Rozkołysane owoce na paterze Bugatti

W zależności od „nastroju” owoców, można zapewnić im, za sprawą wyjątkowo przemyślanej patery Ninnananna firmy Bugatti, całkiem atrakcyjną rozrywkę – dynamiczne huśtanie lub spokojne kołysanie do snu. Bugatti znane jest dobrze na świecie z tworzenia przedmiotów z duszą. Nie dość, że czaruje luksusem, dodatkowo przyciąga za sprawą kpiarskich, ubranych w nowoczesny design formalnych dowcipów. I tak właśnie potężna, bo aż 38 centymetrowej długości patera na owoce Ninnananna jest luksusową „kołyską” dla owoców.

 

Nucąc pod nosem kołysankę, można utulić owoce do snu – patera-kołyska Butgatti

 

Półokrągła, pięknie profilowana masywna misa sprawia wrażenie odlanej z zatrzymanego w ruchu ciekłego metalu. Dzięki aż 30 centymetrowej szerokości pomieści całą owocową elitę. Funkcjonalność i nietuzinkowość misy polega na konstrukcji półokrągłego dna i asymetrycznie wyciętych ścianek. Ninnannanna kusi, by rozhuśtać owocową gromadę. Trudno usiedzieć przy niej spokojnie, bo ciągle zachęca, nawet nobliwych gości, do trącania jej palcem, by sprawdzić, czy na pewno będzie się kołysać.

Ręcznie wykańczana Ninnananna jest doskonale wyważona. Nie ma obawy, żeby wywróciła się z całą swoją owocową zawartością.

Bugatti proponuje, wielbicielom kolorów, kilka wersji wykonanej ze stali szlachetnej patery z czerwonym, zielonym, pomarańczowym, wrzosowym, czarnym, białym dnem i ściankami. Dla ceniących ascetyczny luksus stworzono paterę z polerowanej stali szlachetnej. Wielbiący odmienność znajdą tu również patery oprawne w skórę – seria IndiVidual.

 

Wytworna, stalowa patera-kołyska Ninnananna marki Bugatti

 

Taka rozkołysana patera Bugatti, firmy będącej synonimem światowego luksusu, nada się jak nic innego na elegancki ślubny podarunek, czy prezent na ważną rodzinną uroczystość. Każdy obdarowany, kołysząc delikatnie owoce leżące w „stalowym hamaku”, będzie z rozrzewnieniem wspominał tych, którzy wpadli na pomysł rozbudzić w nim kołysankowe wspomnienia.

 


Dział PR Grupy Nas Troje

Zdjęcia: Bugatti

www.prestizowakuchnia.pl

 

Szukaj nas tutaj:

 

                

 

 

Artykuły powiązane

Temos Magnussena - obywatel świata

Stworzony w 1977 roku termos Erika Magnussena, przechodząc przez dekady różne modyfikacje, doczekał się najbardziej luksusowej odsłony. Marka Stelton znowu czaruje.

Jak rozsadzić gości na przyjęciu - świat gentelmana, część 15

Dżentelmen, gospodarz przyjęcia, rozsadza swoich gości wedle ścisłych reguł. Uważa, by nie posadzić obok siebie małżonków, przyjaciół, czy ludzi ze sobą związanych. Dziwne?

Jak być dobrym gospodarzem przyjęcia - świat gentelmana, część 12

Dżentelmen jest wyśmienitym gospodarzem przyjęcia. Zaprasza gości odpowiednio wcześniej, dba o ich kulinarny komfort, wybacza wszelkie niezbyt stosowne zachowania.

Zaproś do siebie legendy designu

Słynni na całym świecie designerzy, których nazwiska dawno już obrosły legendą i ich zjawiskowe projekty, do dziś wywołują na twarzach Polaków grymas zdziwienia.

Amfora zamiast karafki na wodę

Kontra, przepiękny, stalowy termiczny dzbanek na wodę, czy sok, stylizowany jest na starożytną amforę z alabastru. Duńska marka Stelton z przyjemnością dołączyła go do swojego portfolio.

Sztućce nie dla Kowalskiego

Słynne sztućce projektowane dla marki Stelton są wyznacznikiem designu XX wieku. Wiele z serii można znaleźć w muzeach sztuki współczesnej całego świata. Ot, design dla VIP-ów.
}