Nasz ekspert

… dużo można o Nim powiedzieć. To człowiek bardzo nie godzący się na zastałą rzeczywistość, ciągle poszukujący nowych dróg, wrażeń i doświadczeń. Krystiana gna wewnętrzny niepokój, poczucie, że nie zdąży odkryć tego, co zostało jeszcze w życiu do odkrycia, bo przecież ma tylko dwie ręce, dwoje oczu i… kilka twarzy. Tak, nie przewidziało się Państwu. Nasz specjalista pokonał rzymskiego Janusa, którego los wyposażył w, zaledwie, dwa oblicza. Nasz specjalista jest wiele bardziej, że się tak wyrazimy, „twarzowy” i „wielostronny”.

Spójrzmy prawdzie w oczy – jaki jest i kim jest Krystian?

Z jednej strony – wyszkolony specjalista z zakresu żywienia, technik i technologii kulinarnych, więc wie, co mówi. Z drugiej – człowiek, który odrzuca wszelkie autorytety, więc się czasem złośliwie mądrzy (kto ciekawy, niech przeczyta cykl tekstów Kuchennego Inkwizytora).

 

Krystian Wawrzyczek - gotujący od lat specjalista do spraw kuchni - pisze dla portalu chimmo.pl

 

Trzecia jego twarz – z zamiłowania gotujący pyszności, rozumiejący, co znaczy kochać kuchnię. Z czwartej – zawodowy niedowiarek, który swoje wie, bo wszystko sprawdzi, nie wierząc producentom, poddaje ich sprzęt kuchenny drastycznym torturom. Jeśli coś ocaleje, znaczy, że Klientom służyć będzie i polecać można.

Z piątej strony człowiek, który ukochał sobie słowo, więc pisze dużo i z przyjemnością. Z szóstej – miłośnik ogromny doskonałych, japońskich noży, które nie mają przed nim tajemnic. Spędził wiele lat na zgłębianiu tajników ich kucia, stąd radzi nawet zawodowym kucharzom i restauratorom. Z siódmej (choć, co oczywiste, nie ostatniej) – człowiek znający na wylot sprzęt, o którym pisze na portalu Chimmo.pl, bo sam z niego od lat korzystający.

Więcej o naszym specjaliście dowiedzą się Państwo z Jego tekstów, czy rozmów z nim, jeśli będą szukać Państwo inspiracji przy zakupie luksusowego, kuchennego sprzętu.