Magnetyzujący blask Latarni MENU

Latarnia morska menu

Każdy człowiek, niezależnie od epoki, w której żył, potrzebował i nadal potrzebuje przewodnika, wskazówki i punktu, który określi cel wędrówki. Bezkres możliwości istnienia można porównać do bezmiaru oceanów, po których przemieszczali się marynarze na trzeszczących pod naporem wichur okrętach. Wszystkich na świecie łączy pragnienie osiągnięcia celu i spełnienia marzeń. Marynarze docierali do bezpiecznego portu, współcześni ludzie docierają do domów, by w zaciszu kontemplować swoje osiągnięcia i szczęście. Kres wędrówki marynarzy głosiła widoczna z wielu morskich mil latarnia morska. Jej światło było synonimem bezpieczeństwa, radości z osiągniętego celu, triumfu z racji pokonania zazdrośnie strzegących swych tajemnic sił natury.

 

Lampy Lighthouse, marki MENU, dedykowane są koneserom piękna

 

Fenomenalnie znająca tajniki ludzkiej duszy duńska firma MENU przeniosła wiele znaczącą symbolikę latarni w domowe zacisze, gdzie królują świecznik oraz lampa oliwna „Latarnia”. Świecznik o wiele mówiącej nazwie pomoże poradzić sobie z niejednym życiowym zawirowaniem, z huraganem emocji, miotającą zmysły burzą niezakończonych spraw. „Latarnia”, na wzór swojego morskiego pierwowzoru, wyciszy, uspokoi, zapewni bezpieczeństwo, które pozwoli zregenerować nadwątlone siły. I pomoże odbudować wiarę w przyszłość, ludzi i świat, wskazując nowy cel lub rozwiązanie, które tkwiło gdzieś głęboko na dnie duszy.

 

Lampa ogrodowa w formie latarni morskiej - genialny element ozdobny prywatnego raju

 

Przepiękną formę klasycznej latarni morskiej zyskano przez połączenie porcelany, budującej stabilną, mocną podstawę latarni oraz wieńczącego całość stalowego pierścienia, który dopełnia harmonii latarnianej konstrukcji.
Dzieło duńskiego designera, Christiana Bjørna, współpracującego z luksusową marką MENU, zostało uhonorowane nagrodą Red Dot Design Award.

Świecznik „Latarnia” będzie swoistym magnesem dla zmęczonych codziennością, pośpiechem i obojętnością świata dusz. To prezent, który pomoże każdemu znaleźć swoją bezpieczną i przytulną przystań, nauczy marzyć, planować i realizować cele.

 


Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: MENU

Pin it button

Artykuły powiązane

Lampa stelton

Magnussenowskie światło z tysiąca i jednej nocy - lampa 1001 marki Stelton

Nazywamy ją lampą z tysiąca i jednej nocy. Genialne, stylizowane na stare lampy okrętowe dzieło słynnego Erika Magnussena zmieni wieczory w czas snucia intrygujących opowieści.
Miniatura

Serwowanie w ogrodzie, czyli dobre naczynia na stole

Jedzenie w ogrodzie to jedna z większych przyjemności ciepłych dni. Ważnym jest, by móc znaleźć takie naczynia, które pozwolą długo zachować ciepło serwowanych na powietrzu potraw.
Meble drachmann skagerak denmark

Majestat drewnianych mebli ogrodowych Drachmann marki Skagerak

Masywne, solidne meble ogrodowe Drachmann, duńskiej marki Skagerak, łączą w sobie uwielbienie do sztuki, ekologii i nadzwyczajnej jakości. Jak to wszystko udało się połączyć?
Skagerak denmark skrzynka ogrodowa

Mała Dania z dużej Danii

Skrzynka ogrodowa, skrzyneczka na owoce i warzywa, która jest swoistym arcydziełem? Dlaczego nie? To, co skandynawska marka Skagerak bierze w dłonie, staje się wyjątkowe.
Pochodnie marki blomus

Pochodnia Palos czaruje wieczory

Niemiecka marka Blomus wie wszystko na temat ogrodów. Potrafi stworzyć stalowe arcydzieła, proste a eleganckie pochodnie ogrodowe Palos, które zaczarują wieczory.
Skagerak   ignis miniatura

Palenisko ogrodowe Ignis i magiczne nastroje

Każdy, kto ma zadbany ogród, życzy sobie, by ognisko nie zniszczyło starannie pielęgnowanej trawy. W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się palenisko ogrodowe marki Skagerak.
}