Black Friday od zaplecza

Przygotowania do Black Friday to, wbrew pozorom, nie taka prosta sprawa, choć tym, którzy patrzą na rzecz z punktu widzenia kupującego, skomplikowana na pewno się nie wydaje. Bo co w tym trudnego, żeby ustalić lepsze, niższe ceny i pokazać je w sklepie internetowym?

Otóż rzeczywistość bywa okrutna i potrafi dać prawdziwie w kość. Takie właśnie były nasze doświadczenia, kiedy przez naprawdę długie godziny zmagaliśmy się z nieustępliwie nas doświadczającym prawem Murphy’ego.

Planowaliśmy nagrać krótki spot, by zapowiedzieć Black Friday w naszym sklepie internetowym PrestiżowaKuchnia.pl, co okazało się być przedsięwzięciem ponad ludzkie siły. Wszystkie kosmiczne siły sprzęgły się, by w tym przeszkodzić.

Sprzęt ciągle utrudniał, panom przyszła ochota na listopadowe koszenie trawy pod oknem, pod którym nigdy nikt się nie pojawia, a po zawsze pustym korytarzu przy studio włóczyły się całe pielgrzymki.

 

 

Mieliśmy wrażenie, że nigdy nie skończymy nagrywać banalnego w swojej prostocie zadania.

Pewnie znacie takie życiowe „akcje”.

Stąd, żeby się na całej tej sytuacji nieco „zemścić”, stworzyliśmy filmik o tym, jak się nagrywa jedno zdanie. Mamy nadzieję, że się spodoba.

I, oczywiście, serdecznie zapraszamy do naszego sklepu na obniżkowe zakupy. Szukajcie nas TUTAJ.

 

Zespół sklepu z luksusowym AGD

Zdjęcie: Licencja Envato

www.prestizowakuchnia.pl

 

 

Szukaj nas tutaj:

 

                

 

 

Artykuły powiązane

O tym, jak wyrzuciłem wszystkie naczynia

Każdy, kto spróbował przygody z żeliwnymi garnkami, patelniami, brytfannami, czy wokami francuskiej marki Staub robi jedno – wyrzuca ze swojej kuchni wszystkie inne naczynia.

Niemieckie garnki Zwilling są godne zaufania

Niemiecki koncern Zwilling J.A. Henckels nauczył wielu gotujących, że bardzo dobrej jakości stalowe naczynia nie muszą być straszliwie drogie. Czytaj o stalowych garnkach na każdą kieszeń.

Młynek Peugeot Paris wyższy od mojego siostrzeńca

Odwiedził mnie mój mały, półtoraroczny siostrzeniec. Mierzy sobie niecałe 80 cm wzrostu. Przyglądając mu się, uświadomiłem sobie, że niektóre młynki Peugeot są od niego wyższe.

Czy musisz tłumaczyć się z zakupu dobrego, japońskiego noża?

Albo kroisz poważnie, doskonalisz talenty, kupujesz coraz lepsze noże kuchenne, albo „chechłasz” nożem po prababci, który wieki temu zapomniał, co znaczy ostrość. Po której stronie stoisz?

Mądr Polak po szkodzie, czyli moda na nieczytanie instrukcji

Sam sobie winien ten, kto, kontestując istnieje instrukcji lub jawnie ją lekceważąc, doprowadził swój nóż, czy patelnię do ruiny. Kuchenny Inkwizytor pali na stosie nieczytających kuchenne instrukcje.

Porównanie luksusowych, stalowych patelni Demeyere

Belgijska marka Demeyere jest niekwestionowanym mistrzem tworzenia stalowych patelni. Ma w tym takie doświadczenie, że konkurencja zostaje daleko w tyle. Co wyróżnia patelnie Demeyere?
}