Ogrodowe przyjemności - konewki Blomus wyręczają naturę

Konewki marki blomus

W używaniu konewki jest coś magicznego – podlewając kwiaty, czy ulubione rośliny, przedłuża się im życie, ma wpływ na ich egzystencję, zastępuje się więc w pewien sposób naturę. Podlewający rośliny miłośnik ogrodu przeistacza się w kreatora, wyręczającego siłę wiele od niego potężniejszą – przyrodę – która na moment ustępuje mu miejsca.

Może cały ten wywód brzmi nieco egzaltowanie, ale trudno nie budować rozlicznych skojarzeń, gdy ma się szansę oglądać przepięknie formowane, designerskie, stalowe konewki ogrodowe niemieckiej marki Blomus na tle arcybarwnej i genialnie zaprojektowanej przestrzeni.

 

Stalowe konewki ogrodowe niemieckiej marki Blomus

 

Elegancka stal konewek Blomusa wyśmienicie współgra i komponuje się z zielenią trawnika i feerią kolorów wypełniających majowy ogród, w którym mieliśmy przyjemność eksponować produkty marki Blomus.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: SmakProstoty.pl

Pin it button

Artykuły powiązane

Latarnia morska menu

Magnetyzujący blask Latarni MENU

Wyśmienicie pomysłowe lampy ogrodowe marki MENU stylizowane są na latarnie morskie. Podobnie jak ich pierwowzór, symbolizują osiągnięcie upragnionego relaksu.
Blomus lumbra

Latarnia Lumbra prowadzi w świat baśni - świetliste formy marki Blomus

Lumbra, stalowo-szklana latarnia ogrodowa marki Blomus, pozwala stworzyć niepowtarzalne nastroje. Rozświetlające ją światło świecy uspakaja, relaksuje i uczy trudnej sztuki dystansu.
Design with lighti holmegaard

Design utkany ze światła - lampy ogrodowe marki Holmegaard

Piękne, szklane lampy ogrodowe - Design with Light - projektu Marii Berntsen, pozwolą rozświetlić ciepłe wieczory. Doskonale posłużą nie tylko w ogrodzie, ale i salonie.
Grenen skagerak denmark

Meble Grenen marki Skagerak na 365 dni ogrodowego roku

Grennen, luksusowe meble ogrodowe marki Skagerak Denmark, nie boją się temperatur, nie straszne im zarówno upały, jak i mrozy. Stworzone w kochającej design Skandynawii, wytrwają dekady.
Blomus pochodnie

Światło sprzed wieków - urok pochodni Blomus

Pochodnia daje niezwykłe światło – dzięki niej można zmienić wieczorny ogród w przestrzeń magiczną. A jeśli sięgnąć po pochodnie marki Blomus, magia staje się designerska.
Lampa stelton

Magnussenowskie światło z tysiąca i jednej nocy - lampa 1001 marki Stelton

Nazywamy ją lampą z tysiąca i jednej nocy. Genialne, stylizowane na stare lampy okrętowe dzieło słynnego Erika Magnussena zmieni wieczory w czas snucia intrygujących opowieści.
}