Żeliwo w szmaragdowym kolorze - linia naczyń Basil Green marki Staub

Bazyliowy kolor linii luksusowych naczyń z żeliwa słusznie kojarzy się z naturalnością. Francuska marka Staub dokłada wszelkich starań, by jej garnki i patelnie spełniały najwyższe standardy nawet profesjonalnych kuchni, pozostając jednocześnie jak najbliżej zdrowego, smacznego gotowania.

Linia Basil Green dowodzi tego, że estetyka w kuchni staje się elementem nieodzownym. Piękno naczyń, patelni, woków i wszelkiego typu sprzętu jest bardzo istotne, gdyż twórczo wpływa na gotującego. Marka Staub od dekad wierzy, że piękno i estetyka żeliwnych naczyń wydatnie wpływają na jakość potraw, które się w nich przyrządza. Stąd – francuski producent łączy w swoich naczyniach filozofię piękna i smaku.

 

Bardzo mądre naczynia

Perfekcyjny efekt pracy w kuchni - w postaci dań przygotowywanych w garnkach, na patelniach i wokach Staub, z linii Basil Green - to efekt połączenia wielu ważnych elementów. Pierwszym z nich jest najwyższej klasy żeliwo tworzone we Francji, wypalane w bardzo wysokiej temperaturze, dzięki której nie straszne mu są nawet temperatury piekarnika sięgające 300 stopni Celsjusza.

 

Szmaragdowo-zielone żeliwne naczynia francuskiej marki Staub i od razu lepsze gotowanie

 

Żeliwo Staub znakomicie przewodzi ciepło, rozprowadzając je w głąb potrawy, skracając czas jej przygotowywania i długo utrzymując optymalną temperaturę. Stąd - można w nim serwować potrawy nawet na ogrodowy stół, bez obaw, że szybko wystygną.

 

Eko-glazura i powłoka nieprzywierająca

Na zewnątrz - żeliwny szkielet naczyń Staub jest pokrywany elegancką, szmaragdową, fajansową emalią, która powstaje na bazie naturalnych barwników. Z kolei wewnątrz naczyń Staub kryje się prawdziwa potęga i tajemnica doskonałego gotowania, smażenia i duszenia – porcelanowa powłoka nieprzywierająca. To ona sprawia, że potrawy nie przywierają podczas smażenia, zyskują na wyrazistości i aromacie. Nieprzywierająca powłoka żeliwnych naczyń Staub jest przyjazna alergikom.

 

Dzieło najsłynniejszych kucharzy świata

Naczynia Staub tworzone są z prawdziwą pasją i miłością. Przy ich projektowaniu i powstaniu brali udział najsłynniejsi kucharze świata. Dzięki temu każda forma garnka, brytfanny, patelni, czy woka przesycona jest prawdziwą maestrią. Jeśli wykorzystywać naczynia Staub zgodnie z ich przeznaczeniem i zaleceniami producenta, można zyskać przyjaciół na całe dekady twórczego gotowania, które nigdy nie stanie się nudne.

Swoim uroczym, minimalistycznym wyglądem, a przede wszystkim niezwykłymi cechami, garnki i patelnie Staub, z linii Basil Green, podbijają serca kucharzy całego świata, również prawdziwych mistrzów kulinarnych, którzy przygotowują w tych bezkonkurencyjnych naczyniach prawdziwe arcydzieła smaku.

 

Dział PR Grupy Nas Troje

Zdjęcia: Staub

www.prestizowakuchnia.pl

 

Szukaj nas tutaj:

 

                

 

Artykuły powiązane

Specjalista niejedno ma imię, czyli o tym, który kuchnią dyryguje

Szczycimy się od lat tym, że nasze sklepy internetowe wyposaża i prowadzi specjalista z zakresu żywienia, technik i technologii kulinarnych. Ten tekst mówi nieco o naszym szefie.

Inkwizytor Kuchenny i tajemna płatność

Zdarzają się karkołomne, zakazane i konieczne do trzymania w tajemnicy zakupy w sieci. Jak sobie z nimi poradzić, by nie wpędzić się w domowe kłopoty, podpowiada Kuchenny Inkwizytor.

Bloczek pokryty skórą, czyli doskonałe polerowanie noży

Świetnym zakończeniem procesu ostrzenia noży jest polerowanie ich na bloczku obitym naturalną skórą. Pozbawiasz wtedy klingę mikro-zadziorów i maleńkich rys.

Polerowane miedziane naczynia kontra garnki ze szczotkowanej miedzi

Wielu gotujących decyduje się na miedziane naczynia, wychodząc z założenia, że jeśli już kupować garnki, to takie, które wytrwają przez całe dekady. Pytanie, na jakie naczynia się zdecydować.

Jak używać żeliwnych naczyń i patelni Staub na indukcji?

Żeliwne naczynia francuskiej marki Staub idealnie wręcz nadają się do gotowania i duszenia w nich na kuchni indukcyjnej. Musisz jednak zastosować się do kilku prostych reguł.

Schabowa 13, czyli złośliwie o polskiej sobocie

Kuchenny Inkwizytor, mięsożerca zawołany, zaatakował polską świętość – serwowany nieodmiennie w niedzielę kotlet schabowy. Ironicznie o polskie weekendowej kuchni.
}