Zmysłowe wazony Cocoon dla wyjątkowego domu

Holmegaard wazony

Czym byłby dom bez kwiatów? Przestrzenią bez duszy, pustą, ascetyczną i mało kolorową. Dla wszystkich miłośników kwiatów i tych, którzy kochają subtelny, elegancki design, duńska marka Holmegaard, znana ze swojego luksusowego, dmuchanego, ręcznie tworzonego szkła, proponuje linię wazonów Cocoon, projektu Peter’a Svarrer’a. Związany mocno z marką Holmegaard designer stworzył wazony z dmuchanego szkła w eleganckiej bieli. Charakterystyczne dla projektów Svarrer’a jest to, że jego szklane wazony mogą stanowić ozdobę salonu nawet wtedy, gdy stoją puste.

 

Wazony z dmuchanego szkła, stworzone przez mistrzów rzemiosła, projektował Peter Svarrer

 

Współcześni designerzy raz po raz dowodzą, że przedmiot, który z założenia opatrzony jest jakąś funkcją, może też istnieć sam dla siebie, tworząc odrębną, a intrygującą ozdobę domowej przestrzeni. Wazony Cocoon, wzorowane na opływowych kształtach kokonów jedwabników, zdają się być miękkie i delikatnie otulać łodygi kwiatów.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Holmegaard

Pin it button

Artykuły powiązane

Wazonik embrace stelton

Wszechświat objęć wazoników Steltona

Obejmij mnie - szepcze wazonik Embrace, duńskiej marki Stelton. Kusi, by przytulić się do ukochanej osoby, by znowu poczuć nadzwyczajną bliskość i radość bycia razem.
Miniatura

Papillo Uno - świecznikowe motyle marki Stelton

Stalowe, pokryte miedzą lub mosiądzem świeczniki Papillo Uno, duńskiej marki Stelton, wprowadzą zupełnie niepowtarzalne nastroje rodem z baśni.
Patera ninnananna bugatti

Jak natura podpowiedziała kształt luksusowemu designowi

Światowej klasy designerzy często sięgają po wzory inspirowane naturą – tak rzecz się ma w przypadku luksusowych pater marek Bugatti i Legnoart, które zawsze przyciągają wzrok
%c5%9bcienny wieszak na pras%c4%99 rosendahl

Prasa designem udoskonalona - markowe stojaki na gazety

Prawdziwe, papierowe gazety chyba nigdy nie dadzą się całkowicie wyeliminować internetowej prasie. Świat wypełniają designerskie stojaki na prasę.
Koszyk na polana blomus

Design niejedno ma imię

Przedmioty codziennego użytku, tworzone przez słynnych designerów, przestają być li tylko przedmiotami. Stają się sprzętami obdarzonymi duszą i, co najważniejsze, imieniem.
Teakowa patera frame skagerak denmark

Lista prezentów ślubnych - stylowy, drewniany podarunek

Drewniane dodatki do salonu, oczywiście te, tworzone przez światowej klasy designerów, mogą być idealnym pomysłem na ślubny podarunek.
}