Wszechświat objęć wazoników Steltona

Wazonik embrace stelton

Obejmowana przez ukochanego kobieta z reguły zatraca się w jego ramionach. Pragnie zapaść się we wszechświat ciepła, bezpieczeństwa i poczucia przynależności do tej jednej, jedynej osoby. Z takiego uścisku można nie chcieć się wyzwolić. Niestety, rzeczywistość zmusza do stawiania czoła przeróżnym wyzwaniom i sielankę rozbija pęd codzienności. By ten niepowtarzalny gest i stan przedłużyć, choćby we wspomnieniu, projektantki wyjątkowo luksusowej duńskiej marki Stelton - Christina Halskov i Hanne Dalsgaard – przelały obejmujące duszę wspomnienia w formę subtelnych uścisków szkła i stali.

Nazwę serii nietuzinkowych wazoników „Embrace” można przetłumaczyć jako „objęcie”, „uścisk”, czy „branie w objęcia”. Właśnie ten gest wyobraża finezyjnie łączony stalowy pierścień, który oplata krystalicznie przejrzysty wazonik. Ta zmyślna pętla prowadzi wzrok od pozornego początku, do równie pozornego końca, jako że ta konstrukcja jest symbolem continuum wszechświata uczuć i emocji.

 

Urocze, oplecione stalą szklane wazoniki Embrace marki Stelton

 

Chłodna na pozór stal szlachetna w przypadku wazoników Embrace rozgrzana jest uczuciami wspominającej poczucie bezgranicznego bezpieczeństwa, jakie znajduje się w ramionach ukochanego.

Embrace będzie wiele wymowniejszym prezentem niż słowa, czy bukiety kwiatów. Ten wazonik, dedykowany przede wszystkim kobietom, jest towarem pierwszej potrzeby wielu mężczyzn, którzy za jego pośrednictwem mówią o uczuciach. Rozumiejący potrzeby i kobiet i mężczyzn Stelton przychodzi z pomocą w sytuacjach, gdy zawodzi umiejętność wyrażania uniwersum emocji, pasji i przywiązania.

 

 

Dział PR Grupy Nas Troje

www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Stelton

Pin it button

Artykuły powiązane

Koszyk na polana blomus

Design niejedno ma imię

Przedmioty codziennego użytku, tworzone przez słynnych designerów, przestają być li tylko przedmiotami. Stają się sprzętami obdarzonymi duszą i, co najważniejsze, imieniem.
Miniatura

Papillo Uno - świecznikowe motyle marki Stelton

Stalowe, pokryte miedzą lub mosiądzem świeczniki Papillo Uno, duńskiej marki Stelton, wprowadzą zupełnie niepowtarzalne nastroje rodem z baśni.
Naczynia staub

Jak piękne rzeczy zmieniają życie, część 2

Światowi designerzy dobrze znają tajemnice ludzkiej duszy – projektując piękne sprzęty codziennego użytku ulepszają życie, dając każdemu możliwość obcowania z wyjątkowością.
Patera ondea blomus

Owocowa elegancja - patery mistrzów designu

Stalowy design marek Blomus i Bugatti przejawia się po raz kolejny w projektach wypełniających jadalnię i salon. Dekoracyjne misy i patery znowu kuszą swoimi kształtami.
Donice cocoon elegancja dmuchanego szk%c5%82a marki holmegaard

Śnieżnobiałe ekspozycje marki Holmegaard - szklane doniczki na kwiaty

Szklane donice słynnej duńskiej huty, Holmegaard, do dziś święcą triumfy. Posadzić w takiej doniczce rośliny, to tak, jakby powiedzieć im – „Jesteście najbardziej wyjątkowe na świecie”.
Zebra miniatura

Pasiaste safari, czyli Zebra Kaya Bojesena

Zabawki Kaya Bojesena, które słynny duński złotnik i designer zaczął tworzyć w 1922 roku, stały się na powrót niezwykle popularne za sprawą marki Rosendahl.
}