Meble Grenen marki Skagerak na 365 dni ogrodowego roku

Grenen skagerak denmark

Kiedy ktoś tworzy ogród z prawdziwą duszą, ogród nastrojowy, nieco tajemniczy i przytulny, chętnie skorzysta z propozycji duńskiej marki Skagerak Denmark. Jej wyjątkowe meble ogrodowe Grenen, wzorowane na klasycznych, subtelnych i romantycznych w formie kształtach, doskonale wypełnią ogród, w którym można spędzić każde z 365 popołudni, czy leniwych poranków.

 

Urocze, wizualnie lekkie meble ogrodowe, Grenen, marki Skagerak

 

Meble z drewna teakowego, Grenen, wspierające się na eleganckich krzywiznach lakierowanych, stalowych konstrukcji, posłużą nie tylko upiększeniu zacienionego, stworzonego przez naturę ogrodu, ale i tego zimowego, którego autorstwo przypisuje sobie człowiek.

 

Skandynawskie meble z teaku duńskiej marki Skagerak to pomysł na przepiękny ogród

 

Luksusowa linia mebli Grenen, na którą składają się ogrodowe krzesła, ławki, stoły i stoliki, będzie się niezwykle subtelnie wyróżniać w domowej oranżerii, bo, choć powstałe w chłodnej Danii, meble charakteryzują się typowo karaibskim charakterem. Linia Grenen pomaga uczyć się na nowo pełnego przyjemności relaksu z drinkiem z palemką w dłoni.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Skagerak Denmark

Pin it button

Artykuły powiązane

Latarnia morska menu

Magnetyzujący blask Latarni MENU

Wyśmienicie pomysłowe lampy ogrodowe marki MENU stylizowane są na latarnie morskie. Podobnie jak ich pierwowzór, symbolizują osiągnięcie upragnionego relaksu.
Blomus pochodnie

Światło sprzed wieków - urok pochodni Blomus

Pochodnia daje niezwykłe światło – dzięki niej można zmienić wieczorny ogród w przestrzeń magiczną. A jeśli sięgnąć po pochodnie marki Blomus, magia staje się designerska.
Skagerak   ignis miniatura

Palenisko ogrodowe Ignis i magiczne nastroje

Każdy, kto ma zadbany ogród, życzy sobie, by ognisko nie zniszczyło starannie pielęgnowanej trawy. W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się palenisko ogrodowe marki Skagerak.
Skagerak denmark skrzynka ogrodowa

Mała Dania z dużej Danii

Skrzynka ogrodowa, skrzyneczka na owoce i warzywa, która jest swoistym arcydziełem? Dlaczego nie? To, co skandynawska marka Skagerak bierze w dłonie, staje się wyjątkowe.
Signo skrzynki ogrodowe blomus

Wyjątkowe listy w wyjątkowych skrzynkach Blomus

Choć ludzie listów już nie piszą, skrzynka na listy, co ciekawe, nie została usunięta z ogrodowego krajobrazu. Nadal zdobi płot – jak, np., stalowe, eleganckie skrzynki Blomus.
Pe%c5%82ne wdzi%c4%99ku du%c5%84%c5%9bkie meble skagerak

O wysmakowanych sklepach internetowych zmieniających życie

Tworzenie sklepu internetowego jest przedsięwzięciem niewyobrażalnie trudnym. Chodzi o to, by ta przestrzeń była czarująca, fachowa, budząca zaufanie. Da się to zrobić!
}