O Chimmo

Nieprzypadkowo zilustrowaliśmy tę przestrzeń zdjęciem z tablicą i luksusową, teakową ławą marki Skagerak Denmark. Z jednej strony cała grupa tworząca portal Chimmo.pl, należący do grupy Nas Troje, ciągle się czegoś uczy i dowiaduje (stąd bliską jest nam tablica). Z drugiej strony – z upodobaniem przekazujemy naszą fachową, rzetelną, zdobywaną latami i w bólach wiedzę innym – czy to Klientom naszych sklepów internetowych, czy czytelnikom naszych portali tekstowych, m.in. Chimmo.pl. Z trzeciej strony, kochamy design, znamienną dla światowych marek skłonność do perfekcji, czy biegłość kreowania niezwykłych form (stąd ławka słynnej marki Skagerak).

Szczycimy się tym, że nasze Chimmo trwa już niezmiennie od 2009 roku. W 2016 zyskało nowy kształt, zostało odnowione nie tylko formalnie, ale i treściowo – wiele tekstów, które kiedyś można było na nim przeczytać, usunęliśmy, zastępując nowymi, zaktualizowanymi.

Portal Chimmo.pl jest responsywny, dostosowany do urządzeń mobilnych, by można było go przeglądać również poza domem – w telefonie, czy tablecie.

 

Portal Chimmo.pl to miejsce dla miłośników doskonałości

 

Chimmo.pl stało się miejscem, gdzie możemy bez konieczności liczenia się z redaktorami obcych portali publikować to, na co przyjdzie nam ochota. Dzięki temu Chimmo.pl jest różnorodne, intrygujące (w opinii naszych Czytelników), inspiruje do poszukiwania nowości zarówno w przestrzeni światowego designu, jak i przestrzeni – dla nas najważniejszej – czyli kuchni wypełnianej doskonałym sprzętem.

Po długiej przerwie, wywołanej koniecznością zmodyfikowania całego portalu, zasadniczo – stworzenia go na nowo – wracamy do tego, co sprawia nam wielką przyjemność: pisania o najlepszym światowym designie i wyśmienitym sprzęcie kuchennym. Każdy tydzień przyniesie nowy tekst, więc gorąco zapraszamy do lektury.