Magnetyzujący blask Latarni MENU

Latarnia morska menu

Każdy człowiek, niezależnie od epoki, w której żył, potrzebował i nadal potrzebuje przewodnika, wskazówki i punktu, który określi cel wędrówki. Bezkres możliwości istnienia można porównać do bezmiaru oceanów, po których przemieszczali się marynarze na trzeszczących pod naporem wichur okrętach. Wszystkich na świecie łączy pragnienie osiągnięcia celu i spełnienia marzeń. Marynarze docierali do bezpiecznego portu, współcześni ludzie docierają do domów, by w zaciszu kontemplować swoje osiągnięcia i szczęście. Kres wędrówki marynarzy głosiła widoczna z wielu morskich mil latarnia morska. Jej światło było synonimem bezpieczeństwa, radości z osiągniętego celu, triumfu z racji pokonania zazdrośnie strzegących swych tajemnic sił natury.

 

Lampy Lighthouse, marki MENU, dedykowane są koneserom piękna

 

Fenomenalnie znająca tajniki ludzkiej duszy duńska firma MENU przeniosła wiele znaczącą symbolikę latarni w domowe zacisze, gdzie królują świecznik oraz lampa oliwna „Latarnia”. Świecznik o wiele mówiącej nazwie pomoże poradzić sobie z niejednym życiowym zawirowaniem, z huraganem emocji, miotającą zmysły burzą niezakończonych spraw. „Latarnia”, na wzór swojego morskiego pierwowzoru, wyciszy, uspokoi, zapewni bezpieczeństwo, które pozwoli zregenerować nadwątlone siły. I pomoże odbudować wiarę w przyszłość, ludzi i świat, wskazując nowy cel lub rozwiązanie, które tkwiło gdzieś głęboko na dnie duszy.

 

Lampa ogrodowa w formie latarni morskiej - genialny element ozdobny prywatnego raju

 

Przepiękną formę klasycznej latarni morskiej zyskano przez połączenie porcelany, budującej stabilną, mocną podstawę latarni oraz wieńczącego całość stalowego pierścienia, który dopełnia harmonii latarnianej konstrukcji.
Dzieło duńskiego designera, Christiana Bjørna, współpracującego z luksusową marką MENU, zostało uhonorowane nagrodą Red Dot Design Award.

Świecznik „Latarnia” będzie swoistym magnesem dla zmęczonych codziennością, pośpiechem i obojętnością świata dusz. To prezent, który pomoże każdemu znaleźć swoją bezpieczną i przytulną przystań, nauczy marzyć, planować i realizować cele.

 


Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: MENU

Pin it button

Artykuły powiązane

Miniatura

Serwowanie w ogrodzie, czyli dobre naczynia na stole

Jedzenie w ogrodzie to jedna z większych przyjemności ciepłych dni. Ważnym jest, by móc znaleźć takie naczynia, które pozwolą długo zachować ciepło serwowanych na powietrzu potraw.
Blomus pochodnie

Światło sprzed wieków - urok pochodni Blomus

Pochodnia daje niezwykłe światło – dzięki niej można zmienić wieczorny ogród w przestrzeń magiczną. A jeśli sięgnąć po pochodnie marki Blomus, magia staje się designerska.
Pe%c5%82ne wdzi%c4%99ku du%c5%84%c5%9bkie meble skagerak

O wysmakowanych sklepach internetowych zmieniających życie

Tworzenie sklepu internetowego jest przedsięwzięciem niewyobrażalnie trudnym. Chodzi o to, by ta przestrzeń była czarująca, fachowa, budząca zaufanie. Da się to zrobić!
Skagerak   ignis miniatura

Palenisko ogrodowe Ignis i magiczne nastroje

Każdy, kto ma zadbany ogród, życzy sobie, by ognisko nie zniszczyło starannie pielęgnowanej trawy. W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się palenisko ogrodowe marki Skagerak.
Pochodnie marki blomus

Pochodnia Palos czaruje wieczory

Niemiecka marka Blomus wie wszystko na temat ogrodów. Potrafi stworzyć stalowe arcydzieła, proste a eleganckie pochodnie ogrodowe Palos, które zaczarują wieczory.
Konewki marki blomus

Ogrodowe przyjemności - konewki Blomus wyręczają naturę

Konewka może stać się dziełem sztuki ogrodowej, jeśli tylko jej kształt zaproponują słynni designerzy. Stalowe konewki marki Blomus są tak ładne, że dzięki nim rośliny lepiej rosną.
}