Pochodnia Palos czaruje wieczory

Pochodnie marki blomus

Kiedy po raz pierwszy wzięliśmy do rąk pochodnię Palos, niemieckiej marki Blomus, zdumiała nas jej potęga. Stalowa bądź stalowo-drewniana ostro zakończona konstrukcja, którą można wbić w ziemię, trawnik, czy osadzić w dużej donicy, waży całkiem sporo. Gdy bierze się ją w dłoń, można poczuć emanującą z niej moc. Palos, prosta, minimalistyczna w formie pochodnia ogrodowa Blomusa sprawiła, że ogród objawił nam nowe oblicze.

Dotychczas stawialiśmy na powoli znikającym w wieczornym zmroku stole świeczniki, które wyławiały z ciemności zaledwie najbliższe nam otoczenie. Stalowa pochodnia zmieniła kompletnie czas nocnego ogrodu – nadała mu niespotykanej tajemniczości, rzucając na trawnik malownicze cienie.

 

Wieczorowe nastroje tworzone dzięki pochodni Palos, niemieckiej marki Blomus

 

Gdy zdjąć z pochodni głownię, naszym oczom ukazuje się pojemnik na oliwę do lamp oliwnych, dzięki której Palos będzie płonął aż 8 godzin.
Ponadczasowa forma i doskonalej jakości materiały, z których wykonano pochodne Palos, zaprojektowaną przez słynną grupę Flöz Industrie Design, pozwolą cieszyć się nią przez całe lata.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: SmakProstoty.pl

Pin it button

Artykuły powiązane

Blomus pochodnie

Światło sprzed wieków - urok pochodni Blomus

Pochodnia daje niezwykłe światło – dzięki niej można zmienić wieczorny ogród w przestrzeń magiczną. A jeśli sięgnąć po pochodnie marki Blomus, magia staje się designerska.
Lampa stelton

Magnussenowskie światło z tysiąca i jednej nocy - lampa 1001 marki Stelton

Nazywamy ją lampą z tysiąca i jednej nocy. Genialne, stylizowane na stare lampy okrętowe dzieło słynnego Erika Magnussena zmieni wieczory w czas snucia intrygujących opowieści.
Konewki marki blomus

Ogrodowe przyjemności - konewki Blomus wyręczają naturę

Konewka może stać się dziełem sztuki ogrodowej, jeśli tylko jej kształt zaproponują słynni designerzy. Stalowe konewki marki Blomus są tak ładne, że dzięki nim rośliny lepiej rosną.
Skagerak denmark skrzynka ogrodowa

Mała Dania z dużej Danii

Skrzynka ogrodowa, skrzyneczka na owoce i warzywa, która jest swoistym arcydziełem? Dlaczego nie? To, co skandynawska marka Skagerak bierze w dłonie, staje się wyjątkowe.
Design with lighti holmegaard

Design utkany ze światła - lampy ogrodowe marki Holmegaard

Piękne, szklane lampy ogrodowe - Design with Light - projektu Marii Berntsen, pozwolą rozświetlić ciepłe wieczory. Doskonale posłużą nie tylko w ogrodzie, ale i salonie.
Skagerak   ignis miniatura

Palenisko ogrodowe Ignis i magiczne nastroje

Każdy, kto ma zadbany ogród, życzy sobie, by ognisko nie zniszczyło starannie pielęgnowanej trawy. W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się palenisko ogrodowe marki Skagerak.
}