Black Friday od zaplecza

Przygotowania do Black Friday to, wbrew pozorom, nie taka prosta sprawa, choć tym, którzy patrzą na rzecz z punktu widzenia kupującego, skomplikowana na pewno się nie wydaje. Bo co w tym trudnego, żeby ustalić lepsze, niższe ceny i pokazać je w sklepie internetowym?

Otóż rzeczywistość bywa okrutna i potrafi dać prawdziwie w kość. Takie właśnie były nasze doświadczenia, kiedy przez naprawdę długie godziny zmagaliśmy się z nieustępliwie nas doświadczającym prawem Murphy’ego.

Planowaliśmy nagrać krótki spot, by zapowiedzieć Black Friday w naszym sklepie internetowym PrestiżowaKuchnia.pl, co okazało się być przedsięwzięciem ponad ludzkie siły. Wszystkie kosmiczne siły sprzęgły się, by w tym przeszkodzić.

Sprzęt ciągle utrudniał, panom przyszła ochota na listopadowe koszenie trawy pod oknem, pod którym nigdy nikt się nie pojawia, a po zawsze pustym korytarzu przy studio włóczyły się całe pielgrzymki.

 

 

Mieliśmy wrażenie, że nigdy nie skończymy nagrywać banalnego w swojej prostocie zadania.

Pewnie znacie takie życiowe „akcje”.

Stąd, żeby się na całej tej sytuacji nieco „zemścić”, stworzyliśmy filmik o tym, jak się nagrywa jedno zdanie. Mamy nadzieję, że się spodoba.

I, oczywiście, serdecznie zapraszamy do naszego sklepu na obniżkowe zakupy. Szukajcie nas TUTAJ.

 

Zespół sklepu z luksusowym AGD

Zdjęcie: Licencja Envato

www.prestizowakuchnia.pl

 

 

Szukaj nas tutaj:

 

                

 

 

Artykuły powiązane

Młynek Peugeot Paris wyższy od mojego siostrzeńca

Odwiedził mnie mój mały, półtoraroczny siostrzeniec. Mierzy sobie niecałe 80 cm wzrostu. Przyglądając mu się, uświadomiłem sobie, że niektóre młynki Peugeot są od niego wyższe.

Lepszy czajnik Bugatti Vera, czyli ewolucja elektroniki

Na przestrzeni kilku lat słynny, elektryczny czajnik Bugatti przeszedł sporą ewolucję. Teraz Vera jest zdecydowanie cichsza i lepiej się sprawuje w codziennym użytkowaniu.

Jak japoński mistrz kowalstwa sam siebie podrobił

Kuchenny Inkwizytor, rozjuszony przez zadającego paradoksalne pytania Pytacza, doprowadzony przezeń do białej gorączki, zaczyna robić się nadzwyczaj podejrzliwy wobec całego świata.

Mała Dania z dużej Danii

Skrzynka ogrodowa, skrzyneczka na owoce i warzywa, która jest swoistym arcydziełem? Dlaczego nie? To, co skandynawska marka Skagerak bierze w dłonie, staje się wyjątkowe.

Jak dbać o stalowe naczynia

Stalowe naczynia bywają nieco kapryśne. Potrafią się ubrudzić, pojawiają się na nich plamy. Jak poradzić sobie z tą niewielką trudnością, podpowie nasz specjalista.

Wieża smaków, czyli piętrowe gotowania na parze

Jest wielu miłośników gotowania na parze, ale tylko niektórzy mogą sobie pozwolić na piętrowe tworzenie za jednym razem całego genialnie aromatycznego, zdrowego obiadu.
}