Wyjątkowe listy w wyjątkowych skrzynkach Blomus

Signo skrzynki ogrodowe blomus

Skrzynka na listy staje się coraz mniej zauważalnym elementem rzeczywistości. A szkoda, bo to właśnie ona, jako pierwsza, przedstawia światu upodobania estetyczne gospodarzy domu. Ładna skrzynka oznacza, że mieszkańcy posiadłości dbają o estetykę, potrafią cieszyć się nawet najmniej rzucającymi się w oczy drobiazgami i… czekają na miłą korespondencję.

Skrzynce na listy przyznano już wieki temu szczególną rolę – jest swoistym łącznikiem między światem zewnętrznym, a mieszkańcami domu. Nie każdemu pozwala też wejść do środka, wkroczyć w prywatność podwórka, czy ogrodu. Często nakazuje zostawić wiadomość na zewnątrz. W pewien sposób strzeże domowej prywatności swoich właścicieli. Oddziela też świat zewnętrzny od przytulnego zacisza, przechwytując informacje przesyłane przez „rzeczywistość”.

 

Designerskie, stalowe skrzynki na listy niemieckiej marki Blomus

 

Jeśli powiesić na płocie ładną i estetyczną skrzynkę, otrzymywana korespondencja (nawet, jeśli przeważają wśród niej rachunki), nabiera uroku. Dzięki funkcjonalnym, stalowym skrzynkom na listy niemieckiej marki Blomus, mistrza form ze stali szlachetnej, wejście do przydomowego ogrodu nabierze elegancji i dystynkcji.

Skrzynki na listy Signo zdystansują też tych, którzy mieli by w zamiarze naruszyć spokój mieszkańców domu. Są na swój stalowy sposób chłodne, bardzo wytworne i równocześnie nieco „wyniosłe”. Zdają się sygnalizować, iż nie życzą sobie otrzymywać korespondencji przygnębiającej swoim ciężarem, zbyt wysokich rachunków, czy nieoczekiwanych listów. To skrzynki na wyjątkowo sympatyczną i radosną korespondencję. Wierzymy, że dzięki wyjątkowemu urokowi skrzynek Blomusa nawet wysokie rachunki, czy urzędowa korespondencja stają się łatwiejsze do „przełknięcia”.

 

Blomus, mistrz form ze stali szlachetnej, proponuje designerskie skrzynki na listy

 

Mimo iż e-mail skutecznie ograniczył i obdarł z uroku kultywowaną niegdyś sztukę epistolarną, skrzynka na listy wypchnąć się ze współczesnego krajobrazu nie pozwala. Trudno wręcz wyobrazić sobie płot bez skrzynki. Łatwo zaś wyobrazić go sobie ze skrzynką Signo, marki Blomus.

Do każdej ze skrzynek Signo Blomus można dołączyć specjalny, odrębny pojemnik na czasopisma.
Skrzynki na wyjątkowe listy pomysłowo zdobiącej współczesne ogrody niemieckiej marki Blomus są czymś więcej niż tylko przekazicielami korespondencji. Za sprawą swojej wyjątkowej estetyki stanowią również niebanalną ozdobę płotu, czy furtki. Tak oryginalną skrzynką może pochwalić się i stylowy domek i nowoczesna rezydencja. Stalowa bryła Signo wpasuje się idealnie w każdego typu przestrzenną aranżację.

 


Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Blomus

Pin it button

Artykuły powiązane

Meble drachmann skagerak denmark

Majestat drewnianych mebli ogrodowych Drachmann marki Skagerak

Masywne, solidne meble ogrodowe Drachmann, duńskiej marki Skagerak, łączą w sobie uwielbienie do sztuki, ekologii i nadzwyczajnej jakości. Jak to wszystko udało się połączyć?
Konewki marki blomus

Ogrodowe przyjemności - konewki Blomus wyręczają naturę

Konewka może stać się dziełem sztuki ogrodowej, jeśli tylko jej kształt zaproponują słynni designerzy. Stalowe konewki marki Blomus są tak ładne, że dzięki nim rośliny lepiej rosną.
Pe%c5%82ne wdzi%c4%99ku du%c5%84%c5%9bkie meble skagerak

O wysmakowanych sklepach internetowych zmieniających życie

Tworzenie sklepu internetowego jest przedsięwzięciem niewyobrażalnie trudnym. Chodzi o to, by ta przestrzeń była czarująca, fachowa, budząca zaufanie. Da się to zrobić!
Blomus lumbra

Latarnia Lumbra prowadzi w świat baśni - świetliste formy marki Blomus

Lumbra, stalowo-szklana latarnia ogrodowa marki Blomus, pozwala stworzyć niepowtarzalne nastroje. Rozświetlające ją światło świecy uspakaja, relaksuje i uczy trudnej sztuki dystansu.
Skagerak   ignis miniatura

Palenisko ogrodowe Ignis i magiczne nastroje

Każdy, kto ma zadbany ogród, życzy sobie, by ognisko nie zniszczyło starannie pielęgnowanej trawy. W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się palenisko ogrodowe marki Skagerak.
Design with lighti holmegaard

Design utkany ze światła - lampy ogrodowe marki Holmegaard

Piękne, szklane lampy ogrodowe - Design with Light - projektu Marii Berntsen, pozwolą rozświetlić ciepłe wieczory. Doskonale posłużą nie tylko w ogrodzie, ale i salonie.
}