Black Friday od zaplecza

Przygotowania do Black Friday to, wbrew pozorom, nie taka prosta sprawa, choć tym, którzy patrzą na rzecz z punktu widzenia kupującego, skomplikowana na pewno się nie wydaje. Bo co w tym trudnego, żeby ustalić lepsze, niższe ceny i pokazać je w sklepie internetowym?

Otóż rzeczywistość bywa okrutna i potrafi dać prawdziwie w kość. Takie właśnie były nasze doświadczenia, kiedy przez naprawdę długie godziny zmagaliśmy się z nieustępliwie nas doświadczającym prawem Murphy’ego.

Planowaliśmy nagrać krótki spot, by zapowiedzieć Black Friday w naszym sklepie internetowym PrestiżowaKuchnia.pl, co okazało się być przedsięwzięciem ponad ludzkie siły. Wszystkie kosmiczne siły sprzęgły się, by w tym przeszkodzić.

Sprzęt ciągle utrudniał, panom przyszła ochota na listopadowe koszenie trawy pod oknem, pod którym nigdy nikt się nie pojawia, a po zawsze pustym korytarzu przy studio włóczyły się całe pielgrzymki.

 

 

Mieliśmy wrażenie, że nigdy nie skończymy nagrywać banalnego w swojej prostocie zadania.

Pewnie znacie takie życiowe „akcje”.

Stąd, żeby się na całej tej sytuacji nieco „zemścić”, stworzyliśmy filmik o tym, jak się nagrywa jedno zdanie. Mamy nadzieję, że się spodoba.

I, oczywiście, serdecznie zapraszamy do naszego sklepu na obniżkowe zakupy. Szukajcie nas TUTAJ.

 

Zespół sklepu z luksusowym AGD

Zdjęcie: Licencja Envato

www.prestizowakuchnia.pl

 

 

Szukaj nas tutaj:

 

                

 

 

Artykuły powiązane

Porcelanowe garnki dla alergików - francuskie naczynia Revol

Wielu pasjonatów zdrowego gotowania poszukuje garnków dla alergików. Francuska marka Revol idealne odpowiada na to zapotrzebowanie, tworząc porcelanowe naczynia.

Naturalne żeliwo - patelniom mówimy TAK, garnkom NIE!

Naszą rolą, jako świadomych sprzedawców-doradców, jest szczerze mówić i pisać o mankamentach technologii, które od lat znamy i które bardzo cenimy. Dziś o garnkach z naturalnego żeliwa.

Lista prezentów ślubnych - sprzęt Bugatti

Prezent ślubny może okazać się być prawdziwym objawieniem. Elegancki design elektrycznych sprzętów Bugatti zauroczy każdą młodą parę.

Kapryśne patelnie ze stali szlachetnej - tajniki smażenia

Patelnia ze stali szlachetnej to wyśmienity sprzęt kuchenny. Posłuży przez lata pod warunkiem, że będzie odpowiednio przygotowana do smażenia.

Przepis na sernik z dynią - halloween'owy odcinek programu "Jedzonko szyte na miarę" poleca!

Sernik, jak to sernik, lubi zmieniać swoje sernikowe oblicze. W naszym studio zagościł sernik z musem z dyni Hokkaido, stworzony specjalnie na Halloween. Smakował wybitnie. Spróbujcie sami!

Wielka alergiczna ściema, czyli jak wykończyć alergika

Jak pokazują rozmowy z lekarzami i farmaceutami, naczynia dla alergików to wróg numer jeden na antyalergicznej liście. Lepiej alergikowi pochłonąć tony pigułek, niż zwalczyć alergię w zarodku.
}