Odmiana ma dobry smak - zestawy Plint marki Skagerak Denmark

Plint skagerak

Jeśli istota danego przedmiotu wymyka się jednoznacznemu określeniu, przedmiot ten staje się automatycznie podwójnie fascynujący. Za jego sprawą wyobraźnia znajduje prawdziwe pole do popisu i można poczuć się kreatorem własnej, domowej rzeczywistości. Niecodzienne przedmioty pomagają przypomnieć sobie, jak doskonale smakuje odmiana. Nawet mały drobiazg wprowadzony w pozornie nużącą codzienność może nadać jej blasku.

Taką właśnie rolę magików modyfikujących „dzień jak co dzień” pełnią porcelanowo-teakowe zestawy Plint znanej duńskiej marki Skagerak.

 

Pasjonaci przedmiotów, które pozwalają się zmieniać, kochają markę Skagerak

 

Stworzone z grubej, mocnej, śnieżnobiałej porcelany pojemniczki mieszczą się wygodnie w prostych, kwadratowych lub prostokątnych stelażach z drewna teakowego w naturalnym kolorze. Takie połączenie – drewna i porcelany – daje naprawdę zjawiskowy efekt. Stabilność jednoczy się z lekkością, potęga z subtelnością.

Skagerak Denmark kocha drewno teakowe, z upodobaniem i znawstwem wykorzystując jego atrybuty do tworzenia swoich kuchenno-jadalnianych dodatków i niezwykłych w formie mebli. Można powiedzieć, że przywiązanie do drewna teakowego jest w tej cieszącej się długoletnią tradycją firmie przekazywane z pokolenia na pokolenie. Założyciel powstałej już w XIX wieku firmy Skagerak Denmark wykorzystywał, między innymi, wyrzucone przez morskie fale drewno do tworzenia pokładów i wyposażenia okrętów. Potem marka Skagerak rozszerzyła swoją działalność na pełne elegancji domowe akcesoria.

 

Skagerak kusi skandynawskim kalejdoskopem możliwości – zestawami Plint

 

Tradycyjny, nieco chłodny, duński minimalizm został tu złamany przez ciepło teaku, drewna o wielu doskonałych właściwościach. Teak jest odporny na warunki atmosferyczne, nie ulega wodzie, jest twardy i bardzo wytrzymały. Przy tym czaruje osobliwie elegancką fakturą. Stąd – jak żadne inne drewno skomponowane z porcelaną – tworzy pełne elegancji zestawy Plint, które stanowią prezent dla kochających odmieniać swoją codzienność.

Pojemniczki Plint można aranżować wedle upodobań, nastroju, czy okazji. Śnieżnobiała porcelana pięknie wyeksponuje kaktusy, czy inne niewielkie rośliny, kontrastując elegancko z ich naturalną zielenią. Plint może posłużyć też jako wielkanocna, czy bożonarodzeniowa dekoracja lub elegancki świecznik.

Czy istnieją granice aranżacji zestawów Plint duńskiej marki Skagerak? Na pewno nie. Każdy, kto potrafi wyzwolić wyobraźnię, znajdzie w nich prawdziwych przyjaciół w intrygującej drodze wypełniania codzienności zmyślnymi formami.

 


Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Skagerak Denmark

Pin it button

Artykuły powiązane

Teakowa patera frame skagerak denmark

Lista prezentów ślubnych - stylowy, drewniany podarunek

Drewniane dodatki do salonu, oczywiście te, tworzone przez światowej klasy designerów, mogą być idealnym pomysłem na ślubny podarunek.
Stojak na polana madra blomus

Polana przybrane w tkaninę - Blomus i jego stojaki na drewno

Stojaki, czy koszyki na polana tworzone były z najróżniejszych materiałów. Wiklinowe, drewniane, stalowe – nikogo nie dziwią. A stworzone ze stali i materiału? Blomus zaskauje!
S%c5%82o%c5%84   miniatura

Szczęście z ciekawską trąbą - drewniany Słoń Kaya Bojesena

Słonik, drewniana figurka słynnego Kaya Bojesena, stał się maskotką nie tylko dzieci, ale i dorosłych, którzy cenią sobie design kultowych zabawek znanego duńskiego złotnika.
Patera ondea blomus

Owocowa elegancja - patery mistrzów designu

Stalowy design marek Blomus i Bugatti przejawia się po raz kolejny w projektach wypełniających jadalnię i salon. Dekoracyjne misy i patery znowu kuszą swoimi kształtami.
%c5%9bcienny wieszak na pras%c4%99 rosendahl

Prasa designem udoskonalona - markowe stojaki na gazety

Prawdziwe, papierowe gazety chyba nigdy nie dadzą się całkowicie wyeliminować internetowej prasie. Świat wypełniają designerskie stojaki na prasę.
Holmegaard wazony

Zmysłowe wazony Cocoon dla wyjątkowego domu

Wazony Cocoon, stworzone z luksusowego szkła przez duńską markę Holmegaard, przybrały organiczne formy kokonów jedwabników. Kuszą śnieżnobiałą bielą i opływowym kształtem.
}