Meble Grenen marki Skagerak na 365 dni ogrodowego roku

Grenen skagerak denmark

Kiedy ktoś tworzy ogród z prawdziwą duszą, ogród nastrojowy, nieco tajemniczy i przytulny, chętnie skorzysta z propozycji duńskiej marki Skagerak Denmark. Jej wyjątkowe meble ogrodowe Grenen, wzorowane na klasycznych, subtelnych i romantycznych w formie kształtach, doskonale wypełnią ogród, w którym można spędzić każde z 365 popołudni, czy leniwych poranków.

 

Urocze, wizualnie lekkie meble ogrodowe, Grenen, marki Skagerak

 

Meble z drewna teakowego, Grenen, wspierające się na eleganckich krzywiznach lakierowanych, stalowych konstrukcji, posłużą nie tylko upiększeniu zacienionego, stworzonego przez naturę ogrodu, ale i tego zimowego, którego autorstwo przypisuje sobie człowiek.

 

Skandynawskie meble z teaku duńskiej marki Skagerak to pomysł na przepiękny ogród

 

Luksusowa linia mebli Grenen, na którą składają się ogrodowe krzesła, ławki, stoły i stoliki, będzie się niezwykle subtelnie wyróżniać w domowej oranżerii, bo, choć powstałe w chłodnej Danii, meble charakteryzują się typowo karaibskim charakterem. Linia Grenen pomaga uczyć się na nowo pełnego przyjemności relaksu z drinkiem z palemką w dłoni.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Skagerak Denmark

Pin it button

Artykuły powiązane

Skagerak denmark skrzynka ogrodowa

Mała Dania z dużej Danii

Skrzynka ogrodowa, skrzyneczka na owoce i warzywa, która jest swoistym arcydziełem? Dlaczego nie? To, co skandynawska marka Skagerak bierze w dłonie, staje się wyjątkowe.
Blomus pochodnie

Światło sprzed wieków - urok pochodni Blomus

Pochodnia daje niezwykłe światło – dzięki niej można zmienić wieczorny ogród w przestrzeń magiczną. A jeśli sięgnąć po pochodnie marki Blomus, magia staje się designerska.
Meble drachmann skagerak denmark

Majestat drewnianych mebli ogrodowych Drachmann marki Skagerak

Masywne, solidne meble ogrodowe Drachmann, duńskiej marki Skagerak, łączą w sobie uwielbienie do sztuki, ekologii i nadzwyczajnej jakości. Jak to wszystko udało się połączyć?
Skagerak   ignis miniatura

Palenisko ogrodowe Ignis i magiczne nastroje

Każdy, kto ma zadbany ogród, życzy sobie, by ognisko nie zniszczyło starannie pielęgnowanej trawy. W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się palenisko ogrodowe marki Skagerak.
Blomus lumbra

Latarnia Lumbra prowadzi w świat baśni - świetliste formy marki Blomus

Lumbra, stalowo-szklana latarnia ogrodowa marki Blomus, pozwala stworzyć niepowtarzalne nastroje. Rozświetlające ją światło świecy uspakaja, relaksuje i uczy trudnej sztuki dystansu.
Latarnia morska menu

Magnetyzujący blask Latarni MENU

Wyśmienicie pomysłowe lampy ogrodowe marki MENU stylizowane są na latarnie morskie. Podobnie jak ich pierwowzór, symbolizują osiągnięcie upragnionego relaksu.
}