Black Friday od zaplecza

Przygotowania do Black Friday to, wbrew pozorom, nie taka prosta sprawa, choć tym, którzy patrzą na rzecz z punktu widzenia kupującego, skomplikowana na pewno się nie wydaje. Bo co w tym trudnego, żeby ustalić lepsze, niższe ceny i pokazać je w sklepie internetowym?

Otóż rzeczywistość bywa okrutna i potrafi dać prawdziwie w kość. Takie właśnie były nasze doświadczenia, kiedy przez naprawdę długie godziny zmagaliśmy się z nieustępliwie nas doświadczającym prawem Murphy’ego.

Planowaliśmy nagrać krótki spot, by zapowiedzieć Black Friday w naszym sklepie internetowym PrestiżowaKuchnia.pl, co okazało się być przedsięwzięciem ponad ludzkie siły. Wszystkie kosmiczne siły sprzęgły się, by w tym przeszkodzić.

Sprzęt ciągle utrudniał, panom przyszła ochota na listopadowe koszenie trawy pod oknem, pod którym nigdy nikt się nie pojawia, a po zawsze pustym korytarzu przy studio włóczyły się całe pielgrzymki.

 

 

Mieliśmy wrażenie, że nigdy nie skończymy nagrywać banalnego w swojej prostocie zadania.

Pewnie znacie takie życiowe „akcje”.

Stąd, żeby się na całej tej sytuacji nieco „zemścić”, stworzyliśmy filmik o tym, jak się nagrywa jedno zdanie. Mamy nadzieję, że się spodoba.

I, oczywiście, serdecznie zapraszamy do naszego sklepu na obniżkowe zakupy. Szukajcie nas TUTAJ.

 

Zespół sklepu z luksusowym AGD

Zdjęcie: Licencja Envato

www.prestizowakuchnia.pl

 

 

Szukaj nas tutaj:

 

                

 

 

Artykuły powiązane

Dlaczego młynki Peugeot zawojowały świat przypraw

Jak to jest, że niektóre marki są nierozerwalnie kojarzone z najlepszymi kulinariami, słynnymi kucharzami i znanymi restauracjami? Poczytaj o młynkach Peugeot.

Co kupić najpierw - japoński nóż, czy kamień do ostrzenia?

Wielu z Was zmaga się z dylematem, co kupić najpierw - japoński nóż, a potem kamień? A może odwrotnie - najpierw ostrzałkę, a potem dopiero nóż? Sprawnie rozwiążemy Twój problem.

Kto wybiera noże mistrza Takeshi Saji - laik, czy profesjonalista?

Noże mistrza Takeshi Saji wybierają, nade wszystko, osoby o specyficznym guście, czyli ludzie ceniący sobie ręczne rzemiosło i indywidualizm twórcy. Ci, którzy doceniają unikaty na skalę światową.

Japoński nóż Kasumi ze stali VG-10 - prawdziwy mocarz

Japońskie noże Kasumi to synonim mocy, potęgi, perfekcyjnej ostrości. I, co najważniejsze, genialnej niezawodności zaklętej w klasycznej, zeuropeizowanej formie. Czytaj o stali VG-10 marki Kasumi.

Ząbkowane noże do pieczywa - leksykon noży, część 12

Noże do pieczywa wyposażone są w charakterystyczne ząbki, tzw. piłę, dzięki którym pozwalają na wygodne krojenie chrupkiego chleba, puszystych bułek, czy rogali.

Noże Miyabi 5000 MCD 67 Black, czyli 132 warstwy japońskiej perfekcji

Marka Miyabi znowu zaskakuje, czaruje i rzuca na kolana. Noże z linii Miyabi 5000 MCD 67 Black, wykute z aż 132 warstw stali, to kolejny poziom unikatowego, perfekcyjnego krojenia.
}