Pochodnia Palos czaruje wieczory

Pochodnie marki blomus

Kiedy po raz pierwszy wzięliśmy do rąk pochodnię Palos, niemieckiej marki Blomus, zdumiała nas jej potęga. Stalowa bądź stalowo-drewniana ostro zakończona konstrukcja, którą można wbić w ziemię, trawnik, czy osadzić w dużej donicy, waży całkiem sporo. Gdy bierze się ją w dłoń, można poczuć emanującą z niej moc. Palos, prosta, minimalistyczna w formie pochodnia ogrodowa Blomusa sprawiła, że ogród objawił nam nowe oblicze.

Dotychczas stawialiśmy na powoli znikającym w wieczornym zmroku stole świeczniki, które wyławiały z ciemności zaledwie najbliższe nam otoczenie. Stalowa pochodnia zmieniła kompletnie czas nocnego ogrodu – nadała mu niespotykanej tajemniczości, rzucając na trawnik malownicze cienie.

 

Wieczorowe nastroje tworzone dzięki pochodni Palos, niemieckiej marki Blomus

 

Gdy zdjąć z pochodni głownię, naszym oczom ukazuje się pojemnik na oliwę do lamp oliwnych, dzięki której Palos będzie płonął aż 8 godzin.
Ponadczasowa forma i doskonalej jakości materiały, z których wykonano pochodne Palos, zaprojektowaną przez słynną grupę Flöz Industrie Design, pozwolą cieszyć się nią przez całe lata.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: SmakProstoty.pl

Pin it button

Artykuły powiązane

Signo skrzynki ogrodowe blomus

Wyjątkowe listy w wyjątkowych skrzynkach Blomus

Choć ludzie listów już nie piszą, skrzynka na listy, co ciekawe, nie została usunięta z ogrodowego krajobrazu. Nadal zdobi płot – jak, np., stalowe, eleganckie skrzynki Blomus.
Skagerak denmark skrzynka ogrodowa

Mała Dania z dużej Danii

Skrzynka ogrodowa, skrzyneczka na owoce i warzywa, która jest swoistym arcydziełem? Dlaczego nie? To, co skandynawska marka Skagerak bierze w dłonie, staje się wyjątkowe.
Blomus lumbra

Latarnia Lumbra prowadzi w świat baśni - świetliste formy marki Blomus

Lumbra, stalowo-szklana latarnia ogrodowa marki Blomus, pozwala stworzyć niepowtarzalne nastroje. Rozświetlające ją światło świecy uspakaja, relaksuje i uczy trudnej sztuki dystansu.
Grenen skagerak denmark

Meble Grenen marki Skagerak na 365 dni ogrodowego roku

Grennen, luksusowe meble ogrodowe marki Skagerak Denmark, nie boją się temperatur, nie straszne im zarówno upały, jak i mrozy. Stworzone w kochającej design Skandynawii, wytrwają dekady.
Meble drachmann skagerak denmark

Majestat drewnianych mebli ogrodowych Drachmann marki Skagerak

Masywne, solidne meble ogrodowe Drachmann, duńskiej marki Skagerak, łączą w sobie uwielbienie do sztuki, ekologii i nadzwyczajnej jakości. Jak to wszystko udało się połączyć?
Blomus pochodnie

Światło sprzed wieków - urok pochodni Blomus

Pochodnia daje niezwykłe światło – dzięki niej można zmienić wieczorny ogród w przestrzeń magiczną. A jeśli sięgnąć po pochodnie marki Blomus, magia staje się designerska.
}