Zmysłowe wazony Cocoon dla wyjątkowego domu

Holmegaard wazony

Czym byłby dom bez kwiatów? Przestrzenią bez duszy, pustą, ascetyczną i mało kolorową. Dla wszystkich miłośników kwiatów i tych, którzy kochają subtelny, elegancki design, duńska marka Holmegaard, znana ze swojego luksusowego, dmuchanego, ręcznie tworzonego szkła, proponuje linię wazonów Cocoon, projektu Peter’a Svarrer’a. Związany mocno z marką Holmegaard designer stworzył wazony z dmuchanego szkła w eleganckiej bieli. Charakterystyczne dla projektów Svarrer’a jest to, że jego szklane wazony mogą stanowić ozdobę salonu nawet wtedy, gdy stoją puste.

 

Wazony z dmuchanego szkła, stworzone przez mistrzów rzemiosła, projektował Peter Svarrer

 

Współcześni designerzy raz po raz dowodzą, że przedmiot, który z założenia opatrzony jest jakąś funkcją, może też istnieć sam dla siebie, tworząc odrębną, a intrygującą ozdobę domowej przestrzeni. Wazony Cocoon, wzorowane na opływowych kształtach kokonów jedwabników, zdają się być miękkie i delikatnie otulać łodygi kwiatów.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Holmegaard

Pin it button

Artykuły powiązane

S%c5%82o%c5%84   miniatura

Szczęście z ciekawską trąbą - drewniany Słoń Kaya Bojesena

Słonik, drewniana figurka słynnego Kaya Bojesena, stał się maskotką nie tylko dzieci, ale i dorosłych, którzy cenią sobie design kultowych zabawek znanego duńskiego złotnika.
Stalowa patera na owoce bugatti

Płynna patera Bugatti

Włosi słyną z odkrywczego, inspirującego desingu. Patera Acqua jest przykładem tego, jak natura podpowiedziała kształt przedmiotowi Bugatti, dając w efekcie formę modną i prostą.
Szklany wazon rosendahl miniatura

Jak i komu wysyłać kwiaty - świat gentelmana, część 3

Wysyłanie, czy wręczanie kwiatów jest, jak się okazuje, sztuką samą w sobie. Sztuką obwarowaną pewnymi ograniczeniami i zasadami, które dżentelmen doskonale zna.
Naczynia staub

Jak piękne rzeczy zmieniają życie, część 2

Światowi designerzy dobrze znają tajemnice ludzkiej duszy – projektując piękne sprzęty codziennego użytku ulepszają życie, dając każdemu możliwość obcowania z wyjątkowością.
Stojak na polana madra blomus

Polana przybrane w tkaninę - Blomus i jego stojaki na drewno

Stojaki, czy koszyki na polana tworzone były z najróżniejszych materiałów. Wiklinowe, drewniane, stalowe – nikogo nie dziwią. A stworzone ze stali i materiału? Blomus zaskauje!
Teakowa patera frame skagerak denmark

Lista prezentów ślubnych - stylowy, drewniany podarunek

Drewniane dodatki do salonu, oczywiście te, tworzone przez światowej klasy designerów, mogą być idealnym pomysłem na ślubny podarunek.
}