowe gazety chyba nigdy nie dadzą się całkowicie wyeliminować internetowej prasie. Świat wypełniają designerskie stojaki na prasę.
Knowladge in the brain menu miniatura

Głowy „od Rashida” - kultowy design wśród książek

Słynny designer, mistrz tworzywa sztucznego – Karmin Rashid – stworzył dla duńskiej marki MENU wyśmienicie pomysłowe podstawki pod książki, które przybrały formę głów.
}