Meble Grenen marki Skagerak na 365 dni ogrodowego roku

Grenen skagerak denmark

Kiedy ktoś tworzy ogród z prawdziwą duszą, ogród nastrojowy, nieco tajemniczy i przytulny, chętnie skorzysta z propozycji duńskiej marki Skagerak Denmark. Jej wyjątkowe meble ogrodowe Grenen, wzorowane na klasycznych, subtelnych i romantycznych w formie kształtach, doskonale wypełnią ogród, w którym można spędzić każde z 365 popołudni, czy leniwych poranków.

 

Urocze, wizualnie lekkie meble ogrodowe, Grenen, marki Skagerak

 

Meble z drewna teakowego, Grenen, wspierające się na eleganckich krzywiznach lakierowanych, stalowych konstrukcji, posłużą nie tylko upiększeniu zacienionego, stworzonego przez naturę ogrodu, ale i tego zimowego, którego autorstwo przypisuje sobie człowiek.

 

Skandynawskie meble z teaku duńskiej marki Skagerak to pomysł na przepiękny ogród

 

Luksusowa linia mebli Grenen, na którą składają się ogrodowe krzesła, ławki, stoły i stoliki, będzie się niezwykle subtelnie wyróżniać w domowej oranżerii, bo, choć powstałe w chłodnej Danii, meble charakteryzują się typowo karaibskim charakterem. Linia Grenen pomaga uczyć się na nowo pełnego przyjemności relaksu z drinkiem z palemką w dłoni.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Skagerak Denmark

Pin it button

Artykuły powiązane

Pe%c5%82ne wdzi%c4%99ku du%c5%84%c5%9bkie meble skagerak

O wysmakowanych sklepach internetowych zmieniających życie

Tworzenie sklepu internetowego jest przedsięwzięciem niewyobrażalnie trudnym. Chodzi o to, by ta przestrzeń była czarująca, fachowa, budząca zaufanie. Da się to zrobić!
Meble drachmann skagerak denmark

Majestat drewnianych mebli ogrodowych Drachmann marki Skagerak

Masywne, solidne meble ogrodowe Drachmann, duńskiej marki Skagerak, łączą w sobie uwielbienie do sztuki, ekologii i nadzwyczajnej jakości. Jak to wszystko udało się połączyć?
Pochodnie marki blomus

Pochodnia Palos czaruje wieczory

Niemiecka marka Blomus wie wszystko na temat ogrodów. Potrafi stworzyć stalowe arcydzieła, proste a eleganckie pochodnie ogrodowe Palos, które zaczarują wieczory.
Blomus pochodnie

Światło sprzed wieków - urok pochodni Blomus

Pochodnia daje niezwykłe światło – dzięki niej można zmienić wieczorny ogród w przestrzeń magiczną. A jeśli sięgnąć po pochodnie marki Blomus, magia staje się designerska.
Miniatura

Serwowanie w ogrodzie, czyli dobre naczynia na stole

Jedzenie w ogrodzie to jedna z większych przyjemności ciepłych dni. Ważnym jest, by móc znaleźć takie naczynia, które pozwolą długo zachować ciepło serwowanych na powietrzu potraw.
Konewki marki blomus

Ogrodowe przyjemności - konewki Blomus wyręczają naturę

Konewka może stać się dziełem sztuki ogrodowej, jeśli tylko jej kształt zaproponują słynni designerzy. Stalowe konewki marki Blomus są tak ładne, że dzięki nim rośliny lepiej rosną.
}