Światło sprzed wieków - urok pochodni Blomus

Blomus pochodnie

Ludzkiego upodobania do ognia nie zniesie z powierzchni ziemi nawet dynamicznie rozwijająca się technika i pędząca ku nowościom cywilizacja. Żywego ognia nie zastąpi najbardziej egzotyczny sztuczny blask. Zdawać by się mogło, że ten prowokujący do zadumy żywioł, który udało się człowiekowi w jakimś stopniu oswoić i udomowić, nadal ma nad ludzkością nieopisaną władzę. Ogień ubierany jest przez człowieka, sławiącego jego zdumiewającą potęgę, w coraz to nowe kształty. Jedną z nich jest zaczerpnięta z czasów pradawnych pochodnia.

 

Wielbiciele różnorodności docenią pochodnie ogrodowe Blomus

 

Współcześnie pochodnie ogrodowe – z reguły stalowe, niezwykle eleganckie, oryginalnie formowane – święcą swój renesans. Wprawdzie odebrano im napawającą dreszczem funkcję rozświetlających opajęczynione kamienne, przerażające budzącymi dreszcze szelestami korytarze, ale trafiły za to do ogrodów, gdzie stały się jednymi z piękniejszych, nocnych ozdób.

Jednym z mistrzów–kreatorów pochodni jest niemiecka marka Blomus. Jej subtelna i rozbudowana linia pochodni trafi w każdy gust i stylistykę każdego ogrodu – od tradycyjnego, po najbardziej nowoczesny i odważny. Pochodnie Blomus można rozstawić w dowolnych miejscach ogrodu, by dobywały z nocnych ciemności szczególnie atrakcyjne zakamarki. Można też otoczyć nimi stół, przy którym grupa bliskich będzie sycić się urokiem gwiaździstej nocy. Pochodnie Blomus mogą też prowadzić zmęczonego dniem wędrowca ku spokojnemu zaciszu domu, stojąc, niby wartownicy, przy ścieżce wiodącej ku drzwiom wejściowym.

 

Pochodnie ogrodowe marki Blomus rozświetlają ciepłe noce

 

Tylko ten, kto spędził noc przy blasku pochodni Blomus, wie, jakie przepełnione zmysłowością doświadczenia staną się jego udziałem. W taką noc odrodzą się na nowo marzenia, a tęsknoty zdadzą się być możliwe do zaspokojenia. W każdym człowieku rozbudzą się pradawne, najbardziej wyraziste i dobre emocje.

 


Dział PR Grupy Nas Troje
www.smakprostoty.pl

Zdjęcia: Blomus

Pin it button

Artykuły powiązane

Pe%c5%82ne wdzi%c4%99ku du%c5%84%c5%9bkie meble skagerak

O wysmakowanych sklepach internetowych zmieniających życie

Tworzenie sklepu internetowego jest przedsięwzięciem niewyobrażalnie trudnym. Chodzi o to, by ta przestrzeń była czarująca, fachowa, budząca zaufanie. Da się to zrobić!
Design with lighti holmegaard

Design utkany ze światła - lampy ogrodowe marki Holmegaard

Piękne, szklane lampy ogrodowe - Design with Light - projektu Marii Berntsen, pozwolą rozświetlić ciepłe wieczory. Doskonale posłużą nie tylko w ogrodzie, ale i salonie.
Blomus pochodnie fuoco

Dostojeństwo pochodni stołowych Blomusa - pomysł na ogród nocą

Znicz, lampion, stołowa pochodnia – Fuoco, dzieło marki Blomus, ma wiele imion. Niewysoka pochodnia pozwoli odmienić każdy letni, czy jesienny wieczór w czas nadzwyczaj magiczny
Blomus lumbra

Latarnia Lumbra prowadzi w świat baśni - świetliste formy marki Blomus

Lumbra, stalowo-szklana latarnia ogrodowa marki Blomus, pozwala stworzyć niepowtarzalne nastroje. Rozświetlające ją światło świecy uspakaja, relaksuje i uczy trudnej sztuki dystansu.
Pochodnie marki blomus

Pochodnia Palos czaruje wieczory

Niemiecka marka Blomus wie wszystko na temat ogrodów. Potrafi stworzyć stalowe arcydzieła, proste a eleganckie pochodnie ogrodowe Palos, które zaczarują wieczory.
Skagerak   ignis miniatura

Palenisko ogrodowe Ignis i magiczne nastroje

Każdy, kto ma zadbany ogród, życzy sobie, by ognisko nie zniszczyło starannie pielęgnowanej trawy. W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się palenisko ogrodowe marki Skagerak.
}