Papillo Uno - świecznikowe motyle marki Stelton

Miniatura

Znany ze swojej skłonności do bardzo restrykcyjnego dobierania sobie współpracowników i designerów, duński producent akcesoriów upiększających salony całego świata, zaproponował serię świeczników Papillo Uno, projektu Klausa Ratha.

Zdolny designer stworzył swoistą optyczną mistyfikację – nadał ciężkim, masywnym świecom optycznej lekkości, wspierając je na chromowanej, czy powlekanej mosiądzem lub miedzią stali.

 

Stylizowane na motyle skrzydła świeczniki z linii Papillo Uno, marki Stelton

 

Świeczniki z linii Papillo Uno stylizowane są na motyle, od których wzięły swoją nazwę. Zdają się być tak lekkie i zwiewne, że tylko patrzeć, aż odlecą.

Subtelne, intrygujące kolory świeczników Stelton sprawiają, że stają się one wyjątkowo oryginalną ozdobą salonu, jadalni, czy sypialni.

 

Niezależnie od tego, gdzie trafią, wszędzie przywiodą ze sobą magiczny nastrój.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Stelton

 

Pin it button

Artykuły powiązane

Patera ondea blomus

Owocowa elegancja - patery mistrzów designu

Stalowy design marek Blomus i Bugatti przejawia się po raz kolejny w projektach wypełniających jadalnię i salon. Dekoracyjne misy i patery znowu kuszą swoimi kształtami.
%c5%9bcienny wieszak na pras%c4%99 rosendahl

Prasa designem udoskonalona - markowe stojaki na gazety

Prawdziwe, papierowe gazety chyba nigdy nie dadzą się całkowicie wyeliminować internetowej prasie. Świat wypełniają designerskie stojaki na prasę.
Akcesoria kominkowe blomus

Salon pachnący drewnem - stalowe kosze na polana

Każdy, kto ma w domu kominek, wie, jak wielką przyjemność dostarcza delektowanie się ciepłem naturalnego ognia. By dopełnić czaru chwili, warto mieć piękny koszyk na polana.
Donice cocoon elegancja dmuchanego szk%c5%82a marki holmegaard

Śnieżnobiałe ekspozycje marki Holmegaard - szklane doniczki na kwiaty

Szklane donice słynnej duńskiej huty, Holmegaard, do dziś święcą triumfy. Posadzić w takiej doniczce rośliny, to tak, jakby powiedzieć im – „Jesteście najbardziej wyjątkowe na świecie”.
Naczynia staub

Jak piękne rzeczy zmieniają życie, część 2

Światowi designerzy dobrze znają tajemnice ludzkiej duszy – projektując piękne sprzęty codziennego użytku ulepszają życie, dając każdemu możliwość obcowania z wyjątkowością.
Szklany wazon rosendahl miniatura

Jak i komu wysyłać kwiaty - świat gentelmana, część 3

Wysyłanie, czy wręczanie kwiatów jest, jak się okazuje, sztuką samą w sobie. Sztuką obwarowaną pewnymi ograniczeniami i zasadami, które dżentelmen doskonale zna.
}