Odważyć się „zważyć smak” - waga kuchenna Bugatti

Elektroniczna waga Bugatti, Uma, wspomaga kulinarne pasje. Tworzy ciasta idealne, torty wybitne, chleby nie z tej ziemi. Waga Bugatti okazuje się być zupełnie niezastąpionym kuchennym rachmistrzem. Pilnuje rozsądku i umiaru, nie pozwala przesadzić w ilościach dodawanych składników, chroni przed niedostatecznym dopracowaniem szykowanego specyfiku.

 

Waga uczy dokładności

Zasadniczo rzecz biorąc, waga Uma Bugatti jest przeraźliwą radykalistką. Wszystkiego musi być tyle, ile nakaże, nie pozwala na improwizację i dowolność. Uczy cierpliwości, staranności i dokładności. I dobrze, bo właśnie między innymi dzięki niej, znanej włoskiej wadze Bugatti, szykowane ciasto, czy domowy chleb, będą budować wciąż od nowa wrażenia „nieba w gębie”.

 

Rozpoznawalny design

Uma to waga na wskroś futurystyczna i niepodobna do żadnej innej. Wyposażona w funkcję tary Uma jest bardzo inteligentna. Waży i, dodatkowo, odmierza czas, jako że ma wbudowany godzinny timer. Dzięki jej umiejętnościom i wyczuciu czasu można zostawić obiad, czy przyszłe wypieki w „dobrych rękach”. Choć, zasadniczo, wiele precyzyjniej byłoby powiedzieć „w dobrym kielichu”, bo tak zjawiskowy kształt nadali Umie jej twórcy - Innocenzo Rifino i Lorenzo Ruggieri.

Miska wagi przypomina kielich kwiatu zawieszonego na smukłej, srebrnej łodydze. W środku barwnego „kielicha” znajduje się wyjmowana biała misa, która może posłużyć do mieszania różnego typu produktów.

 

 

Doskonały prezent dla miłośników designu i wypieków

Wagi Uma, jak wszystko, co wychodzi spod zręcznych dłoni kreatorów tej firmy, mogą stanowić udany prezent dla tych, którzy kochają kuchenną precyzję. Podarunek o tyle sugestywny, że będący zakamuflowaną prośbą o upieczenie doskonałego, wspartego wagową specjalizacją Bugatti, ciasta.

Masz z czego wybierać, bo waga Uma pojawia się w wielu różnorodnych odsłonach - od najprostszej, kolorowej, poprzez zdobioną kryształami Swarovskiego, jeansem oraz skórą. Najbardziej luksusowa odsłona przybrana została aż 5 980 kryształami Swarovskiego.

 

Dział PR Grupy NasTroje

Zdjęcia: Bugatti

www.prestizowakuchnia.pl

 

 

Szukaj nas tutaj:

 

                

 

 

Artykuły powiązane

Jaki jest najbardziej podstawowy zestaw noży kuchennych?

Wielu pyta, jaki zestaw noży przyda im się w kuchni. To niełatwe, wbrew pozorom, pytanie. Trzeba wziąć pod uwagę wiele zmiennych. Czytaj o tym, jak może wyglądać podstawowy zestaw noży.

Dedykowane dla Ciebie - jak mistrzowie rzemiosła rozpieszczają Klienta (cena nie gra roli)

Świat designu wypełniają sprzęty czasem kompletnie niepowtarzalne. Niestety, z reguły kosztują majątek. Ale, co cieszy, pooglądać je sobie można, jak mawiają, całkiem za darmo.

Lista prezentów ślubnych - japońskie noże Miyabi

Okazuje się, że rodacy przestali wierzyć w przesądy i coraz częściej wybierają doskonałej jakości japońskie noże marki Miyabi na prezent ślubny. Gratulujemy odwagi!

Patelnia tytanowa - co to za wynalazek?

Patelnia tytanowa święci ostatnio triumfy. I trudno się dziwić, bo to naprawdę doskonała technologia. Tylko, czy na pewno istnieje coś takiego, jak patelnia tytanowa? Czytaj o tym zjawisku.

Skagerak - Chleb w teakową, skandynawską kratę

Miodowo-brązowa, ciepła, piękna barwa naturalnego drewna teakowego sprawia, że deska do pieczywa – Pantry – marki Skagerak, staje się prawdziwym dziełem sztuki kuchennej.

Co wybrać - nóż japoński, czy europejski? Część 2

Druga część cyklu-poradnika dotyczącego dobierania noża pokaże kolejne różnice między nożami japońskimi, a europejskimi. Tym razem o estetyce, cenie i użytkowaniu noży.
}