O nas czyli o grupie Nas Troje

Grupa Nas Troje, która wzięła swoją nazwę od nazwy firmy - „Nas Troje” właśnie - stawała się grupą przez wiele lat istnienia w sieci. Tworzą ją nie tylko zapaleńcy, miłośnicy doskonałego jedzenia, gotowania, nowoczesnego designu i wyposażenia wnętrz, ale i dzieło ich rąk i starań - sklepy internetowe i portale tekstowe. Te przestrzenie pozwalają nam dzielić się z Państwem nie tylko naszą pasją, ale też poradami, fachowymi artykułami i autorskimi filmami na temat sprzętu kuchennego, pomysłowych i pięknych, mniejszych i tych największych akcesoriów i mebli służących wyposażaniu nowoczesnego, wyjątkowego domu.


Poniżej znajdą Państwo adresy internetowe naszych istniejących już sklepów i portali. Każde kolejne przedsięwzięcie i gotowy projektu również znajdą tu miejsce.


 

Rewolucja w sprzedawaniu luksusowego sprzętu - nie będziemy sztucznie skromni, bo nasz sklep PrestiżowaKuchnia.pl odbiega we wszystkim od designu i funkcjonalności klasycznych sklepów. Postawiliśmy tu na wizualną prezentację naszych pasji i ponad 30 lat doświadczeń specjalisty. Można znaleźć u nas sprzęt, z którego od lat korzystamy i którego jesteśmy pewni.

www.vianto.pl

Portal Vianto.pl w dużej mierze odszedł od pierwotnego zamysłu tworzenia artykułów o wszystkich przestrzeniach domu. Skupiliśmy się tu, nade wszystko, na miejscu, które jest nam najbliższe, czyli kuchni. Vianto.pl, wspomagane przez naszego specjalistę z zakresu technik i technologii kulinarnych, poprowadzi Państwa w świat nowoczesnych naczyń, patelni i luksusowych noży.

www.chimmo.pl

Odnowione w 2016 roku Chimmo.pl, nasz najstarszy, bo działający od roku 2009 portal tekstowy, przeszedł radykalną przemianę. Zyskał nową, atrakcyjną szatę graficzną, galerię przepięknych zdjęć, responsywność, ale i nową świadomość. Wyposażyliśmy Chimmo w naszą, zdobywaną całymi latami wiedzę na temat technologii kulinarnych i zasługującego na uwagę sprzętu wyposażającego nowoczesne domy.