O nas czyli o grupie Nas Troje

Grupa Nas Troje, która wzięła swoją nazwę od nazwy firmy - „Nas Troje” właśnie - stawała się grupą przez wiele lat istnienia w sieci. Tworzą ją nie tylko zapaleńcy, miłośnicy doskonałego jedzenia, gotowania, nowoczesnego designu i wyposażenia wnętrz, ale i dzieło ich rąk i starań - sklepy internetowe i portale tekstowe. Te przestrzenie pozwalają nam dzielić się z Państwem nie tylko naszą pasją, ale też poradami, fachowymi artykułami i autorskimi filmami na temat sprzętu kuchennego, pomysłowych i pięknych, mniejszych i tych największych akcesoriów i mebli służących wyposażaniu nowoczesnego, wyjątkowego domu.


Poniżej znajdą Państwo adresy internetowe naszych istniejących już sklepów i portali. Każde kolejne przedsięwzięcie i gotowy projektu również znajdą tu miejsce.

About page img 5410fb4e9e6c08208b469695c035e7962705544dad1de5fefeda040938d7cb09

www.smakprostoty.pl

Doskonale wyposażony dom, luksusowe sprzęty kuchenne, designerskie dodatki do salonu i jadalni, elegancki, domowy bar – wszystko to znajdą Państwo w naszym najstarszym sklepie, SmakProstoty. Fachowe artykuły i filmy pomagają w doborze doskonałego sprzętu. Specjalista z zakresu żywienia podpowiada, jak dobrać najlepsze naczynia i noże. 

www.zeliwnenaczynia.pl

Nasz specjalistyczny, poświęcony wyłącznie żeliwnym garnkom, brytfannom, patelniom z żeliwa i wokom sklep ŻeliwneNaczynia prowadzony jest przez fachowca z zakresu żywienia. Skupiliśmy się na sprzęcie, którego nasz specjalista używa na co dzień i który zna na wylot. Polecamy Państwu dwie francuskie marki – Staub i Le Creuset oraz szwedzkie naczynia Skeppshult.

www.vianto.pl

Portal Vianto.pl w dużej mierze odszedł od pierwotnego zamysłu tworzenia artykułów o wszystkich przestrzeniach domu. Skupiliśmy się tu, nade wszystko, na miejscu, które jest nam najbliższe, czyli kuchni. Vianto.pl, wspomagane przez naszego specjalistę z zakresu technik i technologii kulinarnych, poprowadzi Państwa w świat nowoczesnych naczyń, patelni i luksusowych noży.

www.chimmo.pl

Odnowione w 2016 roku Chimmo.pl, nasz najstarszy, bo działający od roku 2009 portal tekstowy, przeszedł radykalną przemianę. Zyskał nową, atrakcyjną szatę graficzną, galerię przepięknych zdjęć, responsywność, ale i nową świadomość. Wyposażyliśmy Chimmo w naszą, zdobywaną całymi latami wiedzę na temat technologii kulinarnych i zasługującego na uwagę sprzętu wyposażającego nowoczesne domy.