Wyjątkowe listy w wyjątkowych skrzynkach Blomus

Signo skrzynki ogrodowe blomus

Skrzynka na listy staje się coraz mniej zauważalnym elementem rzeczywistości. A szkoda, bo to właśnie ona, jako pierwsza, przedstawia światu upodobania estetyczne gospodarzy domu. Ładna skrzynka oznacza, że mieszkańcy posiadłości dbają o estetykę, potrafią cieszyć się nawet najmniej rzucającymi się w oczy drobiazgami i… czekają na miłą korespondencję.

Skrzynce na listy przyznano już wieki temu szczególną rolę – jest swoistym łącznikiem między światem zewnętrznym, a mieszkańcami domu. Nie każdemu pozwala też wejść do środka, wkroczyć w prywatność podwórka, czy ogrodu. Często nakazuje zostawić wiadomość na zewnątrz. W pewien sposób strzeże domowej prywatności swoich właścicieli. Oddziela też świat zewnętrzny od przytulnego zacisza, przechwytując informacje przesyłane przez „rzeczywistość”.

 

Designerskie, stalowe skrzynki na listy niemieckiej marki Blomus

 

Jeśli powiesić na płocie ładną i estetyczną skrzynkę, otrzymywana korespondencja (nawet, jeśli przeważają wśród niej rachunki), nabiera uroku. Dzięki funkcjonalnym, stalowym skrzynkom na listy niemieckiej marki Blomus, mistrza form ze stali szlachetnej, wejście do przydomowego ogrodu nabierze elegancji i dystynkcji.

Skrzynki na listy Signo zdystansują też tych, którzy mieli by w zamiarze naruszyć spokój mieszkańców domu. Są na swój stalowy sposób chłodne, bardzo wytworne i równocześnie nieco „wyniosłe”. Zdają się sygnalizować, iż nie życzą sobie otrzymywać korespondencji przygnębiającej swoim ciężarem, zbyt wysokich rachunków, czy nieoczekiwanych listów. To skrzynki na wyjątkowo sympatyczną i radosną korespondencję. Wierzymy, że dzięki wyjątkowemu urokowi skrzynek Blomusa nawet wysokie rachunki, czy urzędowa korespondencja stają się łatwiejsze do „przełknięcia”.

 

Blomus, mistrz form ze stali szlachetnej, proponuje designerskie skrzynki na listy

 

Mimo iż e-mail skutecznie ograniczył i obdarł z uroku kultywowaną niegdyś sztukę epistolarną, skrzynka na listy wypchnąć się ze współczesnego krajobrazu nie pozwala. Trudno wręcz wyobrazić sobie płot bez skrzynki. Łatwo zaś wyobrazić go sobie ze skrzynką Signo, marki Blomus.

Do każdej ze skrzynek Signo Blomus można dołączyć specjalny, odrębny pojemnik na czasopisma.
Skrzynki na wyjątkowe listy pomysłowo zdobiącej współczesne ogrody niemieckiej marki Blomus są czymś więcej niż tylko przekazicielami korespondencji. Za sprawą swojej wyjątkowej estetyki stanowią również niebanalną ozdobę płotu, czy furtki. Tak oryginalną skrzynką może pochwalić się i stylowy domek i nowoczesna rezydencja. Stalowa bryła Signo wpasuje się idealnie w każdego typu przestrzenną aranżację.

 


Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Blomus

Pin it button

Artykuły powiązane

Grenen skagerak denmark

Meble Grenen marki Skagerak na 365 dni ogrodowego roku

Grennen, luksusowe meble ogrodowe marki Skagerak Denmark, nie boją się temperatur, nie straszne im zarówno upały, jak i mrozy. Stworzone w kochającej design Skandynawii, wytrwają dekady.
Lampa stelton

Magnussenowskie światło z tysiąca i jednej nocy - lampa 1001 marki Stelton

Nazywamy ją lampą z tysiąca i jednej nocy. Genialne, stylizowane na stare lampy okrętowe dzieło słynnego Erika Magnussena zmieni wieczory w czas snucia intrygujących opowieści.
Design with lighti holmegaard

Design utkany ze światła - lampy ogrodowe marki Holmegaard

Piękne, szklane lampy ogrodowe - Design with Light - projektu Marii Berntsen, pozwolą rozświetlić ciepłe wieczory. Doskonale posłużą nie tylko w ogrodzie, ale i salonie.
Pochodnie marki blomus

Pochodnia Palos czaruje wieczory

Niemiecka marka Blomus wie wszystko na temat ogrodów. Potrafi stworzyć stalowe arcydzieła, proste a eleganckie pochodnie ogrodowe Palos, które zaczarują wieczory.
Blomus pochodnie

Światło sprzed wieków - urok pochodni Blomus

Pochodnia daje niezwykłe światło – dzięki niej można zmienić wieczorny ogród w przestrzeń magiczną. A jeśli sięgnąć po pochodnie marki Blomus, magia staje się designerska.
Pe%c5%82ne wdzi%c4%99ku du%c5%84%c5%9bkie meble skagerak

O wysmakowanych sklepach internetowych zmieniających życie

Tworzenie sklepu internetowego jest przedsięwzięciem niewyobrażalnie trudnym. Chodzi o to, by ta przestrzeń była czarująca, fachowa, budząca zaufanie. Da się to zrobić!
}