Meble Grenen marki Skagerak na 365 dni ogrodowego roku

Grenen skagerak denmark

Kiedy ktoś tworzy ogród z prawdziwą duszą, ogród nastrojowy, nieco tajemniczy i przytulny, chętnie skorzysta z propozycji duńskiej marki Skagerak Denmark. Jej wyjątkowe meble ogrodowe Grenen, wzorowane na klasycznych, subtelnych i romantycznych w formie kształtach, doskonale wypełnią ogród, w którym można spędzić każde z 365 popołudni, czy leniwych poranków.

 

Urocze, wizualnie lekkie meble ogrodowe, Grenen, marki Skagerak

 

Meble z drewna teakowego, Grenen, wspierające się na eleganckich krzywiznach lakierowanych, stalowych konstrukcji, posłużą nie tylko upiększeniu zacienionego, stworzonego przez naturę ogrodu, ale i tego zimowego, którego autorstwo przypisuje sobie człowiek.

 

Skandynawskie meble z teaku duńskiej marki Skagerak to pomysł na przepiękny ogród

 

Luksusowa linia mebli Grenen, na którą składają się ogrodowe krzesła, ławki, stoły i stoliki, będzie się niezwykle subtelnie wyróżniać w domowej oranżerii, bo, choć powstałe w chłodnej Danii, meble charakteryzują się typowo karaibskim charakterem. Linia Grenen pomaga uczyć się na nowo pełnego przyjemności relaksu z drinkiem z palemką w dłoni.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Skagerak Denmark

Pin it button

Artykuły powiązane

Blomus lumbra

Latarnia Lumbra prowadzi w świat baśni - świetliste formy marki Blomus

Lumbra, stalowo-szklana latarnia ogrodowa marki Blomus, pozwala stworzyć niepowtarzalne nastroje. Rozświetlające ją światło świecy uspakaja, relaksuje i uczy trudnej sztuki dystansu.
Pochodnie marki blomus

Pochodnia Palos czaruje wieczory

Niemiecka marka Blomus wie wszystko na temat ogrodów. Potrafi stworzyć stalowe arcydzieła, proste a eleganckie pochodnie ogrodowe Palos, które zaczarują wieczory.
Lampa stelton

Magnussenowskie światło z tysiąca i jednej nocy - lampa 1001 marki Stelton

Nazywamy ją lampą z tysiąca i jednej nocy. Genialne, stylizowane na stare lampy okrętowe dzieło słynnego Erika Magnussena zmieni wieczory w czas snucia intrygujących opowieści.
Blomus pochodnie fuoco

Dostojeństwo pochodni stołowych Blomusa - pomysł na ogród nocą

Znicz, lampion, stołowa pochodnia – Fuoco, dzieło marki Blomus, ma wiele imion. Niewysoka pochodnia pozwoli odmienić każdy letni, czy jesienny wieczór w czas nadzwyczaj magiczny
Signo skrzynki ogrodowe blomus

Wyjątkowe listy w wyjątkowych skrzynkach Blomus

Choć ludzie listów już nie piszą, skrzynka na listy, co ciekawe, nie została usunięta z ogrodowego krajobrazu. Nadal zdobi płot – jak, np., stalowe, eleganckie skrzynki Blomus.
Meble drachmann skagerak denmark

Majestat drewnianych mebli ogrodowych Drachmann marki Skagerak

Masywne, solidne meble ogrodowe Drachmann, duńskiej marki Skagerak, łączą w sobie uwielbienie do sztuki, ekologii i nadzwyczajnej jakości. Jak to wszystko udało się połączyć?
}