Palenisko ogrodowe Ignis i magiczne nastroje

Skagerak   ignis miniatura

Duńska marka Skagerak postanowiła wprowadzić na rynek palenisko ogrodowe, które powstało z bardzo specyficznego materiału. Stal kortenowska, z której wykonano palenisko Ignis, ma dość niepospolite właściwości. Wystawiona na czynniki zewnętrzne, deszcz, śnieg, czy działanie powietrza, stal kortenowska pokrywa się specyficzną w kolorze i fakturze patyną, która do złudzenia przypomina rdzę.

Wykorzystując zjawisko optycznie postarzającego się materiału marka Skagerak Denmark proponuje wszystkim miłośnikom wieczorów przy ognisku zupełnie niecodzienne palenisko.

Duża misa paleniska Ignis (mająca średnicę 75 cm) wspiera się na nóżkach, dzięki którym ogień nie będzie niszczył z pietyzmem pielęgnowanej trawy.

 

Palenisko Ignis, marki Skagerak, pozwoli spędzać czas przy bezpiecznie palącym się ognisku

 

Wykorzystując palenisko marki Skagerak, nie trzeba budować otoczki z kamieni, czy cegieł, które pozwoliłyby bezpiecznie palić ognisko.

Ignis jest mobilne, co stanowi jego wielką zaletę. Można postawić je nie tylko w ogrodzie, ale i w altance, na tarasie, czy dużym balkonie.
Wypełniona żarem misa paleniska Ignis będzie wieczorem sprawiała magiczne wrażenie, jakby ogień lewitował nad ziemią.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Skagerak Denmark

 

Pin it button

Artykuły powiązane

Meble drachmann skagerak denmark

Majestat drewnianych mebli ogrodowych Drachmann marki Skagerak

Masywne, solidne meble ogrodowe Drachmann, duńskiej marki Skagerak, łączą w sobie uwielbienie do sztuki, ekologii i nadzwyczajnej jakości. Jak to wszystko udało się połączyć?
Konewki marki blomus

Ogrodowe przyjemności - konewki Blomus wyręczają naturę

Konewka może stać się dziełem sztuki ogrodowej, jeśli tylko jej kształt zaproponują słynni designerzy. Stalowe konewki marki Blomus są tak ładne, że dzięki nim rośliny lepiej rosną.
Skagerak denmark skrzynka ogrodowa

Mała Dania z dużej Danii

Skrzynka ogrodowa, skrzyneczka na owoce i warzywa, która jest swoistym arcydziełem? Dlaczego nie? To, co skandynawska marka Skagerak bierze w dłonie, staje się wyjątkowe.
Miniatura

Serwowanie w ogrodzie, czyli dobre naczynia na stole

Jedzenie w ogrodzie to jedna z większych przyjemności ciepłych dni. Ważnym jest, by móc znaleźć takie naczynia, które pozwolą długo zachować ciepło serwowanych na powietrzu potraw.
Lampa stelton

Magnussenowskie światło z tysiąca i jednej nocy - lampa 1001 marki Stelton

Nazywamy ją lampą z tysiąca i jednej nocy. Genialne, stylizowane na stare lampy okrętowe dzieło słynnego Erika Magnussena zmieni wieczory w czas snucia intrygujących opowieści.
Blomus pochodnie fuoco

Dostojeństwo pochodni stołowych Blomusa - pomysł na ogród nocą

Znicz, lampion, stołowa pochodnia – Fuoco, dzieło marki Blomus, ma wiele imion. Niewysoka pochodnia pozwoli odmienić każdy letni, czy jesienny wieczór w czas nadzwyczaj magiczny
}