Prasa designem udoskonalona - markowe stojaki na gazety

%c5%9bcienny wieszak na pras%c4%99 rosendahl

Znane na całym świecie marki, miłośnicy wysmakowanego, nowoczesnego wystroju wnętrz, wychodzą z prostego założenia, że każda przestrzeń świadomie wyposażonego i zagospodarowanego domu musi być piękna. Nie można pozwolić, by coś zakłócało harmonię ze znawstwem dekorowanego salonu, domowej biblioteki, czy przytulnego kącika, w którym można zrelaksować się z gazetą w dłoni.

 

Blomus przygotował dla miłośników tradycyjnej prasy designerskie stojaki na czasopisma

 

Stąd, stawiające na wytworność marki, jak, np., niemiecki Blomus, czy duński Rosendahl, proponują miłośnikom luksusowego salonu swoje minimalistyczne w formie, a doskonale porządkujące codzienną prasę stojaki na gazety. Co rzuca się w oczy – światowi projektanci zdecydowanie często idą w kierunku luksusowej stali szlachetnej, czy tkanin. Te materiały dają się intrygująco formować i powoływać do istnienia nietuzinkowe bryły.

W stali gustuje, nade wszystko, grupa designerów Flöz Industrie Design, która dla niemieckiej marki Blomus stworzyła stalowe gazetniki. Inna propozycja marki Blomus to połączenie tkaniny i stali, które tworzą pomysłowy gazetnik.

 

Choć świat dominuje Internet, papierowe czasopisma nie odchodzą do lamusa

 

Inna jest zupełnie forma wyrafinowanego stojaka na prasę marki Rosendahl - wiszący gazetnik. Maria Berntsen stworzyła dla duńskiej firmy luksusowy, wieszany na ścianie stojak z anodowanego aluminium. To materiał, który, nie dość, że jest bardzo trwały (kilkukrotnie twardszy od hartowanej stali), jest też wyjątkowo estetyczny. Stworzony przez Bertnsen stojak na czasopisma przybrał formę naprzemiennie układających się fal. Taki wzór na ścianie zwróci uwagę każdego gościa, a samemu miłośnikowi designu pozwoli delektować się codziennie zrównoważoną porcją codziennych wiadomości i światowego, zaklętego w oryginalnej bryle, umiłowania piękna.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Blomus, Rosendahl

 

Pin it button

Artykuły powiązane

Naczynia staub

Jak piękne rzeczy zmieniają życie, część 2

Światowi designerzy dobrze znają tajemnice ludzkiej duszy – projektując piękne sprzęty codziennego użytku ulepszają życie, dając każdemu możliwość obcowania z wyjątkowością.
Miniatura

Papillo Uno - świecznikowe motyle marki Stelton

Stalowe, pokryte miedzą lub mosiądzem świeczniki Papillo Uno, duńskiej marki Stelton, wprowadzą zupełnie niepowtarzalne nastroje rodem z baśni.
S%c5%82o%c5%84   miniatura

Szczęście z ciekawską trąbą - drewniany Słoń Kaya Bojesena

Słonik, drewniana figurka słynnego Kaya Bojesena, stał się maskotką nie tylko dzieci, ale i dorosłych, którzy cenią sobie design kultowych zabawek znanego duńskiego złotnika.
Stojak na polana madra blomus

Polana przybrane w tkaninę - Blomus i jego stojaki na drewno

Stojaki, czy koszyki na polana tworzone były z najróżniejszych materiałów. Wiklinowe, drewniane, stalowe – nikogo nie dziwią. A stworzone ze stali i materiału? Blomus zaskauje!
Safari hipopotam miniatura

Tłuściutkie safari - czyli drewniany Hipopotam Kaya Bojesena

Z zabawkami jest jak z baśniami, niektóre przetrwają wieki, inne przepadną w annałach wieków. Drewniane figurki Bojesena przetrwały do dziś. Bawią dzieci i zdobią dorosłe salony całego świata.
Plint skagerak

Odmiana ma dobry smak - zestawy Plint marki Skagerak Denmark

Duński producent, marka Skagerak Denmark, nigdy nie rozczarowała miłośników eleganckiego designu – teakowo-porcelanowe zestawy Plint kuszą subtelną formą.
}