Falk

W Belgii jest taka niezwykła rodzina, która pokochała miedź. Trzecia generacja mistrzów rzemiosła marki Falk tak doskonale zna się na miedzianych naczyniach, że szybko zdobyła sobie sławę jednego z najlepszych producentów garnków z miedzi i miedzianych patelni na świecie.

Miedziane naczynia marki Falk to prawdziwa potęga - aż 2,5 mm czystej miedzi połączono w opracowanym przez rodzinną manufakturę procesie produkcji ze stalą, więc Twoje potrawy nie mają styczności z miedzią, a korzystają z jej fenomenalnej i już legendarnej dystrybucji ciepła.

Fenomen ręcznie tworzonych naczyń Falk polega na tym, że miedź jest szczotkowana, więc jej konserwacji trzeba poświęcić tylko kilka chwil. To wyjątkowe w świecie luksusowych, miedzianych naczyń, które z reguły są polerowane i wymagają sporej uwagi, by doprowadzić je do odpowiedniego stanu po gotowaniu, czy smażeniu.

Czy aby na pewno zdrowo gotujesz?

Przyszedł już najwyższy czas, by krytycznie spojrzeć na kwestię zdrowego gotowania. Wszyscy mówią o super-składnikach,...

Miedziane naczynia kontra te z blachy miedziane...

Utarło się w świecie kulinariów mówić, że nie ma nic ponad miedziane naczynia. Musisz jednak umieć odróżnić prawdziwe...