Minimalistyczne, piękne i mądre - elektryczne sprzęty Enfinigy marki Zwilling

Design we współczesnej kuchni zaczyna odgrywać coraz istotniejszą rolę. Skończyły się czasy sprzętu elektrycznego, bo o nim dziś mowa, który ma robić, co do niego należy. Teraz ma też świetnie wyglądać, cieszyć wzrok, gdy tylko wjedziesz do kuchni. Ma pokazać Ci, że otaczanie się pięknymi przedmiotami zmienia życie na lepsze.

Dziś kilka słów o niezwykłej, bo bardzo minimalistycznej, eleganckiej, wręcz chłodnej kolekcji elektrycznych sprzętów AGD niemieckiego koncernu Zwilling. Przed Wami ujmująca prostotą, a potrafiąca naprawdę wiele, linia Enfinigy marki Zwilling.

 

 

Mocna 9-tka

Pewnie posądzicie nas o spore zaległości w najprostszej matmie, skoro nie bardzo umiemy policzyć sprzęt na zdjęciu, które już widzieliście. Nie, nie pomyliliśmy się. Faktycznie w kolekcji Enfinigy, która w Polsce ma premierę 1 kwietnia 2020 (z całkowitą powagą, mimo niepoważnej daty), znajdziesz 9 sprzętów – dwa czajniki elektryczne, aż 4 blendery o różnych mocach i talentach, 2 tostery i piękną, minimalistyczną wagę kuchenną. I, jak sprawnie policzyliśmy - jest ich 9.

Oferta może niezbyt szeroka, ale za to spełniająca wymogi olbrzymiej ilości gotujących. Brakuje nam tu miksera planetarnego i wyciskarki do owoców (najlepiej wolnoobrotowej), wtedy zestaw Zwilling byłby idealny i kompletny. Ale czas pokaże, jak kolekcja Enfinigy będzie ewoluować. W końcu to dopiero początek.

 

 

Zwilling, jak zwykle, na maksa

Te sprzęty potrafią naprawdę niejedno. Opiszemy je bardzo dokładnie w poświęconych im artykułach, bo, gdyby przedstawić wszystko w jednym tekście, pomieszałoby się czytającym i szybko uciekli, przesyceni informacjami. Więc dziś rzucamy tylko hasło: Enfinigy Zwilling – nowe, przepiękne, stylowe i minimalistyczne AGD wchodzi na Polski rynek. Będziemy też przygotowywać filmy ze sprzętem AGD Zwilling w roli głównej, ale wszystko po kawałku.

Niemiecki producent oferuje doskonale wyceniony, luksusowy, bardzo Premium sprzęt dla wymagających. Szczególnie różne odsłony blenderów pokażą, jak dużo potrafi taki sprzęt.

 

 

I jeszcze smaczek dla miłośników wielkich nazwisk świata designu – te zapadające w serce projekty wyszły spod rąk dwóch sław od lat współpracujących z koncernem Zwilling - Matheo Thun’a i Antonio Rodriguez’a mających swoje studio projektowe w Mediolanie.

Nowa kolekcja elektrycznego AGD Enfinigy marki Zwilling niezwykle mocno kojarzy się z ascetyczną stylistyką sprzętu Apple. Ciekawe, jakie Wy macie skojarzenia?

 

Dział PR Grupy Nas Troje

Zdjęcia: Zwilling

www.prestizowakuchnia.pl

 

Szukaj nas tutaj:

 

                

 

 

Artykuły powiązane

Żeliwne oczarowanie - Staub i Skeppshult legendy smaku

Żeliwne naczynia - czy to z naturalnego żeliwa, czy też pokryte zapobiegającymi przywieraniu glazurami - to czysta radość gotowania. Staub i Skeppshult czarują kuchnię.

Dwa sposoby na zapiekankę w żeliwnym garnku Staub

Ten, kto nie próbował zapiekanki z żeliwnego garnka, nie wie, co znaczy prawdziwa zapiekanka. Żeliwne naczynia Staub wzmacniają smak i aromat tak, że wszystko rozpływa się w ustach.

Luksusowe AGD to nieco inny świat

Marki Premium żyją własnym życiem i rządzą się swoimi prawami. Tu trzeba dostosować swoje oczekiwania do nich, bo one dyktują warunki. Czytaj o tym, co znaczy luksusowe AGD.

Garnek w garnku szybko gotowany, czyli turbo-szybkowar

Wojujący z polskimi kulinarnymi absurdami Kuchenny Inkwizytor bez litości rozprawia się z szybkowarem, uroczą panią redaktor i tym, którzy usiłuje ugotować garnek… w garnku.

Dlaczego młynki Peugeot zawojowały świat przypraw

Jak to jest, że niektóre marki są nierozerwalnie kojarzone z najlepszymi kulinariami, słynnymi kucharzami i znanymi restauracjami? Poczytaj o młynkach Peugeot.

Polskie gotowanie w kolorze - moda nad wyraz dziwaczna

Prawdziwie dobre gotowanie powinno być kolorowe, bo barwy naczyń, patelni, woków wpływają znacząco na wyobraźnię i kreatywność mistrza domowej kuchni.
}