Ogrodowe przyjemności - konewki Blomus wyręczają naturę

Konewki marki blomus

W używaniu konewki jest coś magicznego – podlewając kwiaty, czy ulubione rośliny, przedłuża się im życie, ma wpływ na ich egzystencję, zastępuje się więc w pewien sposób naturę. Podlewający rośliny miłośnik ogrodu przeistacza się w kreatora, wyręczającego siłę wiele od niego potężniejszą – przyrodę – która na moment ustępuje mu miejsca.

Może cały ten wywód brzmi nieco egzaltowanie, ale trudno nie budować rozlicznych skojarzeń, gdy ma się szansę oglądać przepięknie formowane, designerskie, stalowe konewki ogrodowe niemieckiej marki Blomus na tle arcybarwnej i genialnie zaprojektowanej przestrzeni.

 

Stalowe konewki ogrodowe niemieckiej marki Blomus

 

Elegancka stal konewek Blomusa wyśmienicie współgra i komponuje się z zielenią trawnika i feerią kolorów wypełniających majowy ogród, w którym mieliśmy przyjemność eksponować produkty marki Blomus.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: SmakProstoty.pl

Pin it button

Artykuły powiązane

Signo skrzynki ogrodowe blomus

Wyjątkowe listy w wyjątkowych skrzynkach Blomus

Choć ludzie listów już nie piszą, skrzynka na listy, co ciekawe, nie została usunięta z ogrodowego krajobrazu. Nadal zdobi płot – jak, np., stalowe, eleganckie skrzynki Blomus.
Pe%c5%82ne wdzi%c4%99ku du%c5%84%c5%9bkie meble skagerak

O wysmakowanych sklepach internetowych zmieniających życie

Tworzenie sklepu internetowego jest przedsięwzięciem niewyobrażalnie trudnym. Chodzi o to, by ta przestrzeń była czarująca, fachowa, budząca zaufanie. Da się to zrobić!
Design with lighti holmegaard

Design utkany ze światła - lampy ogrodowe marki Holmegaard

Piękne, szklane lampy ogrodowe - Design with Light - projektu Marii Berntsen, pozwolą rozświetlić ciepłe wieczory. Doskonale posłużą nie tylko w ogrodzie, ale i salonie.
Skagerak   ignis miniatura

Palenisko ogrodowe Ignis i magiczne nastroje

Każdy, kto ma zadbany ogród, życzy sobie, by ognisko nie zniszczyło starannie pielęgnowanej trawy. W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się palenisko ogrodowe marki Skagerak.
Meble drachmann skagerak denmark

Majestat drewnianych mebli ogrodowych Drachmann marki Skagerak

Masywne, solidne meble ogrodowe Drachmann, duńskiej marki Skagerak, łączą w sobie uwielbienie do sztuki, ekologii i nadzwyczajnej jakości. Jak to wszystko udało się połączyć?
Blomus lumbra

Latarnia Lumbra prowadzi w świat baśni - świetliste formy marki Blomus

Lumbra, stalowo-szklana latarnia ogrodowa marki Blomus, pozwala stworzyć niepowtarzalne nastroje. Rozświetlające ją światło świecy uspakaja, relaksuje i uczy trudnej sztuki dystansu.
}