Unilloy

Żeliwne garnki - bardzo lub nieco przyciężki obiekt pożądania, bez którego wielu musiało się obejść smakiem właśnie z racji jego ciężaru. Szczerze powiemy, że i nam, przyzwyczajonym do wagi europejskich żeliwnych naczyń, czasem dźwiganie ich z kuchenki do umywalki nastręcza problemów.

Świat jednak jest o tyle doskonałym miejscem, że ciągle szuka rozwiązań i podsuwa coraz bardziej intrygujące rozwiązania. Dlatego z olbrzymią przyjemnością mamy zaszczyt pokazać Wam żeliwne naczynia z… lekkiego, a absolutnie pełnowartościowego żeliwa. Do tego naczynia japońskie. Czyli zdziwienie podwójne. Pomysłowa marka Unilloy poświęciła mnóstwo czasu i olbrzymią ilość sił, by wpaść na to, jak stworzyć lekkie żeliwne naczynia. I udało się. Przepiękne, zaprojektowane przez słynnego Komina Yamadę wysokie i niskie garnki powlekane są pięknie wybarwianą glazurą. Co ciekawe, glazura ma taką samą barwę zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. A gotuje się w tych żeliwnych, lekkich garnkach, wręcz popisowo.

Jak to się nie da?! Pewnie, że się da! Krótka h...

Świat lubuje się w historiach o tym, że kiedyś czegoś się nie dało, a potem stało się to faktem. Co intrygujące, takich...