Wszechświat objęć wazoników Steltona

Wazonik embrace stelton

Obejmowana przez ukochanego kobieta z reguły zatraca się w jego ramionach. Pragnie zapaść się we wszechświat ciepła, bezpieczeństwa i poczucia przynależności do tej jednej, jedynej osoby. Z takiego uścisku można nie chcieć się wyzwolić. Niestety, rzeczywistość zmusza do stawiania czoła przeróżnym wyzwaniom i sielankę rozbija pęd codzienności. By ten niepowtarzalny gest i stan przedłużyć, choćby we wspomnieniu, projektantki wyjątkowo luksusowej duńskiej marki Stelton - Christina Halskov i Hanne Dalsgaard – przelały obejmujące duszę wspomnienia w formę subtelnych uścisków szkła i stali.

Nazwę serii nietuzinkowych wazoników „Embrace” można przetłumaczyć jako „objęcie”, „uścisk”, czy „branie w objęcia”. Właśnie ten gest wyobraża finezyjnie łączony stalowy pierścień, który oplata krystalicznie przejrzysty wazonik. Ta zmyślna pętla prowadzi wzrok od pozornego początku, do równie pozornego końca, jako że ta konstrukcja jest symbolem continuum wszechświata uczuć i emocji.

 

Urocze, oplecione stalą szklane wazoniki Embrace marki Stelton

 

Chłodna na pozór stal szlachetna w przypadku wazoników Embrace rozgrzana jest uczuciami wspominającej poczucie bezgranicznego bezpieczeństwa, jakie znajduje się w ramionach ukochanego.

Embrace będzie wiele wymowniejszym prezentem niż słowa, czy bukiety kwiatów. Ten wazonik, dedykowany przede wszystkim kobietom, jest towarem pierwszej potrzeby wielu mężczyzn, którzy za jego pośrednictwem mówią o uczuciach. Rozumiejący potrzeby i kobiet i mężczyzn Stelton przychodzi z pomocą w sytuacjach, gdy zawodzi umiejętność wyrażania uniwersum emocji, pasji i przywiązania.

 

 

Dział PR Grupy Nas Troje

www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Stelton

Pin it button

Artykuły powiązane

Patera ondea blomus

Owocowa elegancja - patery mistrzów designu

Stalowy design marek Blomus i Bugatti przejawia się po raz kolejny w projektach wypełniających jadalnię i salon. Dekoracyjne misy i patery znowu kuszą swoimi kształtami.
Akcesoria kominkowe blomus

Salon pachnący drewnem - stalowe kosze na polana

Każdy, kto ma w domu kominek, wie, jak wielką przyjemność dostarcza delektowanie się ciepłem naturalnego ognia. By dopełnić czaru chwili, warto mieć piękny koszyk na polana.
Naczynia staub

Jak piękne rzeczy zmieniają życie, część 2

Światowi designerzy dobrze znają tajemnice ludzkiej duszy – projektując piękne sprzęty codziennego użytku ulepszają życie, dając każdemu możliwość obcowania z wyjątkowością.
Patera ninnananna bugatti

Jak natura podpowiedziała kształt luksusowemu designowi

Światowej klasy designerzy często sięgają po wzory inspirowane naturą – tak rzecz się ma w przypadku luksusowych pater marek Bugatti i Legnoart, które zawsze przyciągają wzrok
Teakowa patera frame skagerak denmark

Lista prezentów ślubnych - stylowy, drewniany podarunek

Drewniane dodatki do salonu, oczywiście te, tworzone przez światowej klasy designerów, mogą być idealnym pomysłem na ślubny podarunek.
Szklany wazon rosendahl miniatura

Jak i komu wysyłać kwiaty - świat gentelmana, część 3

Wysyłanie, czy wręczanie kwiatów jest, jak się okazuje, sztuką samą w sobie. Sztuką obwarowaną pewnymi ograniczeniami i zasadami, które dżentelmen doskonale zna.
}