Palenisko ogrodowe Ignis i magiczne nastroje

Skagerak   ignis miniatura

Duńska marka Skagerak postanowiła wprowadzić na rynek palenisko ogrodowe, które powstało z bardzo specyficznego materiału. Stal kortenowska, z której wykonano palenisko Ignis, ma dość niepospolite właściwości. Wystawiona na czynniki zewnętrzne, deszcz, śnieg, czy działanie powietrza, stal kortenowska pokrywa się specyficzną w kolorze i fakturze patyną, która do złudzenia przypomina rdzę.

Wykorzystując zjawisko optycznie postarzającego się materiału marka Skagerak Denmark proponuje wszystkim miłośnikom wieczorów przy ognisku zupełnie niecodzienne palenisko.

Duża misa paleniska Ignis (mająca średnicę 75 cm) wspiera się na nóżkach, dzięki którym ogień nie będzie niszczył z pietyzmem pielęgnowanej trawy.

 

Palenisko Ignis, marki Skagerak, pozwoli spędzać czas przy bezpiecznie palącym się ognisku

 

Wykorzystując palenisko marki Skagerak, nie trzeba budować otoczki z kamieni, czy cegieł, które pozwoliłyby bezpiecznie palić ognisko.

Ignis jest mobilne, co stanowi jego wielką zaletę. Można postawić je nie tylko w ogrodzie, ale i w altance, na tarasie, czy dużym balkonie.
Wypełniona żarem misa paleniska Ignis będzie wieczorem sprawiała magiczne wrażenie, jakby ogień lewitował nad ziemią.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Skagerak Denmark

 

Pin it button

Artykuły powiązane

Skagerak denmark skrzynka ogrodowa

Mała Dania z dużej Danii

Skrzynka ogrodowa, skrzyneczka na owoce i warzywa, która jest swoistym arcydziełem? Dlaczego nie? To, co skandynawska marka Skagerak bierze w dłonie, staje się wyjątkowe.
Miniatura

Serwowanie w ogrodzie, czyli dobre naczynia na stole

Jedzenie w ogrodzie to jedna z większych przyjemności ciepłych dni. Ważnym jest, by móc znaleźć takie naczynia, które pozwolą długo zachować ciepło serwowanych na powietrzu potraw.
Blomus lumbra

Latarnia Lumbra prowadzi w świat baśni - świetliste formy marki Blomus

Lumbra, stalowo-szklana latarnia ogrodowa marki Blomus, pozwala stworzyć niepowtarzalne nastroje. Rozświetlające ją światło świecy uspakaja, relaksuje i uczy trudnej sztuki dystansu.
Grenen skagerak denmark

Meble Grenen marki Skagerak na 365 dni ogrodowego roku

Grennen, luksusowe meble ogrodowe marki Skagerak Denmark, nie boją się temperatur, nie straszne im zarówno upały, jak i mrozy. Stworzone w kochającej design Skandynawii, wytrwają dekady.
Design with lighti holmegaard

Design utkany ze światła - lampy ogrodowe marki Holmegaard

Piękne, szklane lampy ogrodowe - Design with Light - projektu Marii Berntsen, pozwolą rozświetlić ciepłe wieczory. Doskonale posłużą nie tylko w ogrodzie, ale i salonie.
Meble drachmann skagerak denmark

Majestat drewnianych mebli ogrodowych Drachmann marki Skagerak

Masywne, solidne meble ogrodowe Drachmann, duńskiej marki Skagerak, łączą w sobie uwielbienie do sztuki, ekologii i nadzwyczajnej jakości. Jak to wszystko udało się połączyć?
}