Wszechświat objęć wazoników Steltona

Wazonik embrace stelton

Obejmowana przez ukochanego kobieta z reguły zatraca się w jego ramionach. Pragnie zapaść się we wszechświat ciepła, bezpieczeństwa i poczucia przynależności do tej jednej, jedynej osoby. Z takiego uścisku można nie chcieć się wyzwolić. Niestety, rzeczywistość zmusza do stawiania czoła przeróżnym wyzwaniom i sielankę rozbija pęd codzienności. By ten niepowtarzalny gest i stan przedłużyć, choćby we wspomnieniu, projektantki wyjątkowo luksusowej duńskiej marki Stelton - Christina Halskov i Hanne Dalsgaard – przelały obejmujące duszę wspomnienia w formę subtelnych uścisków szkła i stali.

Nazwę serii nietuzinkowych wazoników „Embrace” można przetłumaczyć jako „objęcie”, „uścisk”, czy „branie w objęcia”. Właśnie ten gest wyobraża finezyjnie łączony stalowy pierścień, który oplata krystalicznie przejrzysty wazonik. Ta zmyślna pętla prowadzi wzrok od pozornego początku, do równie pozornego końca, jako że ta konstrukcja jest symbolem continuum wszechświata uczuć i emocji.

 

Urocze, oplecione stalą szklane wazoniki Embrace marki Stelton

 

Chłodna na pozór stal szlachetna w przypadku wazoników Embrace rozgrzana jest uczuciami wspominającej poczucie bezgranicznego bezpieczeństwa, jakie znajduje się w ramionach ukochanego.

Embrace będzie wiele wymowniejszym prezentem niż słowa, czy bukiety kwiatów. Ten wazonik, dedykowany przede wszystkim kobietom, jest towarem pierwszej potrzeby wielu mężczyzn, którzy za jego pośrednictwem mówią o uczuciach. Rozumiejący potrzeby i kobiet i mężczyzn Stelton przychodzi z pomocą w sytuacjach, gdy zawodzi umiejętność wyrażania uniwersum emocji, pasji i przywiązania.

 

 

Dział PR Grupy Nas Troje

www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Stelton

Pin it button

Artykuły powiązane

Naczynia staub

Jak piękne rzeczy zmieniają życie, część 2

Światowi designerzy dobrze znają tajemnice ludzkiej duszy – projektując piękne sprzęty codziennego użytku ulepszają życie, dając każdemu możliwość obcowania z wyjątkowością.
Provence holmegaard

Dekoracyjne misy Provence Holmegaard - rarytas dla konesera szkła

Doskonale piękne, tworzone przez mistrzów rzemiosła z dmuchanego szkła misy Provence, duńskiej huty Holmegaard są niekończącym się źródłem inspiracji dla aranżujących salon.
Safari hipopotam miniatura

Tłuściutkie safari - czyli drewniany Hipopotam Kaya Bojesena

Z zabawkami jest jak z baśniami, niektóre przetrwają wieki, inne przepadną w annałach wieków. Drewniane figurki Bojesena przetrwały do dziś. Bawią dzieci i zdobią dorosłe salony całego świata.
Patera ninnananna bugatti

Jak natura podpowiedziała kształt luksusowemu designowi

Światowej klasy designerzy często sięgają po wzory inspirowane naturą – tak rzecz się ma w przypadku luksusowych pater marek Bugatti i Legnoart, które zawsze przyciągają wzrok
S%c5%82o%c5%84   miniatura

Szczęście z ciekawską trąbą - drewniany Słoń Kaya Bojesena

Słonik, drewniana figurka słynnego Kaya Bojesena, stał się maskotką nie tylko dzieci, ale i dorosłych, którzy cenią sobie design kultowych zabawek znanego duńskiego złotnika.
Stojak na polana madra blomus

Polana przybrane w tkaninę - Blomus i jego stojaki na drewno

Stojaki, czy koszyki na polana tworzone były z najróżniejszych materiałów. Wiklinowe, drewniane, stalowe – nikogo nie dziwią. A stworzone ze stali i materiału? Blomus zaskauje!
}