Telewizja Nas Troje - wreszcie w studio

Kilka tygodni temu pisaliśmy o powstającym studio video, naszej własnej, prywatnej telewizji kulinarno-produktowej – Nas Troje TV. Wreszcie nadszedł czas, by się nią pochwalić. Nagrywamy już i montujemy filmy, zaczynamy realizować wielki plan (niekoniecznie 5-letni), by pokazać sprzedawany przez nas sprzęt w akcji. I przy okazji rozwiać wszelkie Wasze wątpliwości związane z jego używaniem, konserwacją, myciem, itp.

 

Prosto kontra fachowo

Każdy z nas jest inny. Każdy życzy sobie innego typu przekazu. Niektórzy chcą w 1-2 minutowym, czy nawet i krótszym filmie dostać wszelkie informacje na temat interesującego ich sprzętu. Np. dowiedzieć się, czy na danego typu patelni sprawnie usmażą jajka i steki (a wbrew pozorom nie wszystkie patelnie pozwalają wykonać oba zabiegi łatwo i przyjemnie; niektóre będą stawiały opór jajecznicy, tworząc z kolei super-steki, inne odwrotnie).

Dla innego typu odbiorców przygotujemy filmy poświęcone technologiom. Np. czym różnią się 5-warstwowe patelnie danego producenta od 5-wastwowych patelni innego. Czy można mówić o podobieństwach smażenia na patelniach wykonanych z różnego typu materiałów? Itd., itp.

Zależy nam na tym, by wszyscy nasi Klienci, stali, obecni i przyszli, widzowie naszego kanału YouTube, a nawet i Ci, którzy przestraszeni cenami luksusowego sprzętu nigdy nie trafią do naszych sklepów, mogli obejrzeć mnóstwo praktycznych filmów, które pomogą sprawnie gotować, smażyć i piec oraz kroić, przyprawiać – czyli robić wszystko, co w kuchni robić wolno.

 

 

Pokażemy sprzęt kuchenny od podszewki

Na razie jesteśmy jedynymi w naszej branży, którzy pokazują luksusowy sprzęt w akcji. Skupiamy się na tym, jak działa, co pozwoli Ci przygotować, co potrafi, jak pomoże, a w czym trochę Ci życia utrudni (bo niektóre sprzęty wymagają na początku nieco uwagi). Oczywiście, będziemy gotować, smażyć, piec, zapiekać, robić mnóstwo herbaty i kawy, wyciskać soki z warzyw, owoców, uczyć krojenia. A to wszystko w oparciu o markowy, luksusowy sprzęt.

Zlikwidujemy podstawową bolączkę branży luksusowego kuchennego AGD. Wielu sprzedaje, ale mało kto, bo tylko bardzo nieliczni (w kategoriach całego świata!, nie tylko Polski), potrafią wyjaśnić Klientowi, czego może się spodziewać po określonej grupie sprzętów kuchennych. Nie na darmo nasz specjalista, Krystian, już od 1993 roku zajął się testowaniem i poznawaniem technologii kulinarnych.

 

Niech doskonały sprzęt pracuje na Ciebie i na siebie

Problem, z którym zgłaszają się do nas często Klienci przeróżnych sklepów, w których kupili luksusowy sprzęt, to kompletny brak podstawowych nawet informacji, jak sobie z nim radzić. Stąd zdarza się, że po miesiącu żeliwna patelnia lądowała w półce, a drogie, doskonałe japońskie noże trafiały do szuflady, bo ktoś nie umiał sobie poradzić z ich naostrzeniem, czy bał się nimi kroić.

Naprawimy to, o czym nie pomyśleli nie tylko sprzedający, ale i producenci. Mało kto jest naprawdę przygotowany do uczenia swoich Klientów, jak w możliwie najlepszy sposób wykorzystać nowoczesne technologie kuchenne. Chcemy pokazać Wam, że choć nasz sprzęt kosztuje dużo, w porównaniu z tym, co można spotkać w marketach, to jest sprzętem dla ludzi. Jest dla każdego i każdy może cieszyć się nim przez długie lata, wykorzystując bez obaw jego potencjał.

 

Połączymy sztukę gotowania ze sztuką używania świetnego sprzętu

Nim jeszcze coś kupisz, czy podejmiesz decyzję o zmianie wyposażenia swojej kuchni, możesz zajrzeć na nasz kanał YouTube, czy do naszych sklepów i portali (gdzie również znajdziesz filmy), by dowiedzieć się, która technologia spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Sprawimy, że nie będziesz musiał grać roli testera, który na własnej skórze (kieszeni oraz żołądku i smaku) przekonuje się, czy dobrze wybrał. Nasza telewizja kulinarna, Nas Troje TV, powstała po to, by załatwić sprawę za Ciebie.

Oczywiście, pokażemy tylko ten sprzęt, którym się od lat zajmujemy. Skupimy się na tym, co najistotniejsze w luksusowych naczyniach, patelniach, nożach, itp.

Po czasie pewnie i tak okaże się, że jeden typ patelni (np. tytanowa patelnia Woll wzmacniana diamentem) będzie miał kilkanaście, czy kilkadziesiąt filmów. Już teraz wiemy, że podstawowych filmów o samych patelniach będzie około 300.

Zapytacie, czy aby nie przesadzamy? Nie! Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie na naszym odświeżonym kanale YouTube informacje, o które mu chodzi. Nikt nie musi oglądać aż 300 filmów, by sprawdzić, która patelnia mu się spodoba. Ale, jeśli wybierzesz którąś patelnię z oferty naszych sklepów, będziesz w 100 pewien, jak Ci posłuży. Dlatego subskrybuj już teraz nasz kanał na YouTube, bo może ominąć Cię jakiś fajny i pomocny film.

 

Będziemy i prosto uczyć i fachowo gotować

Chcemy, by nasz kanał dotarł do każdego, kto dopiero zaczyna przygodę w kuchni (jemu będzie dedykowana szkoła gotowania - całkowicie od podstaw). Z drugiej strony będziemy gotować zaawansowane, ciekawe i nieziemsko smakujące potrawy - dla wprawionych, by dostarczać inspiracji. Zawsze będziemy działać na doskonałym sprzęcie, tłumacząc, czego spodziewać się po nim w danej kuchennej sytuacji.

Jako że zaczynamy, planów jest mnóstwo, a to, w jakim kierunku pójdziemy, pokaże czas i sugestie naszych Widzów. Na razie powiemy jedno - z nieziemską dumą zaczynamy wreszcie realizować kolejne, potężne marzenie, które dojrzewało wiele lat.

 

Joanna Gawlikowska i Krystian Wawrzyczek - właściciele sklepów SmakProstoty.pl, PrestiżowaKuchnia.pl, ŻeliwneNaczynia.pl

i debiutującej w kwietniu 2019 roku telewizji kulinarnej, innej, niż wszystkie – Nas Troje TV

Zdjęcia: Grupa Nas Troje

Artykuły powiązane

Wystawa rasowych ciast i serów - patera Glamour firmy Bugatti

Pasjonaci wszelkiego typu serów, a także kochający piec domowe, pyszne ciasta nie będą rozczarowani paterami Glamour marki Bugatti. Kolor i szkło w parze z designem i wdziękiem.

Kuchennie postępowi, czy zacofani mężczyźni?

Kuchenny Inkwizytor, na wzór socjologów, bada męską naturę. W kuchni, rzecz jasna. I odkrywa, że panujący tam faceci potrafią być i niezwykle odważni i równie niereformowalni.

Dlaczego na rynku naczyń Premium jest tak niewiele nieprzywierających garnków?

Garnki z nieprzywierającymi powłokami są dość rzadkim zjawiskiem w świecie markowych kulinariów. Z czego wynika ich niewielka popularność?

Czajnik Vera Bugatti - kultowy sprzęt XIX wieku

Włoska marka Bugatti dobrze wiedziała, że jej designerski czajnik elektryczny, Vera, doczeka się ogromnego aplauzu i światowej sławy. Pokażcie nam inny, równie słynny czajnik!

Ile alergicy wiedzą o naczyniach dla alergików?

Czy polscy alergicy uczuleni na nikiel i metale ciężkie mają świadomość tego, co ich uczula? I czy szukają, jakiś innych, poza lekami, metod skutecznego zwalczenia alergii?

Gotowanie na parze w rozmiarach XL – Silit Vitaliano

Niemiecki producent znakomitych naczyń, marka Silit, zaproponował duże, rodzinne wkłady do gotowania parze. Uradował w ten sposób kochających tak przyrządzane posiłki
}