Szaro-grafitowe oblicze dostojnych naczyń Staub

Staub to marka, która bardzo mocno akcentuje swoje zainteresowanie klasyką koloru. Generalnie – dość niechętne i sporadycznie wypuszcza na rynek żeliwne garnki, czy patelnie lub brytfanny w eksperymentalnych, odważnych kolorach. Ale za to, jeśli Staub decyduje się pokazać światu jakąś klasyczną w barwie odsłonę swoich kultowych, żeliwnych naczyń, można od razu założyć, że będzie to hit sprzedający się dekadami. Bo Staub potrafi zrobić cuda nie tylko z żeliwem, ale i z kolorem.

Zdawałoby się, że szary garnek będzie pospolity i nieciekawy, że zniknie w kuchni i wtopi się w półki, regały, czy kolory blatu. A tu niespodzianka. Grafitowa-szarość marki Staub, która pokrywa przepiękną, połyskliwą, porcelanową glazurą żeliwne garnki, brytfanny i patelnie, wygląda tak, jakby była stworzona z aksamitu.

 

Graphite Grey to jedna z bardziej urokliwych serii żeliwnych garnków i patelni marki Staub

 

Misterne cieniowanie nadaje serii Graphite Grey wizualnej lekkości, subtelności i zwiewności, co jest niebagatelnym wyczynem, jeśli uświadomimy sobie, że mowa tu o kolorze żeliwnych naczyń, które same z siebie są ciężkie i masywne.

Staub dokonał tu swoistej, a misternej transformacji i mistyfikacji. Dopiero, gdy bierze się do ręki garnek, brytfannę, czy patelnię, woka lub zaparzacz z tej najszerszej kolekcji marki Staub, można poczuć zaskoczenie ich ciężarem i potęgą.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
Zdjęcia: Staub

www.prestizowakuchnia.pl

 

Szukaj nas tutaj:

 

                

 

 

 

Artykuły powiązane

Żeliwo w szmaragdowym kolorze - linia naczyń Basil Green marki Staub

Bazylia to przyprawa podkreślająca aromat wielu, nie tylko tradycyjnych potraw. Analogicznie, linia żeliwnych naczyń Staub Basil Green wspaniale komponuje się z talentem kucharza.

I nie opuszczę Cię aż do śmierci - czyli o niemocy rozstania się z alergią

Niektórzy alergicy, co zdumiewa, niechętnie rozstają się ze swoją utrudniającą życie przypadłością. Choć mogą kupić naczynia dla alergików, unikają ich, jak ognia.

Małe noże do obierania warzyw i owoców - leksykon noży, część 8

Małe noże do obierania warzyw i owoców trzeba traktować poważnie. Mają bezpośrednio kontakt z żywnością, stąd trzeba wybierać noże stworzone przez zaufanych producentów.

Podziemny świat żeliwa

Owoc granatu intrygował przez epoki. Pełno go w mitologiach świata, w Biblii, śródziemnomorskich rytuałach. A, dzięki francuskiej marce Staub i jej serii Grenade Red, pełno go i w kuchni.

Kaprysy twardziela, czyli czego nie tolerują żeliwne naczynia Staub

Wyśmienite, obdarzone dożywotnią gwarancją żeliwne naczynia marki Staub stawiają swojemu użytkownikowi nieco wymagań. Odwdzięczają się za to rewelacyjną jakością.

Na czym ostrzyć japońskie noże? Kamienie ceramiczne, syntetyczne, czy naturalne?

Japońskie noże ostrzy się na specjalnie dla nich stworzonych kamieniach. Istnieją trzy zasadnicze grupy - kamienie ceramiczne, syntetyczne i naturalne. Przeczytasz o nich w naszym tekście.
}