O wysmakowanych sklepach internetowych zmieniających życie

Pe%c5%82ne wdzi%c4%99ku du%c5%84%c5%9bkie meble skagerak

Kilkukrotnie już zdarzyło nam się nam, właścicielom sklepów internetowych z luksusowym AGD i starannie dobranym sprzętem kuchennym, odebrać zdumiewający telefon. Dzwonili Klienci, od których słyszeliśmy, że nasze sklepy, www.smakprostoty.pl oraz www.zeliwnenaczynia.pl stały się dla nich przestrzenią, do której wracają w chwilach przygnębienia, gdy rzeczywistość gniecie i nie rysuje się różowo. Ku naszej nadzwyczajnej radości okazało się, że nasze autorskie dzieła potrafi zmieniać nastroje, umieją ukołysać duszę, relaksują i dają poczucie, że zawsze może być lepiej. Czy można usłyszeć coś milszego?!

 

Sprzęt najwyższej klasy i doskonale zorientowany fachowy doradca – czego więcej trzeba

 

Wtedy pojęliśmy, że nasze niegdysiejsze założenie stworzenia sklepów, jakich jeszcze nie było, stało się faktem. Że dotarliśmy do etapu, gdy miejsce „uwieszone”, umiejscowione gdzieś w sieci, przestrzeń, której tak faktycznie wcale nie ma, może mieć tak wielką moc oddziaływania. Że może pokazywać nie tylko to, że dobrze naczynia, noże, patelnie, itp. zmieniają gotowanie na lepsze. Ale – że można zarażać ideą robienia najlepiej tego, co się robi, kochania swojego zajęcia, choć czasem kosztuje to maksimum wysiłku i wydaje się, że nie da się zrobić już kroku więcej.

W tej chwili narodził się pomysł, by mówić głośno o idei wysmakowanego SmakuProstoty i profesjonalnego sklepu ŻeliwneNaczynia, które odmieniają zastaną, internetową rzeczywistość. Zdecydowaliśmy, że nie będziemy chować dumy po kieszeniach, nie pławić się w niej w naszym firmowym gronie, ale – typowo amerykańskim zwyczajem – zacząć głośno chwalić się swoimi osiągnięciami. A ponieważ portal www.chimmo.pl, który zawsze chętnie Państwa gości, jest również naszą autorską przestrzenią, sami sobie wydzieliliśmy trochę miejsca na zachwyty nad naszym, liczącym sobie już wiele lat, wizjonerskim planem. Jeśli komuś nie w smak czytać o naszym dziele, zapraszamy gdzie indziej.

 

By stworzyć prawdziwy sklep internetowy, trzeba obcować ze słynnymi markami

 

Jesteśmy świadomi, że stworzyliśmy sklepy, który zmieniają, powoli, ale skutecznie, polski Internet w branży luksusowego AGD. Wiemy, bo potwierdzają to kontakty z Klientami, prasą i telewizją, że można zbudować sklep z ludzką twarzą. I wiemy też, że ludzie świadomi i rozumni, bo to dla Nich właśnie stworzyliśmy Smak i Żeliwne, poczują się u nas, jak w domu, doskonale rozumiejąc ideę, która nam przyświeca.

Więc, Drodzy Państwo – bez sztucznej, a nic dobrego nie niosącej skromności, bez odbierania sobie należnego nam miejsca, bez obłudnego usprawiedliwiania faktu, że zrobiliśmy coś przerastającego swoją internetową epokę – będziemy głośno mówić o naszych sklepach jako idei, która nieustannie ewoluuje, wiecznie się rozwija, ku pożytkowi, ku radości i ku zmienianiu życia. Zawsze na lepsze. A też i ku edukowaniu Rodaków w bardzo ważnych kwestiach, nade wszystko kulinarnych, które pomagają żyć dobrze, zdrowo i z rozmachem.

 

Tych Państwa, którzy rozumiejąc ideę robienia najlepiej, jak się da tego, co się robi, zapraszamy do przeczytania pozostałych tekstów dotyczących naszej, wypełniającej idei życie.

 

Zespół sklepów www.smakprostoty.pl i www.zeliwnenaczynia.pl

Zdjęcia: Holmegaard, Skagerak, Staub

Pin it button

Artykuły powiązane

Skagerak   ignis miniatura

Palenisko ogrodowe Ignis i magiczne nastroje

Każdy, kto ma zadbany ogród, życzy sobie, by ognisko nie zniszczyło starannie pielęgnowanej trawy. W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się palenisko ogrodowe marki Skagerak.
Latarnia morska menu

Magnetyzujący blask Latarni MENU

Wyśmienicie pomysłowe lampy ogrodowe marki MENU stylizowane są na latarnie morskie. Podobnie jak ich pierwowzór, symbolizują osiągnięcie upragnionego relaksu.
Konewki marki blomus

Ogrodowe przyjemności - konewki Blomus wyręczają naturę

Konewka może stać się dziełem sztuki ogrodowej, jeśli tylko jej kształt zaproponują słynni designerzy. Stalowe konewki marki Blomus są tak ładne, że dzięki nim rośliny lepiej rosną.
Pochodnie marki blomus

Pochodnia Palos czaruje wieczory

Niemiecka marka Blomus wie wszystko na temat ogrodów. Potrafi stworzyć stalowe arcydzieła, proste a eleganckie pochodnie ogrodowe Palos, które zaczarują wieczory.
Miniatura

Serwowanie w ogrodzie, czyli dobre naczynia na stole

Jedzenie w ogrodzie to jedna z większych przyjemności ciepłych dni. Ważnym jest, by móc znaleźć takie naczynia, które pozwolą długo zachować ciepło serwowanych na powietrzu potraw.
Skagerak denmark skrzynka ogrodowa

Mała Dania z dużej Danii

Skrzynka ogrodowa, skrzyneczka na owoce i warzywa, która jest swoistym arcydziełem? Dlaczego nie? To, co skandynawska marka Skagerak bierze w dłonie, staje się wyjątkowe.
}