Papillo Uno - świecznikowe motyle marki Stelton

Miniatura

Znany ze swojej skłonności do bardzo restrykcyjnego dobierania sobie współpracowników i designerów, duński producent akcesoriów upiększających salony całego świata, zaproponował serię świeczników Papillo Uno, projektu Klausa Ratha.

Zdolny designer stworzył swoistą optyczną mistyfikację – nadał ciężkim, masywnym świecom optycznej lekkości, wspierając je na chromowanej, czy powlekanej mosiądzem lub miedzią stali.

 

Stylizowane na motyle skrzydła świeczniki z linii Papillo Uno, marki Stelton

 

Świeczniki z linii Papillo Uno stylizowane są na motyle, od których wzięły swoją nazwę. Zdają się być tak lekkie i zwiewne, że tylko patrzeć, aż odlecą.

Subtelne, intrygujące kolory świeczników Stelton sprawiają, że stają się one wyjątkowo oryginalną ozdobą salonu, jadalni, czy sypialni.

 

Niezależnie od tego, gdzie trafią, wszędzie przywiodą ze sobą magiczny nastrój.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Stelton

 

Pin it button

Artykuły powiązane

Patera ninnananna bugatti

Jak natura podpowiedziała kształt luksusowemu designowi

Światowej klasy designerzy często sięgają po wzory inspirowane naturą – tak rzecz się ma w przypadku luksusowych pater marek Bugatti i Legnoart, które zawsze przyciągają wzrok
Stalowa patera na owoce bugatti

Płynna patera Bugatti

Włosi słyną z odkrywczego, inspirującego desingu. Patera Acqua jest przykładem tego, jak natura podpowiedziała kształt przedmiotowi Bugatti, dając w efekcie formę modną i prostą.
Koszyk na polana blomus

Design niejedno ma imię

Przedmioty codziennego użytku, tworzone przez słynnych designerów, przestają być li tylko przedmiotami. Stają się sprzętami obdarzonymi duszą i, co najważniejsze, imieniem.
Teakowa patera frame skagerak denmark

Lista prezentów ślubnych - stylowy, drewniany podarunek

Drewniane dodatki do salonu, oczywiście te, tworzone przez światowej klasy designerów, mogą być idealnym pomysłem na ślubny podarunek.
Provence holmegaard

Dekoracyjne misy Provence Holmegaard - rarytas dla konesera szkła

Doskonale piękne, tworzone przez mistrzów rzemiosła z dmuchanego szkła misy Provence, duńskiej huty Holmegaard są niekończącym się źródłem inspiracji dla aranżujących salon.
Wazonik embrace stelton

Wszechświat objęć wazoników Steltona

Obejmij mnie - szepcze wazonik Embrace, duńskiej marki Stelton. Kusi, by przytulić się do ukochanej osoby, by znowu poczuć nadzwyczajną bliskość i radość bycia razem.
}