Pochodnia Palos czaruje wieczory

Pochodnie marki blomus

Kiedy po raz pierwszy wzięliśmy do rąk pochodnię Palos, niemieckiej marki Blomus, zdumiała nas jej potęga. Stalowa bądź stalowo-drewniana ostro zakończona konstrukcja, którą można wbić w ziemię, trawnik, czy osadzić w dużej donicy, waży całkiem sporo. Gdy bierze się ją w dłoń, można poczuć emanującą z niej moc. Palos, prosta, minimalistyczna w formie pochodnia ogrodowa Blomusa sprawiła, że ogród objawił nam nowe oblicze.

Dotychczas stawialiśmy na powoli znikającym w wieczornym zmroku stole świeczniki, które wyławiały z ciemności zaledwie najbliższe nam otoczenie. Stalowa pochodnia zmieniła kompletnie czas nocnego ogrodu – nadała mu niespotykanej tajemniczości, rzucając na trawnik malownicze cienie.

 

Wieczorowe nastroje tworzone dzięki pochodni Palos, niemieckiej marki Blomus

 

Gdy zdjąć z pochodni głownię, naszym oczom ukazuje się pojemnik na oliwę do lamp oliwnych, dzięki której Palos będzie płonął aż 8 godzin.
Ponadczasowa forma i doskonalej jakości materiały, z których wykonano pochodne Palos, zaprojektowaną przez słynną grupę Flöz Industrie Design, pozwolą cieszyć się nią przez całe lata.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: SmakProstoty.pl

Pin it button

Artykuły powiązane

Blomus pochodnie

Światło sprzed wieków - urok pochodni Blomus

Pochodnia daje niezwykłe światło – dzięki niej można zmienić wieczorny ogród w przestrzeń magiczną. A jeśli sięgnąć po pochodnie marki Blomus, magia staje się designerska.
Skagerak denmark skrzynka ogrodowa

Mała Dania z dużej Danii

Skrzynka ogrodowa, skrzyneczka na owoce i warzywa, która jest swoistym arcydziełem? Dlaczego nie? To, co skandynawska marka Skagerak bierze w dłonie, staje się wyjątkowe.
Pe%c5%82ne wdzi%c4%99ku du%c5%84%c5%9bkie meble skagerak

O wysmakowanych sklepach internetowych zmieniających życie

Tworzenie sklepu internetowego jest przedsięwzięciem niewyobrażalnie trudnym. Chodzi o to, by ta przestrzeń była czarująca, fachowa, budząca zaufanie. Da się to zrobić!
Design with lighti holmegaard

Design utkany ze światła - lampy ogrodowe marki Holmegaard

Piękne, szklane lampy ogrodowe - Design with Light - projektu Marii Berntsen, pozwolą rozświetlić ciepłe wieczory. Doskonale posłużą nie tylko w ogrodzie, ale i salonie.
Miniatura

Serwowanie w ogrodzie, czyli dobre naczynia na stole

Jedzenie w ogrodzie to jedna z większych przyjemności ciepłych dni. Ważnym jest, by móc znaleźć takie naczynia, które pozwolą długo zachować ciepło serwowanych na powietrzu potraw.
Blomus lumbra

Latarnia Lumbra prowadzi w świat baśni - świetliste formy marki Blomus

Lumbra, stalowo-szklana latarnia ogrodowa marki Blomus, pozwala stworzyć niepowtarzalne nastroje. Rozświetlające ją światło świecy uspakaja, relaksuje i uczy trudnej sztuki dystansu.
}