Papillo Uno - świecznikowe motyle marki Stelton

Miniatura

Znany ze swojej skłonności do bardzo restrykcyjnego dobierania sobie współpracowników i designerów, duński producent akcesoriów upiększających salony całego świata, zaproponował serię świeczników Papillo Uno, projektu Klausa Ratha.

Zdolny designer stworzył swoistą optyczną mistyfikację – nadał ciężkim, masywnym świecom optycznej lekkości, wspierając je na chromowanej, czy powlekanej mosiądzem lub miedzią stali.

 

Stylizowane na motyle skrzydła świeczniki z linii Papillo Uno, marki Stelton

 

Świeczniki z linii Papillo Uno stylizowane są na motyle, od których wzięły swoją nazwę. Zdają się być tak lekkie i zwiewne, że tylko patrzeć, aż odlecą.

Subtelne, intrygujące kolory świeczników Stelton sprawiają, że stają się one wyjątkowo oryginalną ozdobą salonu, jadalni, czy sypialni.

 

Niezależnie od tego, gdzie trafią, wszędzie przywiodą ze sobą magiczny nastrój.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Stelton

 

Pin it button

Artykuły powiązane

Stojak na polana madra blomus

Polana przybrane w tkaninę - Blomus i jego stojaki na drewno

Stojaki, czy koszyki na polana tworzone były z najróżniejszych materiałów. Wiklinowe, drewniane, stalowe – nikogo nie dziwią. A stworzone ze stali i materiału? Blomus zaskauje!
%c5%9bcienny wieszak na pras%c4%99 rosendahl

Prasa designem udoskonalona - markowe stojaki na gazety

Prawdziwe, papierowe gazety chyba nigdy nie dadzą się całkowicie wyeliminować internetowej prasie. Świat wypełniają designerskie stojaki na prasę.
Patera ondea blomus

Owocowa elegancja - patery mistrzów designu

Stalowy design marek Blomus i Bugatti przejawia się po raz kolejny w projektach wypełniających jadalnię i salon. Dekoracyjne misy i patery znowu kuszą swoimi kształtami.
Teakowa patera frame skagerak denmark

Lista prezentów ślubnych - stylowy, drewniany podarunek

Drewniane dodatki do salonu, oczywiście te, tworzone przez światowej klasy designerów, mogą być idealnym pomysłem na ślubny podarunek.
Plint skagerak

Odmiana ma dobry smak - zestawy Plint marki Skagerak Denmark

Duński producent, marka Skagerak Denmark, nigdy nie rozczarowała miłośników eleganckiego designu – teakowo-porcelanowe zestawy Plint kuszą subtelną formą.
Wazonik embrace stelton

Wszechświat objęć wazoników Steltona

Obejmij mnie - szepcze wazonik Embrace, duńskiej marki Stelton. Kusi, by przytulić się do ukochanej osoby, by znowu poczuć nadzwyczajną bliskość i radość bycia razem.
}