De Buyer

Czy wyobrażasz sobie, że francuska marka De Buyer powstała już w 1830 roku? Jak olbrzymią tradycję ma za sobą ten znany i ceniony w świecie producent, który rozpoznawalny jest, nade wszystko, za sprawą produkcji luksusowych, miedzianych naczyń! Garnki z miedzi i miedziane patelnie De Buyer to synonim prestiżu, wytwornego gotowania i smażenia oraz wykwintnych smaków.

Miedziane sprzęty znajdziesz w najsłynniejszych restauracjach świata, gdzie mistrzowie kuchni otaczają je prawdziwym kultem. Przy okazji miedziane garnki i patelnie z miedzi, o czym niewielu wie, są tajnym narzędziem słynnych kucharzy, którzy za ich pomocą wyczarowują bajeczne smaki.

Wśród luksusowych miedzianych naczyń marki De Buyer znajdziesz garnki i patelnie na indukcję oraz na klasyczne typy kuchenek. Oferta jest dość zróżnicowana - możesz wybrać naczynia z żeliwnymi, stalowymi, czy nawet mosiężnymi uchwytami.

Miedziane naczynia - fanaberia dla bogatych, cz...

Miedziane garnki i patelnie francuskiej marki De Buyer wytrwają w Twojej kuchni przez całe dekady. A potem przejdą w ręce...