Niemieckie garnki Zwilling są godne zaufania

Jeśli nie jesteś alergikiem, możesz bez obaw sięgać po stalowe naczynia. Wszystko dobrze, tylko co wybrać, skoro na rynku jest wręcz zatrzęsienie stalowych garnków? Jedno, co możemy powiedzieć z perspektywy wielu lat doświadczeń z kulinariami i wysokiej jakości naczyniami, to, że nie warto oszczędzać na zakupie naczyń. Uświadom sobie, że one mają bezpośredni kontakt z jedzeniem, więc ich materiał musi być na tyle wysokiej jakości, by w ciągu kolejnych kilku, czy kilkunastu lat użytkowania naczynia nie szkodziły Twojemu zdrowiu.

 

Jeśli wierzyć, to tylko specjalistom

Są marki, które mają tak potężną wiedzę na temat konstruowania stalowych naczyń wysokiej jakości, że można im wierzyć w ciemno. Są z drugiej strony producenci-grzyby (nazywamy ich tak, bo pojawiają się jak grzyby po deszczu i nie wiadomo, co oferują), którzy kuszą niską ceną. Za tym idzie, w 99%, bardzo niska jakość. Te garnki w większości wypadków nie są tworzone ze stali szlachetnej (choć tak głosi opakowanie), ale z najzwyklejszej blachy. Często, niestety, rdzewnej. Kto nie czuje się przekonany do zakupu markowych naczyń, niech wybierze sam to, czym chce się truć.

Jeśli mówić o bardzo dobrych, a przyzwoicie wycenionych stalowych naczyniach, na pewno warto zwrócić uwagę na stalowe garnki niemieckiej marki Zwilling.

 

Tradycja sięgająca 1731 roku

Chyba nie trzeba większej rekomendacji niż fakt, że powstała w 1731 roku marka Zwilling uczyła Europę gotować. Teraz Zwilling jest w stanie tworzyć naczynia z zamkniętymi oczami albo i przez sen. A i tak powstanie coś godnego zaufania.

Przy tak gigantycznym doświadczeniu producenta i jego możliwościach finansowych (informacja dla nieświadomych - Zwilling to jeden z największych światowych koncernów branży kulinarnej) Zwilling jest bezdyskusyjnie jednym z bardziej godnych zaufania partnerów w kuchni tych wszystkich, którzy cenią sobie dobrze wycenione stalowe naczynia.

 

 

Garnki i dla oszczędnych i tych bardziej zamożnych

Co specyficzne, choć producent jest gigantem na rynku naczyń, nie przesadza z mnogością kolekcji. Jest bardzo konsekwentny, jeśli chodzi o wykorzystywanie swoich niezawodnych patentów i rozwiązań, które pojawiają się we wszystkich seriach naczyń ze stali.

Zwilling oferuje zestawy stalowych garnków zarówno dużym, jak i małym rodzinom. Dla singli, czy chcących tworzyć własne kolekcje, ma pojedyncze naczynia. Niemiecki producent oferuje różnie wycenione serie podstawowych i bardziej zaawansowanych technologicznie garnków. Tu każdy - i mniej i bardziej zamożny - znajdzie coś dla siebie.

 

Doskonały design i świetne materiały

Zaletą bycia olbrzymim producentem jest to, że nie trzeba oszczędzać na siłę. Nawet tańsze kolekcje naczyń Zwilling stworzone są z bardzo wysokiej jakości stali, mają akutermiczne dna i pozwalają gotować w niewielkiej ilości wody. Są wyposażone w doskonale dopasowane pokrywki i nienagrzewające się, często masywne, uchwyty. Tego próżno szukać u producentów, którzy tworzą garnki na siłę, bo nie pozwala im na to budżet.

I druga niewątpliwa zaleta stalowych naczyń Zwilling - każda seria, niezależnie od ceny, jest bardzo ładna, dzięki czemu jej użytkownicy przez całe lata cieszą się dobrym wyborem. W przypadku tworzenia niektórych kolekcji naczyń Zwilling decydujące zdanie o ich kształcie mieli projektanci sprzętu AGD.

 

Garnki znane na całym świecie

Naczynia Zwilling znane są na każdym kontynencie i niemal na całym świecie. Pewnie są takie jego zakątki, gdzie jeszcze nie trafiły, ale i tam są rozpoznawalne. Trudno się dziwić ich popularności. To naczynia na całe dekady. Dobrze używane posłużą Ci do wszelkich kuchennych eksperymentów, niezależnie od tego, czy gotujesz na indukcji, czy innego typu kuchenkach.

 

Dział PR Grupy NasTroje

Zdjęcia: Zwilling

www.prestizowakuchnia.pl

 

Szukaj nas tutaj:

 

 

 

                

 

Artykuły powiązane

Podróże Guliwera, czyli zminiaturyzowana szkoła gotowania

Kuchenny Inkwizytor opowiada o swoich przygodach w krainie liliputów. Lekcja gotowania w inkwizytorskim wydaniu może, co niebywałe, okazać się być niebezpieczna. Zapraszamy do lektury.

Specjalista niejedno ma imię, czyli o tym, który kuchnią dyryguje

Szczycimy się od lat tym, że nasze sklepy internetowe wyposaża i prowadzi specjalista z zakresu żywienia, technik i technologii kulinarnych. Ten tekst mówi nieco o naszym szefie.

Wok, czyli naczynie zdolne, mądre i piekielnie przydatne

Woka, zasadniczo, niemal każdy zna. Ale, jak przyjdzie co do czego, okazuje się, że mało kto wie, jak go używać. Więc poużywajmy go sobie trochę. Na razie w teorii. Ale - od czegoś trzeba zacząć.

Chcę Bugatti! Dawać Bugatti!

Jeśli ktoś życzy sobie wypełnić dom tym, co nada mu wyrazu i zawsze wywoła na twarzy uśmiech, powinien bez wahania zaprzyjaźnić się z włoską, słynną w świecie marką Bugatti.

Żeliwne patenie w stylu retro - o żeliwie, które lubi drewno

Drewno i żeliwo to połączenie tak piękne, że trudno mu się oprzeć. Stąd – patelnie z żeliwa słynnych marek Staub i Skeppshult cieszą się nieustającym powodzeniem.

Co wybrać - nóż japoński, czy europejski? Część 2

Druga część cyklu-poradnika dotyczącego dobierania noża pokaże kolejne różnice między nożami japońskimi, a europejskimi. Tym razem o estetyce, cenie i użytkowaniu noży.
}