Blask włoskiego designu - seria Glamour marki Bugatti

Glamour znaczy blask, urok, splendor, czarujący przepych. Włoska marka Bugatti w ten właśnie sposób nazwała nową linię kolorowych utensyliów i akcesoriów do kuchni i jadalni. Glamour Bugatti kusi kolorami, nowoczesnym połączeniem stali szlachetnej i barwionego, przejrzystego akrylu. Linia Glamour rozjaśniła kuchnię, niegdyś wypełnianą przez Bugatti akcesoriami ze stali i drewna, które były wizualnie cięższe i wiele dostojniejsze.

 

Urocze i radosne w formie utensylia z linii Glamour, marki Bugatti

 

Seria Bugatti Glamour, dedykowana zwłaszcza młodemu pokoleniu miłośników włoskiego designu i znanego na świecie logo, jest kolorowa.

Dominują tu czerwień, zieleń, różowy fiolet, kolor żółty, pomarańczowy i elegancka czerń. Na linię Glamour składają się akcesoria wypełniające kuchnię - młynki do soli i pieprzu, stojaki na papierowe ręczniki, luksusowe zestawy do płynnych i sypkich przypraw oraz bardzo wyrafinowane stojaki, które trzymają na stalowych haczykach pięć utensyliów – łyżkę cedzakową, chochlę, widelec do mięs, łyżkę do serwowania i łopatkę do przewracania smażonych mięs i ryb. Drugą z odnóg serii Glamour, marki Bugatti, wypełniają akcesoria, które znajdą miejsce w nowoczesnej, przemyślnie wyposażonej jadalni. Tu królują, nade wszystko, potężne patery na aromatyczne ciasta, czy wytworne gatunki serów.

 

Bugatti w kuchni w nowej, kolorowej odsłonie – akrylowo-stalowe utensylia Glamour

 

Cechą dominującą linii Glamour jest wyszukana prostota form, które wyszły spod ręki grupy designerskiej – Stars Designers & Architects Milano-Berlin, w której gronie tworzy również Andreas Seegatz, znany, między innymi, z projektów ekspresu Diva, czy kultowego czajnika Vera Bugatti.

Akcesoria kuchenne i utensylia jadalniane Glamour, włoskiej marki Bugatti, to odważne spojrzenie na połączenie lekkiego i delikatnego wizualnie przejrzystego, barwionego akrylu i mocy polerowanej lub satynowanej stali szlachetnej, czy, jak w przypadku pater, krystalicznie przejrzystego szkła i akrylu. Efekt jest w gruncie rzeczy bardzo intrygujący, jako że linia Glamour Bugatti staje się kolorowo-zabawna, ale i wyjątkowo ekskluzywna zarazem, stanowiąc idealny pomysł na prezent ślubny, czy tych, którzy urządzają kuchnię w barwach tęczy.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
Zdjęcia: Bugatti

www.prestizowakuchnia.pl

 

Szukaj nas tutaj:

 

 

                

Artykuły powiązane

Naczynia Industry marki Demeyere, czyli mistrzostwo na wyciągnięcie ręki

Belgijska marka Demeyere to producent-fanatyk. Jeśli coś robi, to najlepiej, jak się da. Dlatego jego kolekcje naczyń budzą powszechny zachwyt wśród miłośników kuchni i zawodowych kucharzy.

Calineczka z żeliwa i mega-smaki - garnuszki francuskiej marki Staub

Miłość od pierwszego wejrzenia – maluśkie garnuszki z żeliwa, słynnej francuskiej marki Staub, uwodzą bezpowrotnie. Są tak niewielkie, że mieszczą się na dłoni.

Porcelana Revol, która działa na indukcji. Słyszeliście o czymś takim?

Mimo że płyty indukcyjne są niezwykle popularne, niektóre typy naczyń nie potrafią do dziś z nimi współpracować. Poczytaj o marce Revol, która zmusiła porcelanę do działania na indukcji.

Co wolisz? Patelnię z diamentem, czy szafirem?

Niemiecka marka Woll, znany producent tytanowych patelni nieprzywierających, ma dwa ciekawe patenty na wzmacnianie swoich powłok. Dodaje do nich mikroelementy szafiru lub diamentu.

Lepszy czajnik Bugatti Vera, czyli ewolucja elektroniki

Na przestrzeni kilku lat słynny, elektryczny czajnik Bugatti przeszedł sporą ewolucję. Teraz Vera jest zdecydowanie cichsza i lepiej się sprawuje w codziennym użytkowaniu.

Trzy noże i nieskończoność możliwości - Miyabi 5000 MCD w kuchni

Wielu kupujących noże zastanawia się, ile faktycznie ostrzy będzie im potrzebnych. Okazuje się, że wystarczy całkiem prosty zestaw, np. 3 noży, by poradzić sobie z każdym kuchennym wyzwaniem.
}