Black Friday od zaplecza

Przygotowania do Black Friday to, wbrew pozorom, nie taka prosta sprawa, choć tym, którzy patrzą na rzecz z punktu widzenia kupującego, skomplikowana na pewno się nie wydaje. Bo co w tym trudnego, żeby ustalić lepsze, niższe ceny i pokazać je w sklepie internetowym?

Otóż rzeczywistość bywa okrutna i potrafi dać prawdziwie w kość. Takie właśnie były nasze doświadczenia, kiedy przez naprawdę długie godziny zmagaliśmy się z nieustępliwie nas doświadczającym prawem Murphy’ego.

Planowaliśmy nagrać krótki spot, by zapowiedzieć Black Friday w naszym sklepie internetowym PrestiżowaKuchnia.pl, co okazało się być przedsięwzięciem ponad ludzkie siły. Wszystkie kosmiczne siły sprzęgły się, by w tym przeszkodzić.

Sprzęt ciągle utrudniał, panom przyszła ochota na listopadowe koszenie trawy pod oknem, pod którym nigdy nikt się nie pojawia, a po zawsze pustym korytarzu przy studio włóczyły się całe pielgrzymki.

 

 

Mieliśmy wrażenie, że nigdy nie skończymy nagrywać banalnego w swojej prostocie zadania.

Pewnie znacie takie życiowe „akcje”.

Stąd, żeby się na całej tej sytuacji nieco „zemścić”, stworzyliśmy filmik o tym, jak się nagrywa jedno zdanie. Mamy nadzieję, że się spodoba.

I, oczywiście, serdecznie zapraszamy do naszego sklepu na obniżkowe zakupy. Szukajcie nas TUTAJ.

 

Zespół sklepu z luksusowym AGD

Zdjęcie: Licencja Envato

www.prestizowakuchnia.pl

 

 

Szukaj nas tutaj:

 

                

 

 

Artykuły powiązane

AGD Bugatti odnosi sukcesy w kuchniach świata, część 3

Przypominające rozchylone kielichy kwiatów słynne sprzęty Bugatti – waga Uma i wyciskarka do owoców – Vita, tworzą niepowtarzalny, kuchenny duet, który zmienia codzienność

YouTube i widzowie o nadludzkich mocach

YouTube potrafi wzbudzać nadprzyrodzone moce. Pewnie Google już o tym dawno wie, ale może nie mają pojęcia ci, którzy dopiero zaczynają się zabierać za tworzenie własnego kanału. Posłuchajcie…

W których żeliwnych naczyniach można przygotować bigos?

W krótkim poradniku znajdą Państwo kilka sugestii naszego specjalisty na temat połączenia bigosu i żeliwnego naczynia. Nie w każdym, jak się okazuje, bigos można przyrządzić.

Noże szefa kuchni, noże kucharza, Gyuto - leksykon noży, część 2

Najbardziej podstawowy, konieczny w każdej kuchni nóż – to Gyuto, czyli nóż kucharza, zwany też nożem szefa kuchni. Posłuży wszystkim kuchennym czynnościom.

Patelnie ceramiczne z powłoką nieprzywierającą i myślenie życzeniowe

Wielu poszukujących wytrzymałej patelni, wybiera patelnie ceramiczne z powłokami nieprzywierającymi. One mają jednak nieco znaczących ograniczeń.

Dlaczego faworyzujemy kuchnię?

Prawdziwa kuchnia jest nadzwyczaj przytulna. Staje się miejscem rodzinnych spotkań, bardzo ważnych rozmów i wspólnego gotowania. To miejsce prawdziwie magiczne.
}