Biel w kuchni - modna raz na zawsze

Śnieżna biel, złamana biel, czy nawet polarna biel zawsze doskonale pasuje do kuchni. Ta barwa sprawia, że naczynia, patelnie, czajniki, ekspresy do kawy, czy nawet najdrobniejsze z drobiazgów nadają kuchennej przestrzeni dostojeństwa z jednej, a rozmachu z drugiej strony. W wypełnionej bielą kuchni gotuje się twórczo, choć rozważnie, ciekawie, acz nie agresywnie. Biel wycisza, sprawia, że kuchnia zmienia się w przestrzeń rozmów o ważnych sprawach. Czyli – spełnia przydaną jej przed wiekami rolę - najistotniejszego domowego pomieszczenia.

 

Biały sprzęt Bugatti pasuje doskonale do każdej kuchni

 

Światowej klasy designerzy oraz znane marki proponują wiele białych akcesoriów, które zapadają głęboko w serce i pozwalają wyposażyć kuchnię tak, że nie chce się z niej wychodzić.

 

Dział PR Grupy Nas Troje
Zdjęcia: Bugatti

www.prestizowakuchnia.pl

 

Szukaj nas tutaj:

 

 

                

Artykuły powiązane

Malusieńkie przyjęcie dla siebie samego

Wielką, a trudną umiejętnością jest umieć chwalić samego siebie. Nagradzać się za każde małe zwycięstwo można serwując sobie przysmaki w maleńkich, żeliwnych naczyniach Staub.

Miyabi - mistrz ostrej tradycji i dokładnej nowoczesności

Marka Miyabi stworzyła noże, które obeszły restrykcyjne przepisy Japońskiego Ministerstwa Przemysłu i Handlu dotyczące wywozu z Japonii noży kutych z dodatkiem Tamahagane.

Jak kupować nóż na prezent i czy warto robić z tego tajemnicę?

Decyzja, by obdarować kogoś bliskiego, czy znajomego nożem może okazać się być bardzo nietrafna. Na co uważać, gdy decydujemy się na taki prezent, podpowie nasz artykuł.

Jak grillować świeżą rybę na żeliwnej patelni?

Świeżą, grillowana na żeliwnej patelni ryba to zjawisko smakowe samo w sobie. Kto nie sprawdził i nie spróbował tego niebiańskiego smaku, nie wie, co stracił.

Chcę Bugatti! Dawać Bugatti!

Jeśli ktoś życzy sobie wypełnić dom tym, co nada mu wyrazu i zawsze wywoła na twarzy uśmiech, powinien bez wahania zaprzyjaźnić się z włoską, słynną w świecie marką Bugatti.

Kuchennie postępowi, czy zacofani mężczyźni?

Kuchenny Inkwizytor, na wzór socjologów, bada męską naturę. W kuchni, rzecz jasna. I odkrywa, że panujący tam faceci potrafią być i niezwykle odważni i równie niereformowalni.
}