Smeg

Włoski producent luksusowego, zarówno dużego i jak małego AGD zyskał sobie zasłużoną renomę marki Premium. Smeg rozpoczął swoją działalność już w 1948 roku, więc ma za sobą olbrzymie doświadczenie. Co specyficzne, jego początki wiążą się z kowalstwem. Dopiero później Smeg zainteresował się kuchnią. I ta wielka pasja trwa do dziś. Smeg znany jest z luksusowych czajników, ekspresów do kawy, tosterów i blenderów. Triumfy święcą jego wyciskarki - i wolnoobrotowe i te do cytrusów oraz miksery planetarne.

Drugi, jeszcze potężniejszy obszar zainteresowań włoskiego producenta stanowią designerskie, bardzo zaawansowane technologicznie duże sprzęty AGD - piekarniki, lodówki, okapy, płyty grzewcze, itp. Smeg trafia do kuchni najbardziej wymagających gotujących na całym świecie.

Włoski producent stworzył wraz z domem mody Dolce & Gabbana serię luksusowych sprzętów (małego i dużego AGD) inspirowanych kulturą i tradycją oraz historią Sycylii.

Telewizja Nas Troje - wreszcie w studio

Długo wyczekiwane, z zapałem i wielkim poświęceniem przygotowywane nasze studio filmowe wreszcie ruszyło. Zapraszamy Was i...

Mikser planetarny Smeg jest jak prawdziwy Trans...

Mikser planetarny włoskiej marki Smeg potrafi przeobrazić się w ciągu kilku chwil w prawdziwego tytana pracy. Nie dość, że...

Czy mikser planetarny Smeg może wyręczyć faceta?

Mężczyźni cierpią na specyficzną przypadłość. Wiecznie, w kółko, sobie i wszystkim w koło, muszą udowadniać, że są...