Ogrodowe przyjemności - konewki Blomus wyręczają naturę

Konewki marki blomus

W używaniu konewki jest coś magicznego – podlewając kwiaty, czy ulubione rośliny, przedłuża się im życie, ma wpływ na ich egzystencję, zastępuje się więc w pewien sposób naturę. Podlewający rośliny miłośnik ogrodu przeistacza się w kreatora, wyręczającego siłę wiele od niego potężniejszą – przyrodę – która na moment ustępuje mu miejsca.

Może cały ten wywód brzmi nieco egzaltowanie, ale trudno nie budować rozlicznych skojarzeń, gdy ma się szansę oglądać przepięknie formowane, designerskie, stalowe konewki ogrodowe niemieckiej marki Blomus na tle arcybarwnej i genialnie zaprojektowanej przestrzeni.

 

Stalowe konewki ogrodowe niemieckiej marki Blomus

 

Elegancka stal konewek Blomusa wyśmienicie współgra i komponuje się z zielenią trawnika i feerią kolorów wypełniających majowy ogród, w którym mieliśmy przyjemność eksponować produkty marki Blomus.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: SmakProstoty.pl

Pin it button

Artykuły powiązane

Signo skrzynki ogrodowe blomus

Wyjątkowe listy w wyjątkowych skrzynkach Blomus

Choć ludzie listów już nie piszą, skrzynka na listy, co ciekawe, nie została usunięta z ogrodowego krajobrazu. Nadal zdobi płot – jak, np., stalowe, eleganckie skrzynki Blomus.
Blomus pochodnie

Światło sprzed wieków - urok pochodni Blomus

Pochodnia daje niezwykłe światło – dzięki niej można zmienić wieczorny ogród w przestrzeń magiczną. A jeśli sięgnąć po pochodnie marki Blomus, magia staje się designerska.
Meble drachmann skagerak denmark

Majestat drewnianych mebli ogrodowych Drachmann marki Skagerak

Masywne, solidne meble ogrodowe Drachmann, duńskiej marki Skagerak, łączą w sobie uwielbienie do sztuki, ekologii i nadzwyczajnej jakości. Jak to wszystko udało się połączyć?
Pochodnie marki blomus

Pochodnia Palos czaruje wieczory

Niemiecka marka Blomus wie wszystko na temat ogrodów. Potrafi stworzyć stalowe arcydzieła, proste a eleganckie pochodnie ogrodowe Palos, które zaczarują wieczory.
Grenen skagerak denmark

Meble Grenen marki Skagerak na 365 dni ogrodowego roku

Grennen, luksusowe meble ogrodowe marki Skagerak Denmark, nie boją się temperatur, nie straszne im zarówno upały, jak i mrozy. Stworzone w kochającej design Skandynawii, wytrwają dekady.
Blomus pochodnie fuoco

Dostojeństwo pochodni stołowych Blomusa - pomysł na ogród nocą

Znicz, lampion, stołowa pochodnia – Fuoco, dzieło marki Blomus, ma wiele imion. Niewysoka pochodnia pozwoli odmienić każdy letni, czy jesienny wieczór w czas nadzwyczaj magiczny
}