Zawsze pyszna moda na naleśniki

Jak świat długi i szeroki, wszyscy kochają naleśniki. Smażenie naleśników, niezależnie od tego, czy słodkich, czy pikantnych, dla wielu jest jednak udręką. Ciasto przywiera, zwija się, nie da się go okiełznać. Naleśnik, choć pyszny, jest dziki jak nieoswojona wiewiórka.

Wystarczy jednak wykorzystać profesjonalne patelnie do naleśników, a znane ze swoich kaprysów ciasto naleśnikowe położy uszy po sobie i będzie jadło nam z ręki. Faktycznie, światowi producenci zadbali o miłośników puszystych naleśników i omletów, tworząc dla nich specjalne patelnie bez brzegów lub z bardzo niziutkimi brzegami. Dzięki takiemu zabiegowi, wykorzystującemu prawa fizyki, ciasto jest delikatne, pulchne i pozwala się równomiernie smażyć, a przewracanie naleśników i omletów staje się czystą przyjemnością.

 

Patelnie z naturalnego żeliwa, marki Skeppshult, wykreują naleśniki o różnych kształtach

 

My, stronniczo, jako wielcy miłośnicy żeliwa, proponujemy dwie odsłony patelni do naleśników – stworzoną z żeliwa z porcelanową powłoką nieprzywierającą patelnię marki Staub albo, dedykowanej gustującym w produktach najbardziej eko, patelnie szwedzkiego producenta naturalnego żeliwa – marki Skeppshult. Tutaj pojawia się szeroka linia patelni do klasycznych naleśników i malutkich racuchów, czy naleśników w formie serc.

 

Dział PR Grupy Nas Troje

Zdjęcia: Staub, Skeppshult

www.prestizowakuchnia.pl

 

Szukaj nas tutaj:

 

                

 

 

Artykuły powiązane

Gorące serwowanie - żeliwne mini-garnuszki francuskiej marki Staub

Serwowanie gorących przystawek to prawdziwa sztuka. Jeśli jednak serwować przysmaki w maluśkich żeliwnych garnuszkach marki Staub, uczta nie może się nie udać.

Ząbkowane noże do pieczywa - leksykon noży, część 12

Noże do pieczywa wyposażone są w charakterystyczne ząbki, tzw. piłę, dzięki którym pozwalają na wygodne krojenie chrupkiego chleba, puszystych bułek, czy rogali.

Japońskie deski Miyabi - raz i na zawsze

Wykonane z bardzo odpornego drewna Hinoki deski japońskiej marki Miyabi posłużą w kuchni przez całe lata. Nie tępią noży, mają właściwości antybakteryjne.

Trzecia strona smażonego mięsa

Mięso, choć wielu gotujących od lat o tym nie wie, smażyć trzeba z, minimum, trzech stron. Jak znaleźć trzecią stronę mięsa, podpowie nasz artykuł.

Podróże Guliwera, czyli zminiaturyzowana szkoła gotowania

Kuchenny Inkwizytor opowiada o swoich przygodach w krainie liliputów. Lekcja gotowania w inkwizytorskim wydaniu może, co niebywałe, okazać się być niebezpieczna. Zapraszamy do lektury.

Mądr Polak po szkodzie, czyli moda na nieczytanie instrukcji

Sam sobie winien ten, kto, kontestując istnieje instrukcji lub jawnie ją lekceważąc, doprowadził swój nóż, czy patelnię do ruiny. Kuchenny Inkwizytor pali na stosie nieczytających kuchenne instrukcje.
}