Ogrodowe przyjemności - konewki Blomus wyręczają naturę

Konewki marki blomus

W używaniu konewki jest coś magicznego – podlewając kwiaty, czy ulubione rośliny, przedłuża się im życie, ma wpływ na ich egzystencję, zastępuje się więc w pewien sposób naturę. Podlewający rośliny miłośnik ogrodu przeistacza się w kreatora, wyręczającego siłę wiele od niego potężniejszą – przyrodę – która na moment ustępuje mu miejsca.

Może cały ten wywód brzmi nieco egzaltowanie, ale trudno nie budować rozlicznych skojarzeń, gdy ma się szansę oglądać przepięknie formowane, designerskie, stalowe konewki ogrodowe niemieckiej marki Blomus na tle arcybarwnej i genialnie zaprojektowanej przestrzeni.

 

Stalowe konewki ogrodowe niemieckiej marki Blomus

 

Elegancka stal konewek Blomusa wyśmienicie współgra i komponuje się z zielenią trawnika i feerią kolorów wypełniających majowy ogród, w którym mieliśmy przyjemność eksponować produkty marki Blomus.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: SmakProstoty.pl

Pin it button

Artykuły powiązane

Skagerak   ignis miniatura

Palenisko ogrodowe Ignis i magiczne nastroje

Każdy, kto ma zadbany ogród, życzy sobie, by ognisko nie zniszczyło starannie pielęgnowanej trawy. W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się palenisko ogrodowe marki Skagerak.
Signo skrzynki ogrodowe blomus

Wyjątkowe listy w wyjątkowych skrzynkach Blomus

Choć ludzie listów już nie piszą, skrzynka na listy, co ciekawe, nie została usunięta z ogrodowego krajobrazu. Nadal zdobi płot – jak, np., stalowe, eleganckie skrzynki Blomus.
Latarnia morska menu

Magnetyzujący blask Latarni MENU

Wyśmienicie pomysłowe lampy ogrodowe marki MENU stylizowane są na latarnie morskie. Podobnie jak ich pierwowzór, symbolizują osiągnięcie upragnionego relaksu.
Miniatura

Serwowanie w ogrodzie, czyli dobre naczynia na stole

Jedzenie w ogrodzie to jedna z większych przyjemności ciepłych dni. Ważnym jest, by móc znaleźć takie naczynia, które pozwolą długo zachować ciepło serwowanych na powietrzu potraw.
Blomus pochodnie fuoco

Dostojeństwo pochodni stołowych Blomusa - pomysł na ogród nocą

Znicz, lampion, stołowa pochodnia – Fuoco, dzieło marki Blomus, ma wiele imion. Niewysoka pochodnia pozwoli odmienić każdy letni, czy jesienny wieczór w czas nadzwyczaj magiczny
Grenen skagerak denmark

Meble Grenen marki Skagerak na 365 dni ogrodowego roku

Grennen, luksusowe meble ogrodowe marki Skagerak Denmark, nie boją się temperatur, nie straszne im zarówno upały, jak i mrozy. Stworzone w kochającej design Skandynawii, wytrwają dekady.
}