Prasa designem udoskonalona - markowe stojaki na gazety

%c5%9bcienny wieszak na pras%c4%99 rosendahl

Znane na całym świecie marki, miłośnicy wysmakowanego, nowoczesnego wystroju wnętrz, wychodzą z prostego założenia, że każda przestrzeń świadomie wyposażonego i zagospodarowanego domu musi być piękna. Nie można pozwolić, by coś zakłócało harmonię ze znawstwem dekorowanego salonu, domowej biblioteki, czy przytulnego kącika, w którym można zrelaksować się z gazetą w dłoni.

 

Blomus przygotował dla miłośników tradycyjnej prasy designerskie stojaki na czasopisma

 

Stąd, stawiające na wytworność marki, jak, np., niemiecki Blomus, czy duński Rosendahl, proponują miłośnikom luksusowego salonu swoje minimalistyczne w formie, a doskonale porządkujące codzienną prasę stojaki na gazety. Co rzuca się w oczy – światowi projektanci zdecydowanie często idą w kierunku luksusowej stali szlachetnej, czy tkanin. Te materiały dają się intrygująco formować i powoływać do istnienia nietuzinkowe bryły.

W stali gustuje, nade wszystko, grupa designerów Flöz Industrie Design, która dla niemieckiej marki Blomus stworzyła stalowe gazetniki. Inna propozycja marki Blomus to połączenie tkaniny i stali, które tworzą pomysłowy gazetnik.

 

Choć świat dominuje Internet, papierowe czasopisma nie odchodzą do lamusa

 

Inna jest zupełnie forma wyrafinowanego stojaka na prasę marki Rosendahl - wiszący gazetnik. Maria Berntsen stworzyła dla duńskiej firmy luksusowy, wieszany na ścianie stojak z anodowanego aluminium. To materiał, który, nie dość, że jest bardzo trwały (kilkukrotnie twardszy od hartowanej stali), jest też wyjątkowo estetyczny. Stworzony przez Bertnsen stojak na czasopisma przybrał formę naprzemiennie układających się fal. Taki wzór na ścianie zwróci uwagę każdego gościa, a samemu miłośnikowi designu pozwoli delektować się codziennie zrównoważoną porcją codziennych wiadomości i światowego, zaklętego w oryginalnej bryle, umiłowania piękna.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Blomus, Rosendahl

 

Pin it button

Artykuły powiązane

Stojak na polana madra blomus

Polana przybrane w tkaninę - Blomus i jego stojaki na drewno

Stojaki, czy koszyki na polana tworzone były z najróżniejszych materiałów. Wiklinowe, drewniane, stalowe – nikogo nie dziwią. A stworzone ze stali i materiału? Blomus zaskauje!
Provence holmegaard

Dekoracyjne misy Provence Holmegaard - rarytas dla konesera szkła

Doskonale piękne, tworzone przez mistrzów rzemiosła z dmuchanego szkła misy Provence, duńskiej huty Holmegaard są niekończącym się źródłem inspiracji dla aranżujących salon.
Knowladge in the brain menu miniatura

Głowy „od Rashida” - kultowy design wśród książek

Słynny designer, mistrz tworzywa sztucznego – Karmin Rashid – stworzył dla duńskiej marki MENU wyśmienicie pomysłowe podstawki pod książki, które przybrały formę głów.
Zebra miniatura

Pasiaste safari, czyli Zebra Kaya Bojesena

Zabawki Kaya Bojesena, które słynny duński złotnik i designer zaczął tworzyć w 1922 roku, stały się na powrót niezwykle popularne za sprawą marki Rosendahl.
Patera ninnananna bugatti

Jak natura podpowiedziała kształt luksusowemu designowi

Światowej klasy designerzy często sięgają po wzory inspirowane naturą – tak rzecz się ma w przypadku luksusowych pater marek Bugatti i Legnoart, które zawsze przyciągają wzrok
Patera ondea blomus

Owocowa elegancja - patery mistrzów designu

Stalowy design marek Blomus i Bugatti przejawia się po raz kolejny w projektach wypełniających jadalnię i salon. Dekoracyjne misy i patery znowu kuszą swoimi kształtami.
}