Papillo Uno - świecznikowe motyle marki Stelton

Miniatura

Znany ze swojej skłonności do bardzo restrykcyjnego dobierania sobie współpracowników i designerów, duński producent akcesoriów upiększających salony całego świata, zaproponował serię świeczników Papillo Uno, projektu Klausa Ratha.

Zdolny designer stworzył swoistą optyczną mistyfikację – nadał ciężkim, masywnym świecom optycznej lekkości, wspierając je na chromowanej, czy powlekanej mosiądzem lub miedzią stali.

 

Stylizowane na motyle skrzydła świeczniki z linii Papillo Uno, marki Stelton

 

Świeczniki z linii Papillo Uno stylizowane są na motyle, od których wzięły swoją nazwę. Zdają się być tak lekkie i zwiewne, że tylko patrzeć, aż odlecą.

Subtelne, intrygujące kolory świeczników Stelton sprawiają, że stają się one wyjątkowo oryginalną ozdobą salonu, jadalni, czy sypialni.

 

Niezależnie od tego, gdzie trafią, wszędzie przywiodą ze sobą magiczny nastrój.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Stelton

 

Pin it button

Artykuły powiązane

Stalowa patera na owoce bugatti

Płynna patera Bugatti

Włosi słyną z odkrywczego, inspirującego desingu. Patera Acqua jest przykładem tego, jak natura podpowiedziała kształt przedmiotowi Bugatti, dając w efekcie formę modną i prostą.
Safari hipopotam miniatura

Tłuściutkie safari - czyli drewniany Hipopotam Kaya Bojesena

Z zabawkami jest jak z baśniami, niektóre przetrwają wieki, inne przepadną w annałach wieków. Drewniane figurki Bojesena przetrwały do dziś. Bawią dzieci i zdobią dorosłe salony całego świata.
Szklany wazon rosendahl miniatura

Jak i komu wysyłać kwiaty - świat gentelmana, część 3

Wysyłanie, czy wręczanie kwiatów jest, jak się okazuje, sztuką samą w sobie. Sztuką obwarowaną pewnymi ograniczeniami i zasadami, które dżentelmen doskonale zna.
Holmegaard wazony

Zmysłowe wazony Cocoon dla wyjątkowego domu

Wazony Cocoon, stworzone z luksusowego szkła przez duńską markę Holmegaard, przybrały organiczne formy kokonów jedwabników. Kuszą śnieżnobiałą bielą i opływowym kształtem.
Patera ondea blomus

Owocowa elegancja - patery mistrzów designu

Stalowy design marek Blomus i Bugatti przejawia się po raz kolejny w projektach wypełniających jadalnię i salon. Dekoracyjne misy i patery znowu kuszą swoimi kształtami.
Stojak na polana madra blomus

Polana przybrane w tkaninę - Blomus i jego stojaki na drewno

Stojaki, czy koszyki na polana tworzone były z najróżniejszych materiałów. Wiklinowe, drewniane, stalowe – nikogo nie dziwią. A stworzone ze stali i materiału? Blomus zaskauje!
}